Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

................ ciekawe ile kosztowac bedzie pakiet inea max bo w cenniku go nie ma.

 

 

Takiego pakietu nie sprzedają już od 15 stycznia 2013 więc nie bedzie pewnie podwyższany - co więcej nie będzie już dalej rozwijany - tak aby zmusić jak najwięcej osób ze starymi pakietami aby przeszli na nowe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że oferta TV słabiutka, to jeszcze podwyżka :( Mam nadzieję że jeśli podnoszą ceny to poprawią ofertę TV.

 

Ciekawe który cennik będzie nas obowiązywał?

 

http://www.inea.pl/cms/att/cennik/PAKIE ... -01%29.pdf

 

czy

 

http://www.inea.pl/cms/att/cennik/PAKIE ... -02-07.pdf

 

Bo w pierwszym cenniku SUPER HD kosztuje 102.90 zł a w drugim 82.90 zł

 

Chyba że zamierzają dodać wszystkie kanały z INEI i TESATU które nie weszły w skład nowej oferty :lol2: bo 102.90 to za to co teraz mamy to mega przesada.

 

 

p.s. Prośba do użytkowników byłego TESATU jeśli moglibyście podrzucić parametry kanałów analogowych i cyfrowych po dodaniu oferty INEI

Na moje ten pierwszy cennik to cennik bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cennik obowiązuje od kwietnia a drugi jeśli ktoś podpisze umowę na 24 miesiące i w kwietniu jeszcze wzrośnie 2lub 3 zł. super he pvr bez promocji 117zł to chyba kpina. Dość że mniej kanałów to jeszcze drożej ciekawe za co a już nie wiem czemu podwyżka obejmuje stare pakiety co oferta nie jest rozwijana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy aktualizację dekodera ADB 5810CDX dostaje każdy, czy jest ona wprowadzana regionalnie?

Mieszkam w Swarzędzu i dekoder nie widzi żadnych aktualizacji (od grudnia mam światłowód może dlatego)

Moi rodzice na ratajach mieli aktualizację oprogramowania jakoś we wtorek.

 

Pozdrawiam, Miki983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie info na ten temat na temat zmian w cennikach, o których już pisaliście. Więc dla wyjaśnienia:

- Abonentom pakietów Oszczędny i Oszczędny HD cena promocyjna wzrasta o 2 PLN.

- Abonentom pakietów Wygodny/Komfort/Standard/Wygodny HD/Komfort HD/Standard HD/Wygodny PVR/Komfort PVR/Standard HD PVR/Super HD i Super HD PVR cena promocyjna wzrasta o 3 PLN.

Jednocześnie wszyscy Abonenci którzy podpisali umowy przed 2 stycznia 2014, w momencie zakończenia promocyjnej umowy przechodzą na warunkach promocyjnych na czas nieokreślony, a jeżeli już są w okresie rolowanym, na czas nieokreślony przechodzą z dniem 1 kwietnia.

 

Jeśli chodzi o zmiany w ofercie TV to będą małe wyłączenia w analogu i cyfrowej tv (paczka RTL), ujednolicone zostaną paczki CANAL+, a poza tym do oferty cyfrowej dołączy kilkanaście kanałów, w tym kilka HD. Część rzecz jasna związana z nowościami w naziemnej, ale nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie wszyscy Abonenci którzy podpisali umowy przed 2 stycznia 2014, w momencie zakończenia promocyjnej umowy przechodzą na warunkach promocyjnych na czas nieokreślony, a jeżeli już są w okresie rolowanym, na czas nieokreślony przechodzą z dniem 1 kwietnia.

 

Jeśli chodzi o zmiany w ofercie TV to będą małe wyłączenia w analogu i cyfrowej tv (paczka RTL), ujednolicone zostaną paczki CANAL+, a poza tym do oferty cyfrowej dołączy kilkanaście kanałów, w tym kilka HD. Część rzecz jasna związana z nowościami w naziemnej, ale nie tylko.

 

Z tymi umowami to dobre posunięcie, szczególnie,że na czas nieokreślony przechodzą na zasadach promocyjnych :)

Rozumiem, że wyłączacie RTL,RTL2.Super RTL? Co do dołączenia kilkunastu kanałów to podejrzewam, że będą to kanały wyłączone w "petardzie" ? A które my "starzy" już mamy. Zastanawia mnie te kilka w HD?

Kiedy będą te wyłączenia/włączenia? Teraz w lutym (17) czy kwiecień?

INEA a zdradzisz już parę szczegółów związanych z aplikacją INEA TV ONLINE?

Czyli zostanie jeden pakiet Canal+?

Nie no, RTL nam z cyfrówki wyłączacie....i gdzie teraz F1 oglądać?

 

Pozostaje Ci Polsat Sport HD i polsat Sport Extra HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena promocyjna tak ale jeśli ktoś nie skorzysta z promocji to podwyżka. az 20zl! ciekawe czy starzy abonenci dostaną te wszystkie kanały skoro mają identyczna podwyżkę co nowi bądź z nowa umowa. Nie możecie zmieniać umowy na nieokreślony skoro w umowie mam co 6miesięcy przedłużana. Wkońcu sponsoring lecha i sponsorowanie służbowych samochodów na rodzinne wypady kosztuje. Za wszystkie rtl będą musieli coś dac w zamian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem modul cam na dekoder ten nowy adb ale bez nagrywarki,i nie moge wlaczyc vod poniewaz wylatuje komunikat o bledzie polaczenia z siecia czy cos w tym rodzaju,mozecie cos doradzic aby to dzialalo,czy dekoder musi byc podlaczony pod internet,co zmnienic ewentualnie w ustawieniach,dekoder mam podlaczony tylko kablem hdmi z telewizorem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem modul cam na dekoder ten nowy adb ale bez nagrywarki,i nie moge wlaczyc vod poniewaz wylatuje komunikat o bledzie polaczenia z siecia czy cos w tym rodzaju,mozecie cos doradzic aby to dzialalo,czy dekoder musi byc podlaczony pod internet,co zmnienic ewentualnie w ustawieniach,dekoder mam podlaczony tylko kablem hdmi z telewizorem :jupi:

 

Też mam te nowe dekodery teraz , jeden z nagrywarką i jeden bez. Uprzedzam, że VoD działa tylko na tym z nagrywarką. Na tym bez, wyświetla puste kategorie bez zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL to był jedyny fajny kanał ,który wyróżniał Inea na tle innych kablówek czy sieci satelitarnych. Pewnie jedyny kanał na który w tym roku można będzie obejrzeć F1. Teraz to w zasadzie w Inei nie ma nic czego by nie było w innych kablówkach. Może jednak po zmianach w ofercie się to zmieni, oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...