Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

No piękny prezent zafundowała nam INEA, rewelacja !!!!!! Po prostu strzał w kolano, moja umowa jest do 30 kwietnia, zobaczymy co dalej......

Podwyżki abonamentów, dłuższe umowy.... Super niespodzianka, zobaczymy jakie będzie usprawiedliwienie podwyżek?

No cóż dużo kasy poszło na sponsoring, przejmowanie konkurencyjnych sieci,itp.... Peroponuję jeszcze usuwać kanały z oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24mce WOW

... zeby jeszcze byla pelna oferta z obydwu platform cyfrowych CP i NC+ to mozna by i zaplacic i wiecej by miec extra oferte w jednym pudelku bez stresow kabli anten itp

 

a tak oferta przebrana i wybrakowana , i na dodatek nikt nic nie wie o nowym dekoderze ADB pvr w BOK bo te obecne adb pvr pracuja ... zreszta wiecie jak !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy ofercie na 24 miesiące to już totalna porażka (chyba że dla przytrzymania "super oferty" nie świadomego klienta).

 

Mam nadzieję że jednak coś wejdzie do oferty, bo oszałamiająca oferta PETARDY przy 24 miesiącach to dopiero mega słabiutka oferta TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też przejrzałem ich nową ofertę jest już na stronie: moim zdaniem krótko : opcja 4 -pak i 3-pak ,trzeba się powoli rozejrzeć za inną alternatywą...

Czy podwyżka dotyczy też tych co są na umowach,czy oni również będą mieli z automatu albo wraz z aneksem podwyżkę?...

 

dali czadu.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie ruszysz to umowa będzie Ci się automatycznie przedłużała o pół roku na starych warunkach. I tu też nowość, obecne umowy nie będą się przedłużały o pół roku, tylko - uwaga - będą naliczane ceny według cennika podstawowego, dlatego trzeba będzie pamiętać, żeby w razie czego wypowiedzieć umowę w terminie. I to nie w standardowym terminie miesiąca, tylko na 2 miesiące przed upływem okresu oznaczonego, bo to kolejna zmiana w nowych umowach promocyjnych.

 

A jakie korzyści? Hm, większe limity danych w przypadku Internetu mobilnego. Poza tym nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 4 września ineapl kłamała:

 

koniec nowości inea zapadnie teraz w sen który potrwa do kolejnej petardy i podniesienia cen

 

Nie planujemy w najbliższym czasie podnoszenia cen.

 

Nie, jeszcze w międzyczasie dodadzą Lech TV i wtedy będzie koniec nowości :lol2:

 

Aż ciężko skomentować. Najlepiej przeczekać tygodnie, jak są dodawane nowości, poszerzany dostęp do innych kanałów, dodawany multiroom za free czy obniżane ceny pakietu z PVR tylko po to żeby napisać "ale teraz to już nic nie będzie (no, po za Lech TV)". Doprawdy lol.

 

Ciekawe czy ten post dotrwa do rana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep] od Petardy znowu zadziałał. Ostatnio to określenie "przysłowiowego geniusza" obraziło przedstawiciela INEI. Zastanawiałem się, czy miał w tym może swój udział. Oczywiście znowu mało komu potrzebny milion minut na stacjonarne. Ale tu chodzi o to, że to ładnie wygląda. No bo kto daje tyle minut, no kto? My INEA. T r a g i k o m i c z n e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dopiero staną kolejki .... po nową ofertę.

 

Szkoda ze rok 2013 był najsłabszym rokiem jeśli chodzi o TV w Inei.

 

Teraz tylko NC+ i Cyfrowy Polsat mają mega lepszą ofertę telewizyjną, patrząc na nasz SUPER HD za 79.90 to wyglądamy blado na tle platform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej drazni mnie propozycja, w tej wersji petardy, jak i poprzedniej

dla internetu

250 Mb (3)

(3) W przypadku lokalizacji, gdzie występuje brak możliwości technicznych do świadczenia usługi w wariancie 250 Mb, Uczestnik Promocji otrzyma możliwość zakupu Usługi Internetowej w wariancie 100 Mb

jestem ciekaw,

jaki % wszystkich abonentow 100Mb i więcej, stanowia abonenci 250Mb, z tego procentu wynikałyby mozliwosci swiadczenia tej uslugi? oraz

oraz jaki % istniejacych abonetów posiada techniczne możliwosci realizacji usługi 250 Mb?

chyba że jest to wielki przekret reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Ginx? Jest już chwilowo niedostępny od 2 tyg, już powinien być inny kanał w zamian. Bo skoro kanal jest w ofercie to powinien być dostępny .

 

W tym temacie coś się dzieje, jak będą szczegóły damy znać.

 

 

Nie planujemy w najbliższym czasie podnoszenia cen.

 

Nie, jeszcze w międzyczasie dodadzą Lech TV i wtedy będzie koniec nowości :lol2:

 

Ciekawe czy ten post dotrwa do rana :mrgreen:

 

Bliżej września jest sierpień, a wtedy były wprowadzane zmiany, także cenowe czy w zakresie usługi z tabletem.

 

Warto wspomnieć o rabacie przy zamówieniu usług przez www ( oplata aktywacyjna 1zł i pierwszypełny miesiąc 1zł) oraz opcji 3 paków z Super HD/HD PVR, gdzie są 2 pełne miesiące za 99,90zł (wszystko zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych, przedłużających umowy).

 

Tak jak już się pojawiło w którymś z postów - nowe umowy nie będą rolowane na warunkach promocyjnych przez 6 miesięcy (co też nie wszystkim się podobało). Po zakończeniu trwania umowy jest przejście na umowę na czas nieokreślony na standardowych warunkach cennikowych (tu sporo obniżek).

 

Tradycyjnie z uwagą czytamy wszystkie Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej drazni mnie propozycja, w tej wersji petardy, jak i poprzedniej

dla internetu

250 Mb (3)

(3) W przypadku lokalizacji, gdzie występuje brak możliwości technicznych do świadczenia usługi w wariancie 250 Mb, Uczestnik Promocji otrzyma możliwość zakupu Usługi Internetowej w wariancie 100 Mb

jestem ciekaw,

jaki % wszystkich abonentow 100Mb i więcej, stanowia abonenci 250Mb, z tego procentu wynikałyby mozliwosci swiadczenia tej uslugi? oraz

oraz jaki % istniejacych abonetów posiada techniczne możliwosci realizacji usługi 250 Mb?

chyba że jest to wielki przekret reklamowy.

W % Ci nie podam, ale coś mogę napisać :)

250 Mbps odpalą tam, gdzie jest światłowód do domu (FTTH). 100 Mbps tam gdzie go nie ma i jest tylko technologia HFC.

Znając potencjał inwestycyjny Inei mogę powiedzieć, że jest sporo miejsc, gdzie jest FTTH. W tym roku ta ilość powinna się znacząco zwiększyć (modernizacja sieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już się pojawiło w którymś z postów - nowe umowy nie będą rolowane na warunkach promocyjnych przez 6 miesięcy (co też nie wszystkim się podobało). Po zakończeniu trwania umowy jest przejście na umowę na czas nieokreślony na standardowych warunkach cennikowych (tu sporo obniżek).

W przypadku cyfrowego domu przejście na warunki standardowe to blisko 100zł więcej na fakturze, będzie wiec wściekłość zapominalskich, ale dopiero za 2 lata...

Cóż, coraz więcej każecie sobie płacić za monopol w Wielkopolsce. Czas chyba na to aby każda kablówka mogła sprzedawać ofertę na kablach innej. Dopiero to zweryfikowałoby waszą ofertę.

Użytkownicy wszystkich starych pakietów na pewno na nową ofertę nie przejdą, dzięki rolowaniu, zostaje wam więc tylko połów nowych jeleni...

Widać więc, że rolowanie wyłączono właśnie dlatego, że chroni ono abonentów przed nowymi gorszymi warunkami. Ktoś to w Inei też zauważył.

Swoją drogą macie tupet, bo ta podwyżka nie została niczym zakumulowana, choćby poprzekładaniem programów w nowe pakiety. Po prostu ceny w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,opłaty za media stają się drogie jak na warunki polskie.Nie znamy podstaw kalkulacji cen,więc trudno dyskutować z tym problemem.Dobrze,że w niektórych miejscach jeszcze działa konkurencja,u mnie np.UPC,no i w wypadku TV-operatorzy satelitarni,którzy cenowo są bezkonkurencyjni wobec kablówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przejść na satelitę.

Kto może, ten może :cry:

Z drugiej strony ruch inei był do przewidzenia. Wykupili ostatniego dużego konkurenta na lokalnym rynku i nic już ich nie hamuje przed podrażaniem oferty.

Monopol na kablowym rynku w Wielkopolsce powoli staje się faktem. Tesat był jeszcze małym, bo małym ale listkiem figowym.

Teraz będziemy regularnie obrywać po tyłku :mrgreen:

Ktoś mający możliwość zainwestowania w talerz będzie miał możliwość ucieczki. Ale cała reszta, tak jak ja, jest de facto na monopolistę skazana.

Z biznesowego punktu widzenia inea robi genialne ruchy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy wszystkich starych pakietów na pewno na nową ofertę nie przejdą, dzięki rolowaniu, zostaje wam więc tylko połów nowych jeleni...

Widać więc, że rolowanie wyłączono właśnie dlatego, że chroni ono abonentów przed nowymi gorszymi warunkami. Ktoś to w Inei też zauważył.

 

Mylisz się bardzo. Co ciekawe, dotychczas obrywało nam się za to, ze jest tego typu, 6-miesięczne rolowanie. Teraz jest przejście na czas nieokreślony - też źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...