Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego przymusu, np. Inotel nie ma Polsatu Sport News. Czytałem kiedyś, że dotyczy to chyba z pięciu kanałów. Poza tym ciotka miała kiedyś pakiet socjalny od East & Westu i tam nie było nawet Polsatu i TVN-u, tylko kanały TVP wraz z Polonią :) Co nie zmienia faktu, że pewnie Stopklatka będzie, bo Inea chętnie przyjmie darmowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia sporo się z appką będzie działo (powoli spinana jest całość pod release), stąd testujące osoby mogą napotykać różne problemy.

 

Ostatnia aktywność INEA.pl z dnia 16 stycznia ..... Widzę,że wszystko się sypie nawet kontakt z abonentami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea.pl dwoi się i troi na forum fb przyklejonym do swojej strony firmowej.

nie zauwazylem zadnego oburzenia, co do zwrotow kierowanych w strone firmy przez zdegustowanych abonentow.

delikatność wypowiedzi na tym forum była nadinterpretowana przez inne

 

realnie, kłopoty ineei z abonentami tesatu sa i naszymi kłopotami, wnioskując choćby po aktywności inei.pl na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Potwierdzają problemy, ale całą winę zrzucają na ......właśnie na kogo? Tak to była wina National Geographic, że nie miałeś ich kanału mimo, że u innych był......Musiałeś im czymś podpaśćże zniknęli z Twojego TV.......

Po prostu kabaret!!!!!!!! i to zapewnienie......mam nadzieję,że to niby wyjaśnienie spotka się z Pana akceptacją? Ja bym to wysłał do UOIKK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy idzie wypowiedzieć umowę przed czasem ?, czy ktoś z was już tak zrobił? ,chodzi mi o to że zmieniam miejsce zamieszkania ...

umowę mam na 12 m-cy .i kończy mi się za niedługi czas...

Nie. Jeżeli tam, gdzie przeprowadzasz się jest możliwość podpisania umowy z Ineą to możesz przenieść usługi, jeżeli nie, to z momentem wyprowadzki będziesz musiał rozwiązać umowę i zapłacić karę, bo jak nie rozwiążesz to nowy lokator nie podpisze :) Pozostaje jeszcze cesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...