Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, shark napisał:

Po przeszukaniu automatycznym wszystkich kanałów zauważyłem, że kopia wersji STK SD została usunięta z listy, a dodano kanał STK HD, który już świeci.

Teraz są dwie wersje kanałów: HD i SD.

U mnie dalej ciemno na wersji HD.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem rozgoryczenia które tutaj na forum jest po dodaniu STK HD. Przecież to kolejny jakiś badziewny kanał, który pewnie nie wiele kosztował/wymagał wysiłku by INEA dodała go do swojej oferty i dlatego jest.

INEA to głównie oferta internetu i tylko to warto wziąć, oferta TV kwiczy i kuleje od wielu lat już i tu moim zdaniem nic się nie zmieni póki nie zmienią się osoby za to odpowiedzialne jak i sam prezes może i jego polityka prowadzenia firmy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostem takiego smsa:

Tylko do 6.01 trwa akcja "dzieciaki rzadza telewizja". Jezeli chcesz zachowac dostep do kanalow dla dzieci zadzwon 732 444 488 lub odwiedz salon INEA.

Czyli co? Nowe kanały dla dzieci włączone 6 grudnia wędrują do dodatkowo płatnego pakietu?
Po prostu nie wierzę!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od 7 stycznia dojdzie kolejna paczka tematyczna?
Obok sport pack, sport pack +, eleven sports oraz gold pack bedzie bajka pack? W cenie 9,90?
Tylko INEA może coś takiego wymyślec. W takim razie już wiemy w którą stronę pójdzie ew. rozwój oferty TV. Nowe kanały na kilkutygodniowa zachętę a potem do płatnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że tak  będzie?! Jeśli za każde kanały, które dodadzą np. Viasaty, AMC  trzeba będzie zapłacić, bez względu na wykupiony pakiet. Posiadanie usługi TV u tego operatora po prostu nie jest opłacalne. 

Oni potrafią dać tylko regionalne do pakietu za free. Żenada!   Sytuacja dokładnie taka sama jak z Motowizją. Trzeba czekać  do końca umowy i wiać, jedynie internet zostawić...  Wrócę do oferty TV, jeśli INEA zostanie przejęta  przez UPC,  albo Vectrę.

Ponieważ na zmianę strategii odnośnie dodawanych kanałów w INEA, raczej nie ma co liczyć. 

Albo długo nie ma nic, a jeśli już coś się pojawi- zaraz po,, otwartym oknie ", jest traktowane jako opcja dodatkowa. 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem takiego SMS-a..

Reasumując na chłodno, jakie kanały oni zamierzają umieścić w tej paczce „bajka pack” za 10zł ? Rozumiem, że (1) Baby TV, (2) Polsat Jim Jam, (3) Boomerang HD, (4) 2x2 HD, (5) Top Kids HD. Za każdy kanał dodatkowo po 2 zł, nawet mając u nich wyższy pakiet typu Ultra lub Eksluzywny?

Czy przypadkiem im sufit się na łeb nie spadł?

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok warunki "zostań z nami" nie zmieniły się? Cały czas obowiązują takie ceny faktycznie? Umowa mi się kończy chyba na koniec lutego, interesuje mnie wyłącznie internet, więc dziękuję za Twój wklejony cennik, bo to fajna informacja.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...