Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię po prostu jak się irytujecie :) A mało kto zauważa, że niektórych konkretnych danych absolutnie nie można wypuścić w eter przed jakimś tam terminem.

 

Tym razem jest inaczej - nie ma jeszcze (edit: może i jest, ale ja go nie mam) szczegółowego wykazu zmian. Wiem, że zmiana nie będzie dotyczyła wszystkich użytkowników. Szczegółowe info ma pojawić się na eboa w poniedziałek. Zmiany wejdą w życie w nocy z 1 na 2 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O uploadzie nic mi nie wiadomo i nikt z moich zorientowanych znajomych nic nie wie, więc jak już to raczej później niż 1 sierpnia. Natomiast zmiany na listach to pewnik, wraz z nimi jest info o tym, że żaden z kanałów nie zniknie z listy. Do tego nie zmienią się częstotliwości, więc jak masz własną listę na module albo listę ulubionych na dekoderze to nie zauważysz różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w układzie kanałów ?? Bezsens przeciez i tak kazdy uklada sobie swoja liste kanalow i nie korzysta z glownej listy WSZYSTKICH kanalow od INEI , wiec podejrzewam ze W KOŃCU wykasują duble SD ,choc nie wiem czy to realne w naszej kablowce , skoro nie potrafia sprostac temu by zasilic oferte w brakujace kanaly tv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykasują dubli SD, bo w 2014 roku jeszcze prowadzili sprzedaż oferty SD, w tym dla niektórych obszarów były specjalne promocje na dekodery SD. Teoretycznie mogliby zrobić osobną listę kanałów na obszary, na których była sprzedawana tylko oferta HD, ale wątpię, żeby komuś na tym zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech nie pracują, bo jeszcze będzie gorzej :D

 

A brutalna prawda jest niestety taka, że każdy operator ma głęboko w d zdanie takich ludzi jak Ty, bo takich krytyków wbrew pozorom jest garstka i takie osoby są praktycznie zawsze, więc jak Ty nie będziesz na coś marudził to ktoś inny zacznie marudzić na coś innego.

Spójrz sobie na przykład na nc+. W pewnym momencie w obawie przed odpływem abonentów zaczęli dawać absurdalnie tanie oferty typu odpowiednik Super HD PVR z Canal+ i HBO i z multiroomem za 50-70 zł. I ludzie i tak marudzili. Że jeden dostał za 65 a inny musi płacić 70. A prawda jest taka, że u innego operatora mogli pomarzyć o takich warunkach. W końcu nc+ brutalnie podniosło ceny przy przedłużeniu umowy i jakoś specjalnie im abonentów od tego nie ubyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TVP myślę, że można zapomnieć, żaden operator, który pozbył się tego kanału z oferty już go chyba nie przywrócił. TVP chyba nie podpisuje umów na ten kanał, bo samo nie wie, co z nim zrobić. Extreme? Sam bym chętnie widział i myślę, że razem z viasatami są to kanały, na które kiedyś będzie szansa. Na razie żadnych zmian. We wrześniu pewnie nowa kampania reklamowa, więc może doczekamy się tego uploadu o którym ktoś wyżej pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Travel HD by się przydało :) Twoja lista jest dość szeroka, chyba nie ma takiej telewizji, która oferuje wszystkie dostępne kanały. Wiele ma Echostar, ale to odbija się tam na jakości obrazu.

 

Co do nowszego dekodera to chyba muszę Cię zmartwić, bo Inea od paru lat wyraźnie idzie raczej w wynalazki typu intek. Dla mnie najlepsze dekodery to adb 58xx z nagrywarką, tylko prądu trochę żarły ;) A jak nie ma potrzeby nagrywać to nie ma to jak moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią nowa listę ale nie pomyślą że Polsat Sport News za chwilę nie będzie sportowym kanałem, nie ma kanału TVN BIS jest TVN 24 bis i jest Polsat Viasat Explore a nie Explorer nawet nie wiedzą jakie kanały nadają, amatorszczyzna! Co do nowych to dwa popularnonaukowe w HD i jeden SD więc obstawiam Polsaty Viasat bo dwa są w HD czyli History i Explore i jeden SD czyli Nature a lifestyle obstawiam niestety Polsat Food

Edytowane przez mediafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią nowa listę ale nie pomyślą że Polsat Sport News za chwilę nie będzie sportowym kanałem, nie ma kanału TVN BIS jest TVN 24 bis i jest Polsat Viasat Explore a nie Explorer nawet nie wiedzą jakie kanały nadają, amatorszczyzna! Co do nowych to dwa popularnonaukowe w HD i jeden SD więc obstawiam Polsaty Viasat bo dwa są w HD czyli History i Explore i jeden SD czyli Nature a lifestyle obstawiam niestety Polsat Food

 

Na początku roku były słuchy o kanałach History Channel, może włączą obydwa. Albo faktycznie dogadali się z Polsatem i włączą wszystkie kanały Polsatu.

 

Polsat Viasat History HD

Polsat Viasat Explorer HD

Polsat Viasat Nature SD

Polsat Food Channel

C&I Polsat

 

Albo Discovery Historia.

 

Poczekamy aż pojawi się oficjalna lista na dekoderach, bo raczej jako testowe kanały nie będą wcześniej włączone.

 

A może coś ze starej oferty też się pojawi w nowym miesiącu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie na kanał 30 dekodera INEA Info - jest tam już rozkładówka kanałów po przetasowaniu.

Zapewne rozpoczniemy dyskusję. :-)

 

Niezła nazwa na grupę kanałów playboy TV, Brazeers TV, Hustler TV i Extreme Channel -> SPORT & FUN  hah widać, że są wakacje, to się rozgrzesza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...