Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany? Jakiego typu? nowa pakietyzacja? Nowe częstotliwości? Może robią ujednolicenie oferty w całej sieci? Bo po wchłonięciu wielu sieci jest totalny bałagan w częstotliwościach.

 

Co do kanałów niekodowanych w wersji DVB-C to na tą chwilę u mnie są następujące:

TVP1 HD

TVP2 HD

TVP Info

TVP 3 Poznań

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Historia

WTK

TVN7 HD

Polsat Sport News

TV4 HD

TVP ABC

TV Trwam

RTK

TV ASTA HD

Telewizja STK

Tv Relax

TVP 1

TVP 2

Polsat

TV 4

TVN

TVN 7

TV Puls

Stopklatka

Inea Info, Inea Instrukcje, VOD Info

 

Coś faktycznie nieustannie grzebią, zastanawia mnie fakt odkodowania TV4 i TVN7 w wersjach HD?

Niestety nie wiem jakie zmiany tak mi powiedział konsultant w punkcie sprzedaży ostatnio, ze planują jakąś dużą zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem Cyfrowego Domu sprzed kilku lat - aktualnie umowa jest na czas nieokreślony z miesięcznym czasem wypowiedzenia. Chciałbym obniżyć miesięczne koszty, w przyszłym tygodniu mam umówiona wizytę w salonie.

Będę wdzięczny za informacje :

 

1. Jaki macie doświadczenia z negocjacji bez wypowiedzenia umowy - z jaki działem najlepiej się kontaktować ?

2. Jaki jest kontakt do DUK oprócz FB - jakiś nr telefonu ? Czy po ew. wypowiedzeniu umowy DUK sam się odzywa z lepszą propozycją umowy - w jakim czasie ?

3. Czy jest możliwe uzyskanie oferty przynajmniej w wersji jak dla nowego klienta (np."pakiet internetowy" 59,9 przez 4 mies, potem 129,9,  umowa na rok)  ? Bo z regulaminu wynika ze nie mam szans, bo płacę teraz 132,90...

 

Z góry dziękuję za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba skontaktować się z DUK. Oni są do pewnego stopnia elastyczni, ale nie mogą proponować dowolnych rozwiązań cenowych. Dysponują konkretnym zestawem ofert i w zależności od Twoich preferencji - którąś z nich Ci zaproponują. Przy czym zaczną od opcji najmniej atrakcyjnych (będą Cię mamić "superszybkim" netem i jakimiś niepotrzebnymi dodatkami).

Mów twardo co Cię interesuje i żądaj podania najniższej ceny, jaką mogą zaoferować. Na koniec upewnij się czy to rzeczywiście cena, z której już niżej nie zejdą. Podziękuj i poczekaj parę dni na kontakt. Jeśli nikt nie zadzwoni (z tym bywa różnie, bo oni mają tam wielki bałagan) - to sam zadzwoń do DUK i wtedy raz jeszcze spytaj o najlepsze opcje. Jeśli propozycja będzie identyczna, co za pierwszym razem - to już raczej nic więcej nie ugrasz. Najlepiej wypróbować 2-3 konsultantów.

Generalnie jesteś w stanie zejść o jakieś 20-30 zł. z tego, co płaciłeś do tej pory (rozumiem, że to 132,90 odnosi się do pakietu TV plus Net). SUPER HD i przyzwoity Internet powinieneś dostać za ok. 100-110 zł.

 

Rozejrzyj się też za innymi operatorami. Jak masz możliwości techniczne, to przenieś się do Netii. Ich oferta jest teraz najlepsza na rynku.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa kolejne odłączania kanałów bez karty CAM - nie ma już TTV, Fokus, Eska TV, TV6, Lech TV, TV Wielkopolska. Extra po prostu - niedługo żegnaj INEA, taki gnój robić w głowie się nie mieści, jeszcze mało kasy mają ci monopoliści, Urząd Ochrony Konkurencji powinien się tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem szykują sie jakieś zmiany i po to wlasnie to jest robione. Poczekajmy :-)

 

A może właśnie udostępnienie kanałów, które od wczoraj tak radośnie "świecą" jest początkiem tych zmian? To, że na FB ktoś od INEI bądź nie INEI (bo podejrewam, że to nie jest pracownik tej firmy) mówi/pisze, iz jest to wynikiem prowadzonych prac i za chwilę wszystko wróci po staremu. 

Może ktoś poszedł po rozum do głowy, skoro te kanały są w "kablu" to moze dogadajmy się z nadawcami i udostępnijmy je, będzie mniej kłopotów z tłumaczeniem, dlaczego np. abonent mający wykupiony pakiet PREMIUM nie może oglądac np. Extreme Sports albo Al Jazzera? tudzież Polsat Viasat History, albo tłumaczyc dziecku, że Baby tv nie jest dla niego.

Jeśli tak się wydarzyło to mozna rzec......lepiej później niż wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa kolejne odłączania kanałów bez karty CAM - nie ma już TTV, Fokus, Eska TV, TV6, Lech TV, TV Wielkopolska. Extra po prostu - niedługo żegnaj INEA, taki gnój robić w głowie się nie mieści, jeszcze mało kasy mają ci monopoliści, Urząd Ochrony Konkurencji powinien się tym zająć

Pamiętaj ze nigdzie w umowie nie miałeś zapisane ze bedziesz miał te kanały dostępne bez karty.

 

 

Andi, firma dobrze wie co robi ale z tego co wiem zmiany są planowane na maj/ czerwiec i dlatego nic nie mówi na ten temat. Obsługa fb zajmują sie zarówno pracownicy Inei jak i osobna agencja:-) Dostęp do tych kanałów jest bo z tego co wiem zmieniają system, który nadaje odpowiednie aktywacje na karty.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem, że nie ma w umowie, ale wcześniej jakoś nie przeszkadzało to żeby było. Teraz jako monopoliści będą zmuszać ludzi którzy chcą korzystać z kablówki na 2 telewizorze to zakupu multiroomu w pięknej cenie 15zł co miesiąc, tylko za to że chcę oglądać ich kanały które wcześniej już wykupiłem na 1 telewizor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...