Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jeśli dekoder tak się zacina, że nie można z niego korzystać to jest ewidentna usterka. I nie zamierzam poprzestać na tym co mi dzisiaj napisał konsultant, że "niestety te dekodery z nagrywarką maja to do siebie, że wolniej reagują na polecenia" bo to żadne wyjaśnienie. Nie wymagam żeby śmigał jak komputer z super procesorem, ale ma działać sprawnie. Oczekiwanie do dekodera, że od naciśnięcia "-" do ściszenia upłyną milisekundy, a nie kilka sekund jest racjonalne i w pełni uzasadnione. Czekam na telefon w każdym razie i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie tvp sport hd w inei na starcie, to będzie to totalna klapa i dużo będzie to mówiło o pozycji tego operatora na rynku i podejściu do klienta... mają jeszcze 3 dni, ale że się specjalnie nie chwalą na ten moment to szczerze wątpię .

 

Ty tam wyżej, naucz się pisać ;] Sorry ale oglądanie sportu w SD mija się z celem, chyba że jesteś masochistą. Lepiej żeby wszystkie wartościowe kanały były w HD niż dodawano stale jakieś nowe [beep]a pokroju polo tv czy telezakupów mango. Lepsze wartościowe kanały w HD i mniejsza liczba niż zalew jakiegoś szitu klasy F z wróżkami na ekranie.

 

Plus dla INEI, że ma resztę sportowych w HD i eurosport 2, którego nie miał tesat. W zasadzie tesat nie miał żadnego sportu w HD bez wykupienia dodatkowego pakietu co było totalnym nieporozumieniem. Nie zmienia to jednak faktu, że uwazam iż INEA jest na tyle już dużym operatorem, że takie kanały jak ten w dniu premiery powinny się automatycznie pojawiać za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież inea już zadeklarowała, że TVP Sport HD nie będzie

...

Na dzień debiutu kanału nie będzie. Zdajemy sobie sprawę z obecnej jakości (wynika ona z konieczności konwersji tak otrzymywanego od TVP sygnału), ale w tej chwili trudno zadeklarować konkertny termin.

...

Więc po co się denerwujecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea jest duza i moze miec w d*pie kilka procent kilentów ktorzy chca w hd powtorkowy program sportowy wiec skoncz sie jarac bo pewnie i tak nie bedzie na starcie a jak sie pojawi to pewnie w dodatkowym pakiecie za extra hajs

 

@Mecenas1981

Przecież dobrze wiesz,że tu nie chodzi o ten czy inny kanał. Tu chodzi o sam fakt pozycji INEI na polskim rynku, widać, że pozycja ta nie jest mocna, skoro nie potrafią dogadać się z nadawcą i wprowadzić coś z dniem debiutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze złej strony patrzysz... klient i tak przyjdzie bo monopolista jest inea wiec... czy bedzie czy nie bedzie ten czy tamten kanał nie robi im roznicy

 

inaczej w przypadku walki o klienta wtedy posiadanie takiego kanału moze miec duze znaczenie dla ilosci potencjalnych nowych klientów czyli nowy kanał = wiecej kasy

 

w obecnej sytuacji nowy kanał = sie zadowolenie klienta ale nie = wiecej kasy dla inea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu wspominał o poblokowanych portach USB przez inea że wszystkie dekodery mają nieaktywne ten port....

otóż ja mam dekoder Intek i ja mogę słuchać sobie mp3 i odlądać filmy avi ,mam też podłączony dysk twardy i działa wszystko ok...

Jest to jedyny dekoder który nie ma zablokowanego usb, i działa mi naprawdę szybko.I pomyśleć w takim chińskiej zabawce potrafili zostawić usb w spokoju a w reszcie dekoderów poblokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[................

Przecież dobrze wiesz,że tu nie chodzi o ten czy inny kanał. Tu chodzi o sam fakt pozycji INEI na polskim rynku, widać, że pozycja ta nie jest mocna, skoro nie potrafią dogadać się z nadawcą i wprowadzić coś z dniem debiutu.

 

Czy nie potrafią się dogadać to bym trochę polemizował. Bardziej przemawia dla mnie wiadomość że nie chcą się dogadać. Nie są zainteresowani jakimś tam kanałem ze względu na ... i zaczyna się kombinowanie że kanał mało wartościowy, powtórkowy i takie tam. Tak było z SPORTKLUBAMI my pisaliśmy tutaj na forum a po prostu INEA ich nie chciała i już Sportklub był chętny udostępnić swoje kanały INEI. TVP HD także chętnie udostępniło by kanał w INEI . Takie informacje otrzymałem bezpośrednio od nadawców.

Poszło pewnie o kasę za reemisję kanałów.

 

Teraz gdyby dodali TVP SPORT HD musieli by go udostępnić za free w SUPER HD, SPORT EXTRA HD.

 

Tak czy inaczej oferta może się zmienić dopiero po całkowitym "przejęciu" obsługi TESATu

 

A brakuje już po petardzie mnóstwa kanałów. Teraz gdyby dogadali się z nadawcami i stworzyli ofertę z kanałów INEI i TESAT

(UNIVERSAL CHANNEL, 13 ULICA, SCI-FI, AXN WHITE, AXN BLACK, CBS ACTION, CBS DRAMA, BOOMERANG, POLSAT JIM JAM, SPORTKLUB, FIGHTKLUB, HISTORY CHANNEL, POLSAT VISAT EXPLORER, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT C&I, SUPERSTACJA)- to mogła by być naprawdę ciekawa oferta. A tak mamy to co mamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się coś takiego jak olimpiada i właśnie z tej okazji staruje TVP Sport HD. W związku z tym można się spodziewać, że nie będą tak chętnie wszystkiego transmitować na TVP1 i TVP2 a oglądanie sportu w SD na dużych telewizorach to trochę masochizm. Nikt nie każe robić dubla, można wywalić wersję SD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można niestety dubla wyrzucić z oferty bo jest dostępny w starych pakietach. Podobnie można by zrobić i innymi dublami, ale wciąż są jeszcze dekodery SD i przez to musimy się :x cieszyć tym co mamy.

 

Może doczekamy zmiany oferty na lepsze - INEA co kilka lat poprawia ofertę TV szkoda że tylko co kilka lat. Teraz coś czuję że przyszedł czas pewnie około 2 lat posuchy w pakiecie SUPER HD :| chyba że nas zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...