Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja świętuje dziś ostatni dzień z TV HiWay od Inea. Nie wiem tylko co tam się pozmieniało w tej firmie, ale tym razem nie podjęto żadnej próby, by mnie przekonać do innej decyzji. Nawet nie kusi ich poprawne zbieranie danych powodu rezygnacji. Miałem do wyboru skończona listę powodów w formularzu, żadna z opcji nie pasowała do mojego powodu - wybrałem losowo.

Na plus powiem tylko, że od razu dostałem potwierdzenie złożenia wypowiedzenia. Choć do tego to chyba ich prawo zobowiązuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co się pozmieniało w Inea. Teraz skupiają się chyba wyłącznie na marketingu. Zastanawiam się czy to nie prima aprilis.

 

Nowa kampania reklamowa, cytat z profilu Inea na Facebooku.

 

"TO TY JESTEŚ SZEFEM W INEA - NOWA KAMPANIA

 

Wiesz, że w INEA jesteś kimś naprawdę ważnym? 💙 Słuchamy, co masz do powiedzenia, czego potrzebujesz, co lubisz, co chciałbyś zmienić na jeszczzzzzzcze lepsze! 🔥 Zawsze możesz liczyć na naszą szczególną opiekę i rozwiązywanie problemów. W końcu… TO TY JESTEŚ SZEFEM W INEA! 😎

 

Z pozdrowieniami, Dobrzy Ludzie od Internetu."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój TECHNISAT HD przestał działać - nastąpiła wymiana na Arion ARC 1011YR. Niestety ten dekoder nie posiada wejścia EURO po którym miałem podłączoną nagrywarkę Panasonic DMR-EH59.  Pan monter stwierdził, że obecnie nie ma Technisatów - można pisać reklamację. Czy mogę np. kupić dekoder z możliwością nagrywania, do którego pasowałaby karta z INEI? Chciałem zrezygnować z mojej nagrywarki i nagrywać z dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, keram napisał:

Mój TECHNISAT HD przestał działać - nastąpiła wymiana na Arion ARC 1011YR. Niestety ten dekoder nie posiada wejścia EURO po którym miałem podłączoną nagrywarkę Panasonic DMR-EH59.  Pan monter stwierdził, że obecnie nie ma Technisatów - można pisać reklamację. Czy mogę np. kupić dekoder z możliwością nagrywania, do którego pasowałaby karta z INEI? Chciałem zrezygnować z mojej nagrywarki i nagrywać z dekodera. 

Popatrz na portalach zakupowych.

Powinieneś coś znaleźć, tak że będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keram masz tam złącze AV OUT, którym możesz sobie wyprowadzić chinche kablem jack -> chinch, a potem podpiąć to do przejściówki na EURO.

 

Potrzebne takie wynalazki jak np. tutaj:

https://www.amazon.pl/Valueline-Jack-męski-RCA-kabel/dp/B00OHVQTOE

https://www.amazon.pl/KnnX-28057-Przelączany-adapter-S-Video/dp/B0733DGQ42

 

Niestety nie będzie ten sygnału RGB (choć nie wiem czy teraz w ogóle ktoś się jeszcze w tych sprzętach tym przejmuje?).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bgmnt napisał:

@keram masz tam złącze AV OUT, którym możesz sobie wyprowadzić chinche kablem jack -> chinch, a potem podpiąć to do przejściówki na EURO.

 

Potrzebne takie wynalazki jak np. tutaj:

https://www.amazon.pl/Valueline-Jack-męski-RCA-kabel/dp/B00OHVQTOE

https://www.amazon.pl/KnnX-28057-Przelączany-adapter-S-Video/dp/B0733DGQ42

 

Niestety nie będzie ten sygnału RGB (choć nie wiem czy teraz w ogóle ktoś się jeszcze w tych sprzętach tym przejmuje?).

Dzięki za pomoc.

31 minut temu, michalx1974 napisał:

Popatrz na portalach zakupowych.

Powinieneś coś znaleźć, tak że będziesz zadowolony.

Dzięki. Czy jak kupię nowy dekoder z możliwością nagrywania, to będzie działał z kartą z Inei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiemy iż tv idzie po kablu koncentrycznym skoro dali Panu " Arion " , czy jest światłowód doprowadzony do lokalu /domu  ( a tv i tak po kablu koncentrycznym ) no i trzeba się dopytać czy Inea nadal dystrybuuje w umowie moduł CAM z kartą w Pana umowie 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, patryszq napisał:

Rozumiemy iż tv idzie po kablu koncentrycznym skoro dali Panu " Arion " , czy jest światłowód doprowadzony do lokalu /domu  ( a tv i tak po kablu koncentrycznym ) no i trzeba się dopytać czy Inea nadal dystrybuuje w umowie moduł CAM z kartą w Pana umowie 

Mieszkanie w bloku Os. Kopernika. Kabel koncentryczny. O CAM zapytam (jak się dodzwonię) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TV naziemna ma tyle nowych programów, a w Inea sen zimowy. Czeka na ATM Rozrywka, jak zacznie nadawać.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może się doczeka:
https://www.money.pl/gospodarka/atm-rozrywka-moze-wznowic-nadawanie-nowe-fakty-w-sprawie-6634679639788448a.html

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście tego programu nie brakuje. Same powtórki :) 

W dniu 27.04.2021 o 09:05, adamb1981 napisał:

Może już czas dodać podstawowe programy? TVP Dokument, Kobieta, Polonia w HD, TNT itp. Ciekawe, co zrobią z Antena HD? ATM Rozrywka nie raczyli nawet usunąć z listy...

 Mnie szczerze mówiąc  nie zależy, czy cokolwiek zostanie dodane. Po  weekendzie, składam wypowiedzenie na TV i  zostawię sobie  na 99%  internet, bo działa  bardzo dobrze. Ten 1% zależny jest od tego, czy będę mógł przejść na światełko od pomarańczowych :) 

Ostatnio zauważyłem, że  coraz częściej oglądam treści na VOD. Rzadziej w   linearnej  TV :) 
W razie czego - mam jeszcze Vectre :) 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sieci na porządną ofertę TV nie ma już co liczyć. Brakuje nawet kanałów z naziemnej telewizji cyfrowej. Idę o zakład, że TVP 4K na mistrzostwa Europy również nie będzie.


Wysłane z iPhone 12 Pro Max za pomocą Tapatalk

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...