Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie? Kiedy będą jakieś nowe kanały w Inea? Zauważyłem, że np. z Filmboxów najciekawszy jest Filmbox Arthouse, którego nasz operator dotąd nie wprowadził. Ponadto co z innymi stacjami filmowymi jak TNT czy Paramount?

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spodziewać czegoś wartoscowego dubli nie potrafią wyłączyć(canal+sd czy hbo SD powinny już dawno zniknąć) o ujednoliceniu oferty nie ma co marzyć w jednym miejscu jest fox comedy w innym nie. AXNy usunęli pod pretekstem że nikt ich nie oglądał po czym po paru latach dodali je jako Nowość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam ulotkę inea i można z niej wyczytać że wszystkie kanały sd (duble) nie wchodzą w skład jakiegokolwiek pakietu i są dostępne promocyjne. czyli mogą zniknąć?

 

Taka informacja na tych ulotkach była od około roku. Przynajmniej jakoś rok temu się spotkałem z tą informacją i gwiazdką na ulotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam ulotkę inea i można z niej wyczytać że wszystkie kanały sd (duble) nie wchodzą w skład jakiegokolwiek pakietu i są dostępne promocyjne. czyli mogą zniknąć?

Zapis ten pojawił się w momencie, gdy oferta Inea pojawiła się na sieci Inotela. Ponieważ tam są tylko dekodery HD to zlikwidowano duble SD. Być może na innych lokalizacjach, gdzie Inea kładła nową sieć również nie ma dubli SD, ale nie sprawdzałem tego nigdy szczerze mówiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas paranoja , jedni maja drudzy nie, a trzeci zaraz nic z oferty nie dostanie bo calkowicie zmienia , nikt tam nie mysli i nie pomysli , pakietyzacja moglaby zostac ale w koncu mogliby wylaczyc te kanaly ktore smierdza po petardzie bo na liscie kanalow sa , DUBLE SD juz dawno powinny wyleciec bo NIE WYDAJA JUZ DEKODEROW SD a jak ktos je ma to moze uzyc sobie jako podstawek pod herbate , ŻENADA kilo mulu i zacofania 

 

INEA juz dawno sie skonczyla . nie ma pomyslu na siebie , klamie kombinuje i plącze sie w zeznaniach , a ten koles co tu zagladal i informowal nas o tym i owym chyba juz zmienil firme :P bo ja bym sie wstydzil siac taka propagande :) 

 

 

tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas paranoja , jedni maja drudzy nie, a trzeci zaraz nic z oferty nie dostanie bo calkowicie zmienia , nikt tam nie mysli i nie pomysli , pakietyzacja moglaby zostac ale w koncu mogliby wylaczyc te kanaly ktore smierdza po petardzie bo na liscie kanalow sa , DUBLE SD juz dawno powinny wyleciec bo NIE WYDAJA JUZ DEKODEROW SD a jak ktos je ma to moze uzyc sobie jako podstawek pod herbate , ŻENADA kilo mulu i zacofania

 

INEA juz dawno sie skonczyla . nie ma pomyslu na siebie , klamie kombinuje i plącze sie w zeznaniach , a ten koles co tu zagladal i informowal nas o tym i owym chyba juz zmienil firme :P bo ja bym sie wstydzil siac taka propagande :)

 

 

tyle w temacie

Śmieszą mnie twoje reakcje. Podaj mi przykład dużej kablówki co wyłączyła wszystkie duble SD?? Prócz byłej sieci inotela na każdej innej są duble SD a i oferta jest taka sama. Różnica jest jedynie w Gnieźnie i Wronkach bo tam nie świadczą na swoich sieciach.

 

A kanały po petardzie są bo nie wszyscy pakiety zmienili i tak samo jak z dekoderami SD nie wszystkich zmusić sie da.

Edytowane przez gigablue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak testowo-technicznne?, kanały te są w ofercie dla "starych" pakietów... i z tego co wiem cały czas są w ofercie. 

ok źle napisałem ja jako nowy miałem miesiąc te kanały i tak tłumaczyli a że osoby z starą ofertą to wiadomo że mają sorki za mały błąd słowny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuta tv... ile jeszcze tego dyskotekowego [beep]u? Oferta muzyczna Inei jest bardzo jednorodna - większość tych stacji prezentuje identyczny kontent.

 

A co z kanałami z ambitniejszą muzyką? Świetne Mezzo TV z niewiadomych powodów wycofali. Pozostała niezła Brava i DJazz, na którym są same starocie.

 

Dlaczego fani disco, pop itp. są tak faworyzowani? Też chciałbym mieć do wyboru kilkanaście stacji z muzyką poważną, etniczną czy jazzem. Mam zaledwie dwie i to średniej jakości.

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam obecnie abo za 108 zł (250 + mb + standard tv + tel non stop). Mam tez nc+ za 60 zł zaraz mam jej koniec. Inea jedzie już na bezterminowej. To co mi proponują w nc+ jest słabe i na 24 miesiące co odpada, bo wszystko się za szybko zmienia. Interesuje mnie sport szczególnie piłka. Musi być  1 x multi.

 

Konsultant z inea zaproponował mi pakiet ekskluzywny( ma niby wszystko co może dać Inea) za 230 zł na 12 miesięcy oraz pakiet bez nazwy za 210 ( net 150 + super hd prv + tel+ multi) na 12 miesięcy.

 

Czy ktoś miał podobnie i czy udało mu się coś jeszcze ugrać lub miał inną propozycje. Moje wymagania to canal+ (pilka) net minimum te 150 mb oraz tel tu może być nawet 300 min.

 

Wygląda to ciekawie, tylko cena ponad 200 zł trochę boli.

 

Warto się jeszcze targować, jakieś gratisowe miesiące itp komuś udało się ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...