Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@michalx1974

w pismie, które INEA rozsyłała (akurat nie do wszystkich, bo ja nie dostałem) na drugiej stronie jest napisane, że od 1.02.2017 INEA włączy nowy kanał sportowy grupy Polsat oraz Fightklub.....oba w wersji HD. Rozumiem, że Fightklub HD odpada zatem o jakim sportowym kanale HD grupy Polsat pisze INEA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974

w pismie, które INEA rozsyłała (akurat nie do wszystkich, bo ja nie dostałem) na drugiej stronie jest napisane, że od 1.02.2017 INEA włączy nowy kanał sportowy grupy Polsat oraz Fightklub.....oba w wersji HD. Rozumiem, że Fightklub HD odpada zatem o jakim sportowym kanale HD grupy Polsat pisze INEA?

Szczerze to o gustach się nie rozmawia. Ale akurat taka ilość kanałów sportowych jaka jest już teraz mnie akurat wystarcza. Za to brakuje kanałów filmowych, z serialami i dla dzieci. NIe wspomnę, że duzo brakuje typu Discovery.

Ale tym jakoś kretoni nie przejmują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem coś takiego do skrzynki na listy:

 

http://[...]

 

Sorki zdjęcie robione fonem.

 

Mieszkam w Swarzędzu i mam w tej chwili Super HD PVR + multiroom HD + Net 250/10 na światłowodzie i telefon 10 000 minut za 137,80 zł, umowa na czas nieokreślony od ponad roku.

 

Nie dzwoniłem, nie pytałem, najszybciej w poniedziałek to sprawdzę.

 

Może już ktoś sprawdzał o co chodzi? Bo oferta niezła...

Edytowane przez Barti
Podany w poście link nie funkcjonuje. Wyświetla się komunikat o błędnym kodzie do usunięcia zdjęcia. W związku z tym usunięto link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem coś takiego do skrzynki na listy:

 

http://[...]

 

Sorki zdjęcie robione fonem.

 

Mieszkam w Swarzędzu i mam w tej chwili Super HD PVR + multiroom HD + Net 250/10 na światłowodzie i telefon 10 000 minut za 137,80 zł, umowa na czas nieokreślony od ponad roku.

 

Nie dzwoniłem, nie pytałem, najszybciej w poniedziałek to sprawdzę.

 

Może już ktoś sprawdzał o co chodzi? Bo oferta niezła...

 

To jest na pewno INEI promocja, bo numer jakiś dziwny zazwyczaj to podają numer na infolinie a tu wygląda jakby czyiś prywatny był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno INEI promocja, bo numer jakiś dziwny zazwyczaj to podają numer na infolinie a tu wygląda jakby czyiś prywatny był?

1.Może to być przedstawiciel handlowy, a że może jechać na prowizji to podaje do siebie bezpośrednio numer.

 

2. Taki przedstawiciel może mieć inną ofertę niż na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obserwuje u sąsiadów innych TV kablowych idzie zauważyć newsy o dodawaniu nowych kanałów do oferty, u nas póki co cisza. Otrzymamy za chwile Eleven Extra i chyba finito;)
Wielu operatorów kablowych dopina do setnego kanału HD, a jak tam Nasi? Doliczymy się z 80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

88, z Eleven Extra będzie 89HD wg strony.

Jednak na wykazach odjeli już Eurosporty więc jeszcze +2 zatem po 1 lutym będzie 91HD. Chyba że czymś nas jeszcze zaskoczą.

 

Swoją drogą Vectra czy UPC to tacy sąsiedzi?

 

E&W vel. City-Net ma 83 HD.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obserwuje u sąsiadów innych TV kablowych idzie zauważyć newsy o dodawaniu nowych kanałów do oferty, u nas póki co cisza. Otrzymamy za chwile Eleven Extra i chyba finito;)

Wielu operatorów kablowych dopina do setnego kanału HD, a jak tam Nasi? Doliczymy się z 80?

Zdecydowanie wolę Eleven Extra od śmieciowych kanałów z naziemnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "jakość" jest wg mnie najważniejsza, tym bardziej, że jest sporo kanałów w naszej ofercie, które mogłyby być już w jakości HD, a nadal nadają w SD.

Ilość to już pochodna tego, co by było, gdyby zamieniono/podmieniono wersje na wyższą rozdzielczość.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to tylko moje odczucia ale chyba liczy się jakość a nie ilość. Niby INEA dobija do 90 kilku kanałów HD ale jest wśród nich kilka gniotów.

Nie tylko u nas są gnioty u innych tez.

 

Jest trochę tych kanałów które u nas mogłyby zostać podmienione. Ja jednak wolałbym żeby dodali nowe kanały w HD a nie duble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa z INEA, w związku z tym moje pytanie: za ile można wynegocjować pakiet internet + TV z Canal+ (może być 6x Canal+)? Na szybkości internetu mi nie zależy. Czy udało wam się wynegocjować jakąś rozsądna kwotę i pod jaki numer najlepiej dzwonić i czy wcześniejsze złożenie wypowiedzenia polepsza pozycję w negocjacji nowej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko pisałem do Inei ale nic mi nie odpisali otóż - mam 2 co do kolejności pakiet czyli Ekstra - no i od początku stycznia mogłem w Inea Online oglądać Polsat Sport,PSE,ESP1,ESP2 a dzisiaj włączam i mi pisze że jestem poza siecią Inea - nie mam internetu od nich to prawda ,ale kurde miesiąc było super a teraz [beep]a ? Co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...