Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po kolejnej rozmowie z bok, wyraziłem zainteresowanie nową promocją, zaproponowano mi następujące pakiety:

1) PREMIUM (NET 500/50) - umowa 24 m-ce, 12 x 124,90 zł + 12 x 179,90 zł
2) EKSKLUZYWNY (NET 1000/100) - umowa 24 m-ce, 12 x 164,90 zł + 12 x 224,90 zł

Jeżeli nie mamy MR, wykonanie dodatkowego gniazda - 70 zł, jeżeli mamy poprzeciągane przewody itp, wtedy tylko rozdzielacz i wszystko gra.
Koszt dodatkowego MR, to: 14,90 zł za HD i 29,90 zł za PVR.
W przypadku posiadania dekodera HD i dobrania MR (jeden MR w cenie pakietu), dostaniemy dek. z nagrywarką.
W przypadku posiadania publicznego IP, POWINNO ono pozostać.
Przy podpisaniu aneksu obecne umowy idą w zapomnienie i liczone są owe 24 m-ce.

Może komuś przydadzą się te informacje, sam mam zamiar skorzystać z tej oferty. Pozdro.

Zmęczenie robi swoje, dzięki kolego JerzyK, za wskazanie błędu :-)

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KarolKx

@JerzyK

 

Migrowac do tych pakietów o których pisze KarolKx moga jedynie Ci co do tej pory mieli niższe pakiety, jak zwykle osoby, które teraz korzystają z maxów nic nie zrobią, bo nie mogą przejśc na nowe warunki z racji umniejszenia ceny.

Ja płacę 229,90 zł czyli przez najbliższe 12 iesięcy obejdę sie smakiem nwych predkości internetu, mimo, że teraz mam 250/10 to z chęcią skorzystałbym z opcji 250/25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

 

Czyli jesli chcialbym z premium z 169,90 przejsc na ekskluzywny za 224,90 ( promocja 164,90 x12 , 224,90 x12)  to moge ? czy nie moge , wg info jesli juz korzystam z promocji to

 

RABAT mi nie przysluguje 12mcy taniej

tylko od razu kwota standardowa  24mce bo wczesniej juz korzystalem z INEA ??!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyć umowę możesz na 3 miesiące przed końcem starej i promocje do przedłużania ma ich DUK. Nie ma sie co dziwić ze skoro ma ktoś jeszcze umowę na 12 miesięcy nie może wziąć nowej umowy z rabatem.

 

@andi Jeśli tak zależy ci na uploadzie to moze weź tego eksluzywa z najtańsza telefonia komórkową (chyba jest za 9.90). Wyjdzie cie tylko 5zl drożej niż teraz płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, do końca umowy mam 18 m-cy, właśnie zamówiłem pakiet ekskluzywny na warunkach, które wcześniej opisywałem, w środę ma przyjechać dodatkowy dekoder, wtedy też ma wszystko ruszyć, na pytanie, że w cenniku jest info, że tylko dla nowych dostałem informację, że zostało to odblokowane specjalnie dla mnie ;-), poczułem się wyjątkowo :-).  Średnio 195 zł za ekskluzywny z 1 MR i netem 1000/100, wydaje mi się, że to dobra oferta. Dam znać w środę, jakie są wyniki mojego zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, do końca umowy mam 18 m-cy, właśnie zamówiłem pakiet ekskluzywny na warunkach, które wcześniej opisywałem, w środę ma przyjechać dodatkowy dekoder, wtedy też ma wszystko ruszyć, na pytanie, że w cenniku jest info, że tylko dla nowych dostałem informację, że zostało to odblokowane specjalnie dla mnie ;-), poczułem się wyjątkowo :-).  Średnio 195 zł za ekskluzywny z 1 MR i netem 1000/100, wydaje mi się, że to dobra oferta. Dam znać w środę, jakie są wyniki mojego zamówienia.

Można wiedziec, jaki miałeś dotychczas pakiet? (ile płaciłeś?)

Jesteś w zasięgu GPON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj to samo co kolega @KarolKx. Do końca umowy miałem rok.

 

Wcześniej miałem to samo tylko bez Cinemaxów i z netem 250/10. Płaciłem 239 zł. Teraz będę płacił przez 12 miesięcy 164,90 zł, a przez kolejne 12 224,90 - średnio 194,90 zł.

 

Czyli obecnie mam pełny pakiet TV z HBO, C+ i Cinemax, do tego jeden dodatkowy multiroom hd, jeden z dekoderów ma pvr. Jestem w zasięgu GPON - rok temu kładli infrastrukturę.

 

Jestem zadowolony, biorą pod uwagę fakt, że wcześniej za net i telefon z orange płaciłem 120 zł i za nc+ drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedziec, jaki miałeś dotychczas pakiet? (ile płaciłeś?)

Jesteś w zasięgu GPON?

GPON (w ramach programu - "Światłowód do domu"), do końca miałem 18 m-cy. Umowa była na 24 m-ce, 6 darmowych a później 129.90 (Super HD + telefon + 250Mb), ale miałem jeszcze domówione przyśpieszenie net-a do 500/50 za 15zł, łącznie od przyszłego miesiąca musiałbym płacić 144,90zł.

To te 18 miesięcy co pozostało to anulowano? No mi powiedział że mam do maja 2017 plus dwa lata.

Tak mi przekazano. Wszystko się okaże jak dojedzie sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jak w końcu jest z tym Multiroomem, jest mozliwośc max. 3 szt, czy nie?

Pytałem, czy mogę w późniejszym czasie dokupić jeszcze jakiś MR, to konsultantka, a nawet 2, odpowiedziały, że tak.

Domówienie neta mnie interesuje najbardziej ale Pan powiedział że od teraz zwiększenie pakietu tylko poprzez wzięcie np HBO albo C+ nie ma opcji, że bierzesz tylko net wyższy.

Całkiem możliwe, z cennika znikła "rubryka", z ceną za taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@veeman

Czegoś nie rozumiem, najpierw piszesz, że do końca umowy miałeś rok?

A na dole, że to 238 były za usługi Orange + nc?

Czyli ten rok do końca gdzie był?

 

Rzeczywiście mogłem naplątać w wypowiedzi. Miałem do końca rok w Inei, dla porównania tylko dodałem, że wcześniej tyle samo płaciłem za Orange plus nc+. Od roku mam Ineę i płaciłem tyle samo co tam. Także na dzień dzisiejszy jestem już tylko na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...