Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ale w EPG jest za to kupa "krzaczków" w miejscu polskich znaków.

 

Winne jest oprogramowanie tv - nalezy uaktualnic do najnowszego

 

TV starsze pamietam ze miały ten problem co mówisz np na cyfrowej telewizj naziemnej - były krzaki zamiast polskich znaków , z tego co wiem w nowych tv wszystko jest ok - sa jakies normy na to i scisle musza byc przestrzegane ...

 

Problem może byc z tv 4- 5 letnimi gdyz one nie są już supportowane przez producenta

 

W każdym razie ja jestem jak najbardziej za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Informacja dla tych, którzy mieli umowę testową na Strzeszynie ze światłowodem. Nadszedł czas płacenia haraczu :D haha Dziś nawiedził mnie bardzo miły Pan i oświadczył ( w dużym skrócie ), że albo przedłużamy umowę na stałe ( za oszałamiającą kasę, ale o tym później ) albo z ostatnim dniem stycznia zrobią ciach :)

 

I teraz uwaga... oznajmił mi , że ma niesamowitą promocję na 24 m-ce... A koszty ..ohoo .. poniżej porównanie tego co mam do tej pory i ile za to ( albo za gorsze patrzac na ofertę programową ) musiałabym zapłacić w INEI : ( zaokroglam te 0.90 groszy hyhy )

 

 

PAKIET WYGODNY 55 PLN ( jedyne HD kanały to Polsat i TVN, brak kanałów tematycznych, brak kanałów HD )

DEKODER PVR z nagrywarką : dopłata 20 PLN

MULTIROOM ( ponoć HD ) : dopłata 20 PLN

PAKIET ZE SENSOWNYMI KANAŁAMI TEMATYCZNYMI ( nie HD zaznaczam ) : dopłata 40 PLN ( dodatkowo widzę w tym pakiecie zagraniczne kanały FTA )

PAKIET Z KANAŁAMI HD ( dublowana ramówka z SD czyli de facto 2x płace za to samo tylko ładniej wygląda, co za naciąganie ) : 40 PLN

INTERNET JAKIŚ SENSOWNY : 60 PLN

TELEFON : ( abonament pakietowy ) : 30 PLN ( środkowy wariant )

dodatkowo dostaję jakiś goofniany internet mobilny , który ma limit 200 MB i nie jest mi do nieczego potrzebny : 10 PLN

 

KOSZTY NA MIESIĄC : 275 PLN !!!!!!!!!!! ( nie mam kanałów premium , ale akurat nie potrzebuję )

 

 

Moje koszty miesięczne , dostawcy alternatywni :

 

telewizja N ( po podwyżce już ale OK ) , pakiet świat HD - 54 PLN ( cena zawiera dekoder PVR, dysk 1 TB lub 500 MB - szczerze nie pamietam ) i multum kanałów HD , które nie są dublowane z SD - więc 2x za to samo nie daję się skubać ( pomijam jakies tam 1 lub 2 szt tvn czy czegoś )

 

Multiroom 15 PLN

 

telefon w T-mobile stacjonarny : 19 PLN

Internet ( jeszcze w tepsie 6 MB + utrzymanie zawieszonej linii telefonicznej ) 69 PLN

 

KOSZTY NA MIESIAC : !!!! 157 PLN !!!!!!!

 

 

Proponuję, żeby ktoś w tej Inei poszedł po rozum do głowy, a abonenci nie dawali sie doić !!!!

 

Jedyną sensowną ofertą w Inei jest internet. Tylko 1 usługa. Reszta jest zwykłym dojeniem, a oferta programowa na czele z TV Biełsat to są kpiny z klienta. Nie wspomnę już o skandalicznej i na niskim poziomie obsłudze klienta. Chcąc kosić 300 PLN na miesiąc proponuję zatrudnić kogoś kompetentnego w dziale obsługi klienta, a nie bandę niedoinformowanych, nieodpowiedzialnych i ledwo gęgających bałwanów, którzy nawet dobrze kłamać nie potrafią.

 

Jeszcze takiej firmy nie widziałam, przerażające że mają w Poznaniu monopol. Ludzie, nie dajcie się :)

 

Pozdrawiam

 

EDIT : Jak Panu przedstawicielowi podliczyłam i porównałam to jedyny argument wiecie jaki miał ??? " Ale Pani to będzie miała po światłowodzie, taka super jakość !! a te Anteny satelitarne to nie jest HD !! " no k... ręce opadają... przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 289.90 masz wszystko łącznie z multiroomem hd, dekoderem pvr, wszystkimi kanałami premium, tematycznymi, hd itd, net 100mb, diamentowa 10k minut.

 

Ta cena 275 wychodzi przy dobraniu usług w nie do końca przemyślany sposób

 

Taa masz na myśli pakiet tak zwany ekskluzywny za bagatela w tej chwili 299,80. Żarty :)

 

tak czy owak to jest ZDZIERSTWO. A net 100 mega to bądźmy szczerzy - tylko dla ściągaczy :) A i 25 styknie przyzwoicie ;)

 

 

Zauważyłam , że za ogromną kasę próbuje się wpakować wielkie i drogie pakiety minut , szybki net, które dla przeciętnego zjadacza chleba są zbędne. W dobie komórek , gdzie większość ma swoją, ciekawe kto wygada jeszcze 10k minut.

 

Jedno rozwiązanie przyznam było w Inei fajne odnośnie telefonu - darmowe minuty obowiązywały także przy rozmowach międzynarodowych, bodaj w strefie unijnej.

 

Ktoś powinien się grubo zastanowić nad cenami TV :crazy: . Tylko pewnie nie ma potrzeby bo przecież mają monopol.

 

 

 

Tak jeszcze z innej beczki, kuriozum Ineowskie : nasz znajomy na Ratajach potrzebuje skype do pracy. Inea pięknego dnia w ramach niespodzianki zablokowała jakiś port ( prawdopodobnie, nie znam się aż tak, wybaczcie ) i koniec z używaniem skype. Kolega walczył rok. I nic. Echo odzewu. A skype u niego przekłada się naprawdę na realne pieniądze. Szok co za firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, że po przełączeniu modemu Cisco EPC3925 w tryb Bridged Only, dioda LAN nieustannie miga ? W trybie Router Mode dioda migała tylko w momencie wymiany danych między komputerem a CISCO. Chcę mieć taką konfigurację: CISCO tylko jako modem + TP-Link Wr1043ND /TP-Link ma nadane publiczne IP /. Teraz nie wiem, czy wrócić na CISCO do Router mode /wtedy pozostaje mi włączenie DMZ dla TP-Link/, czy zostawić Bridged Only /obecnie dioda LAN na Cisco i dioda WAN na TP-Link bez przerwy migają/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście wkracza INEA ,dziś chodził przedstawiciel w związku z tym mam dwa pytania:

1. Do bloku jest doprowadzony światłowód (rozdzielnia znajduje sie w piwnicy) i z tamtąd kablem satelitarnym do mieszkania do gniazda końcowego (kabel jest wraz z gniazdem po innej kablówce) - czy to dobre rozwiązanie?

2. Jak się sprawuje net od INEI ? (chcę wziąźć 50MB/s za 49,90zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jacek, net sprawuje się OK, generalnie mam doświadczenia z Ineą na przestrzeni ok 10 lat, tak więc mogę coś na ten temat powiedzieć ;) Przynajmniej w moim wypadku nie można było narzekać na jakość tej usługi. Uważaj tylko na Biuro Obsługi Klienta - w razie problemów bardzo ciężko idzie załatwianie czegokolwiek. Zaopatrz się w pokłady cierpliwości. Generalnie ja zaliczam się do grona zadowolonych z tej usługi, czego nie mogę powiedzieć o moich niektórych znajomych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wykupiony pakiet SPORT i mam problem z NSPORT SD-po każdym włączeniu wyskakuje mi (brak sygnału)dopiero po kilkunastu sekundach wskakuje obraz.Czy komuś też to się zdarza?Był wczoraj u mnie technik i powiedział,że dekoder jest do wymiany(TECHNISAT HD)w co nie chce mi się wierzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy tylko na pozostałych kanałach z tej częstotliwości też mają ten sam problem. Jeżeli nie i tylko problem wychodzi na NSPORT SD to mają coś w ustawieniach, ewentualnie jeżeli faktycznie byłby dekoder do wymiany to musiała by paść głowica w dekoderze. Ja swego czasu miałem też problem z szatkowaniem obrazu i wymienili mi w ciągu roku chyba 5 dekoderów i zawsze było to samo. W końcu wyszło że instalacja antenowa w budynku miała jakieś ubytki.

 

Jak chcą wymienić to niech Ci wymienią. Tyle że teraz dostaniesz chyba ADB :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...