Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mi przybyły nowe kanały do których nie mam dostępu Blue Hustler Private i c music tv. Ta inea i jej stare pakiety to jest żenujące. Powinni ujednolicić ofertę! Zamiast włączyć TTV HD czy Travel Channel HD to dodają kanały dla garstki ludzi..

No tak bo przecież TTV to ogląda większość społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przybyły nowe kanały do których nie mam dostępu Blue Hustler Private i c music tv. Ta inea i jej stare pakiety to jest żenujące. Powinni ujednolicić ofertę! Zamiast włączyć TTV HD czy Travel Channel HD to dodają kanały dla garstki ludzi..

 

Ja z kolei te kanały mam na liście od bardzo dawna, za to nie mam tych nowych, które są w ofercie (były TESAT) ..więc pewnie coś ujednolicają w tej kwestii. Tylko nie wiem po co sporo kanałów "trupów" na tych listach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jakie zmiany uploadu masz na myśli?

 

Np. dla abonentów, którzy mają starą pakietyzację typu 50/2 lub 100/4, zmienić na coś "normalnego" w dzisiejszych czasach, np. 50/5 lub 100/10... czyli z ratio 10:1... Takich abonentów śmiem twierdzić jest mnóstwo.

BTW, ciekawe jak ma się TA sprawa z naszą Ineą, która w podobny sposób zrobiła podwojenie za słynnego "piątaka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mam ten sam pakiet co Ty, za który koszą mnie bez mała 75 zł/miesięcznie (mam tylko internet domowy, bez TV i reszty usług) - aż się prosi wyjść frontem do klienta, a nie iść w zaparte z tak miernym uploadem, który na dzisiejsze standardy jest powiedzmy sobie szczerze, co najmniej śmieszny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niby nowe kanały,

Blue Hustler, Private oraz c.music.tv to chyba coś "starego" z Tesatu co musi jeszcze byc dla "starych" Tesatowskich pakietów, cos chyba podobnego co w INEI te kilkanaście niedostepnych kanałów typu Extreme Sports, Al-jazzera i Polsat Viasaty ....

Tak więc na liście bedą ale dla 99,9% abonentów bedą niedostepne !!! INEA to dziwny, medialny twór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mam ten sam pakiet co Ty, za który koszą mnie bez mała 75 zł/miesięcznie (mam tylko internet domowy, bez TV i reszty usług) - aż się prosi wyjść frontem do klienta, a nie iść w zaparte z tak miernym uploadem, który na dzisiejsze standardy jest powiedzmy sobie szczerze, co najmniej śmieszny...

Jest śmieszny, ale przeciętny klient nie wie co to upload, więc co się będzie inea starać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jeszcze kanały posiadają byli użytkownicy sieci kablowej Tesat, a których mi w Inei nie mamy na liście?

 

Na pewno nie ma nic co by chodziło, a czego by nie było w INEI, może jakieś parę "braków dostępu", które zawalają listę. Z tego co widzę jedynie te Hustler, Blue Hustler i Private... które poza jakimś przypadkowym odblokowaniem kiedyś i tak nie chodza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...