Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Póki co Inea na Winogradach działa. Co ciekawe wysyłali wcześniej listy do mieszkańców, w których proponowali bezpłatną instalację internetową bez zawierania umowy i tu cytat "w razie gdyby aktualny operator wypowiedział państwu umowę" :D

 

Inea out z całego Poznania? Wiadomo, że interesuje ich sprzedanie się komuś, od jakiegoś czasu ploty krążą, że będzie to UPC, ale to jeszcze sporo czasu pewnie minie, przecież choćby umowa o nazwę stadionu obowiązuje jeszcze ze dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne przygody z technikami Inea.

 

Dokładnie tydzień temu mieli większa awarie w rejonie ul. Świt w Poznaniu, do tego stopnia że nagrali automatyczną wiadomość na infolinii. Po tej awarii usługi w moim rejonie nigdy nie wróciły do normy. A to zrywa połączenia, a to przepustowość i stabilność połączenia o kant d.... potłuc. Nawet telefon voipowy przerywa. Zgłaszam to więc Inei, bardzo sympatyczna pani na infolinii potwierdza, że widzi zakłócenia zarówno na sygnale sieci jak i voipu. Dzień później ich wielce ogarnięty technik mówi mi, że on nie przyjdzie bo to wina ewidentnie po stronie moich kabli (jak przy każdej zgłaszanej im usterce od czasu powstania szyldu Inea) a jak chcę to mogę sobie karnie zapłacić za nieuzasadnione wezwanie technika. A ja tym czasem dalej mam 2 Mb/s zamiast 100, telefon który urywa co drugie słowo i brak możliwości wykonywania swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chciałem zgłaszać. Chodziło mi bardziej o kwestię czy Inea przypomniała sobie żeby zablokować te kanały po kilku miesiącach i u innych też to nie działa czy znów mój cudowny dekoder marki Arion załapał zwiechę i muszę go restartować do ustawień fabrycznych.

 

Pytanie z innej beczki..

Czy dostał już ktoś propozycję darmowych Polsatów na Euro przy przedłużeniu?

Ktoś pisał na poprzednich stronach o czymś takim (niby info z punktu obsługi).

Edytowane przez mils83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...