Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie żeby Inea dołączyła więcej kanałów w HD a sami widzicie jakie ceny ustalają :crazy:

Przecież pozostałych kanałów jest możliwość dołączenia do oferty.

Poniżej lista:

 

SUPERSTACJA

TVN WARSZAWA

SPORTKLUB

SPORTKLUB +

HALLMARK

ONTV

TCM - 24 H

WEDDING TV

E ENTERTAIMENT

BBC ENTERTAIMENT

TV 1000 POLSKA

NATIONAL GEOGRAPHIC WING

BBC KNOWLEDGE

BBC CEEBEES

SCI – FI CHANNEL

UNIWERSAL CHANNEL

MOVIES 24

BABY TV

BBC LIFESTYLE

FOX LIFE

WOJNA I POKÓJ

ESKA TV

KOSMIKA TV

CANAL+ SPORT 2

FISHING & HUNTING

XXL

ESPN AMERICA

DISCOVERY HISTORIA

ADULT CHANNEL

THE HISTORY CHANNEL

AIRBOX TV

PATIO TV

NATIONAL GEOGRAPHIC MUSIC

CARTOON NETWORK - 24 H

ORANGE SPORT INFO

ORANGE SPORT

 

Na pewno cenowo by lepiej wycenili niż HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie żeby Inea dołączyła więcej kanałów w HD a sami widzicie jakie ceny ustalają :crazy:

Przecież pozostałych kanałów jest możliwość dołączenia do oferty.

Poniżej lista:

...

Na pewno cenowo by lepiej wycenili niż HD

 

gdyby to wszystko włączyli to pewnie z 250 PLN by kosztował pakiet podstawowy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego nie rozumiesz w tym poście?? przecież jasno napisane że był mecz na tym programie wątpliwości mogą sie pojawić czy to live ja osobiscie nie posiadam juz tego pakietu a bundesliga mnie nie interesuje wiec..... taki mały szczegół mozna samemu sprawdzić

 

INEA Sport

 

(pakiet tematyczny dostępny wyłącznie dla Abonentów Pakietu Podstawowego Cyfrowego)

 

Nazwa programu Język Rodzaj programu

ESPN Classic polski/angielski sportowy

Polsat Sport Extra polski sportowy

TVP Sport polski sportowy

Eurosport 2 polski/angielski sportowy

Extreme Sports Channel polski sportowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Ziomy!

Mam taki problem od momentu wymiany pierwszej edycji dekodera HD na nowy Technisat HD w moim odbiorniku TV zniknęła opcja ustawienia czerni HDMI. Na starym dekoderze HD wszystko pięknie działało. Strasznie mnie to irytuje :? od pewnego czasu i nie wiem co co chodzi, jeśli ktoś ma ten dekoder to sprawdzcie jak to u was wygląda, dzieki...

 

Zadałem Pytanie na live chat akrat był mój "idol" czyli Tomasz. Z .... o to rozmowa

 

Dyspozytor2: Witaj nietuzinkowy ziomal, Jak mogę Ci pomóc?

 

nietuzinkowy ziomal: witam, pytanie troche techniczne

 

nietuzinkowy ziomal: Mam taki problem od momentu wymiany pierwszej edycji dekodera HD na nowy Technisat HD w moim odbiorniku TV zniknęła opcja ustawienia czerni HDMI. Na starym dekoderze HD wszystko pięknie działało. Strasznie mnie to irytuje :? od pewnego czasu i nie wiem co co chodzi,

 

Dyspozytor2: Witam

 

Dyspozytor2:wygląda na to iż producent Technisata niestety nie przewidział takiej opcji (sprawdziłam to właśnie na naszym dyżurnym dekoderze-nie ma takiej opcji)

 

nietuzinkowy ziomal: ale ta opcja jest w TV nie dekoderze

 

Dyspozytor2: zatem jeśli opcja ta znikła na telewizorze proszę o kontakt z serwisem RTV

 

nietuzinkowy ziomal:w instrukcji tv jest podane ze opcja czerń hdmi działa jedynie w momencie podłączenia sygnału przez kabel hdmi na staym dekoderze działa konsola do gier również działa nowy dekoder nie działa wiec chyba problem jest gdzie indziej!!

 

nietuzinkowy ziomal: ?

 

Dyspozytor2: chwileczkę

 

Dyspozytor2:powodem tego iż usługa nie funkcjonuje jest rodzaj oprogramowania na nowych dekoderach , na oprogramowanie to nie mamy niestety wpływu

 

nietuzinkowy ziomal: czyli co teraz?? przecież czerń hdmi jesli chodzi o jakość obrazu jest bardzo istotna

 

Dyspozytor2: nie jestem w stanie Panu nic zastępczego zaproponować

 

nietuzinkowy ziomal:nie chodzi o coś zatępczego tylko rozwiązanie problemu nie wiem jakaś reklamacja do producenta cokolwiek przecież to jest śmechu warte!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nadchodzi wrzesień, kończą się pierwsze zeszłoroczne umowy promocyjne na internet... Czy ktoś słyszał coś o ewentualnych nowych propozycjach Inei?

 

Zerknij:

 

https://satkurier.pl/news/49163/telewizy ... -inea.html

 

:D:D:D

 

I wrzesień się zaczął i nic z TV nie dołączyli. :(:(:(

 

Jak dali taką promocję teraz to na bank we wrześniu nic nie dadzą.

 

:/:/:/

 

Też macie tak tragiczny obraz na meczu na TVP1? To wygląda gorzej niż na youtube a do tego 4:3!

 

U mnie to wygląda jak stary secam.

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...