Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

napisałem, ze można zmieniac. oplata za dodatkowy mac 5zl. /a po co tobie dwa jak masz router/

 

 

napisałem, w nawiązaniu do poprzedniej wypowiedzi

 

Jak parę lat temu nieświadomy konsekwencji zmieniałem maca to inea dała ciała i wyłączyła stary i nie włączyła nowego - parę godzin bez netu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku ubiegłego było u mnie tak.Włączyłem w Inei internet mając od nich modem,technik pobrał na miejscu MAC mojego komputera.Ponieważ chciałem mieć bezprzewodowy,kupiłem własny router.Na infolinii w rozmowie z działem technicznym podałem nowy adres MAC tegoż właśnie routera unieważniając tym samym mój komputerowy.Sprawa na tym się skończyła.Nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie.To co się dzieje poza routerem operatora nie interesuje i nie ma opłaty.Tak mnie poinformowano na infolinii,jest tak właśnie w wypadku posiadania własnego routera.Jest jednak coś takiego,że wówczas internet jest monitorowany do ich modemu,a to co poza,to nasza odpowiedzialność.Wszystko jest legalne.Kiedyś było podobno inaczej,a więc opłata za dodatkowe urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku ubiegłego było u mnie tak.Włączyłem w Inei internet mając od nich modem,technik pobrał na miejscu MAC mojego komputera.Ponieważ chciałem mieć bezprzewodowy,kupiłem własny router.Na infolinii w rozmowie z działem technicznym podałem nowy adres MAC tegoż właśnie routera unieważniając tym samym mój komputerowy.Sprawa na tym się skończyła.Nie ma żadnych dodatkowych opłat.

 

jeśli zdasz się na inee to wlasnie tak wgląda

jak chcesz samemu zmienić wchodzisz na eboa i wklepujesz nowy mac a poprzedni kasujesz

 

Wcale nie.To co się dzieje poza routerem operatora nie interesuje i nie ma opłaty.Tak mnie poinformowano na infolinii,jest tak właśnie w wypadku posiadania własnego routera.Jest jednak coś takiego,że wówczas internet jest monitorowany do ich modemu,a to co poza,to nasza odpowiedzialność.Wszystko jest legalne.Kiedyś było podobno inaczej,a więc opłata za dodatkowe urządzenie.

 

jak masz router nie musisz mieć drugiego mac, ale gdybys, z jakies przyczyny chciał miec dodatkowo drugi, poza routerem to oplata wynosi 5zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oczywiście wiem,że można z własnego konta dokonać zmiany MAC,ale na początku nie miałem go założonego .Pewnie,że można klonować,ale wolę takie sprawy załatwiać zgodnie z sugestią operatora.Jak dotychczas wszystko działa bez zarzutu,a internet WIFI to średnio ok. 80 % rzeczywistej prędkości jaka powinna być po kablu co mnie miło zaskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...