Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

INEA zapewnia, że żaden z kanałów nie zostanie wyłączony, a ja mam pytanie odnośnie kanału Fashion One, który obecnie znajduje się na pozycji 226 dekodera i należy do "starych" pakietów.

Ja go osobiście nie dostrzegam w nowym rozdaniu. Z tego co pamiętam, kanał ten ma inną ramówkę, niż FashionBOX HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście nie ma programów:

Fashion One 

Polsat News 2

ale za to są odpowiednik kanałów HD w wersji SD:

TVN Fabuła

TV ASTA

oraz dublowanie się pozycji kanałów:

INEA Info (kanał 13, 245 (ten sam nr kanału ma TVP Seriale), 799)

Lech TV (kanał 6, 500)

Polsat News HD (kanał 8, 335)

TVN 24 Biznes i Świat (kanał 22, 340)

TVN 24 HD (kanał 9, 333)

TVN 7 HD (kanał 7, 243)

TVN Meteo Active (kanał 23, 447)

TVN Style HD (kanał 19, 445)

TVN Turbo HD (kanał 20, 446, 507)

i cztery nowe pozycje pod nazwą:

NOWY KANAŁ od 1.08.2016 (kanał 444, 555, 556, 600)

Edytowane przez p_maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście nie ma programów:

Polsat News 2

Faktycznie, tego nie ma na liście. A to może oznaczać możliwość wypowiedzenia umowy. A przecież zapewniają, że żaden kanał usunięty nie będzie.

Nie żeby mi zależało na wypowiedzeniu... ale brak kanału gwarantowanego oznacza możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was podrzucić zrzut z ekranu z tego kanału Inea info? Nie ma mnie obecnie w domu, a jestem ciekaw, jak to wygląda. :wink:

 

 

 

Możesz pobrać z chomika

 

http://chomikuj.pl/michal12345/INEA+LISTY+KANA*c5*81*c3*93W/01.08.2016,5479515646.rar(archive)

 

albo podaj mi maila to Ci podeślę.

 

Lista w excelu

 

http://chomikuj.pl/michal12345/INEA+LISTY+KANA*c5*81*c3*93W/Lista+kana*c5*82*c3*b3w+od+1.08.2016,5479593554.xlsx

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomerang jak i wiele innych stacji jest na liscie, ale NOWI klienci albo ci, co podpisali nowe umowy, nie maja do nich dostepu. Sa jakby kanaly dla starych i nowych klientow, a szkoda, bo to sprawia, ze jeszcze wiekszy [...] jest na liscie oficjalnej ... 

Edytowane przez Barti
Na forum nie stosujemy wyrażeń wulgarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam do dnia jutrzejszego, czy dojdzie do aktualizacji planszy z kanałami poniewaz zgodnie z informacją tam zamieszczoną o braku usuwania obecnych kanałów jednak 2 kanałów brakuje, tj. Fashion One SD oraz Polsat News 2 SD. Poprawcie mnie jeżeli one faktycznie na listach występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się kieruje oficjalne stanowisko firmy, nawet poprzez plansze informacyjną dla WSZYSTKICH klientów INEA, to ktoś (jakiś dyrektor/kierownik departamentu) chyba to przegląda i w ramach swoich kompetencji lub zadań mu powierzonych akceptuje, bądź też zgłasza poprawki, błędy swoich podwładnych, prawda?

Moim zdaniem, władze firmy powinny wyciągnąć konsekwencje, chociażby upomnienie pisemne, bo przecież, my klienci, za nich "robotę" robimy, chociażby wskazujemy błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szkoda gadac.......od lat jest z tym problem, że to my kierujemy uwagi, a to o braku czegoś, a to o błędach w nazewnictwie kanałów, a to o braku profesjonalnej listy w PDF-ie z częstotliwościami...itd, można mnożyc ich braki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...