Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja, podobnie jak kolega, od dawna myślę o Canal+, ale odstraszają mnie ceny. Nawet pytałem na infolinii, czy te paczki - z uwagi na okrojoną ofertę sportową - stanieją. Z ich odpowiedzi wynika, że raczej się na to nie zanosi.

 

Oferta sportowa Elevenów jest porównywalna z ofertą Canal+. W ESN - 3 wielkie ligi europejskie, w C+ - Ekstraklasa, angielska i LM. Więc skąd taka różnica w cenie?

 

Rozumiem, że C+ nie może być za darmo, ale ten pakiet Select powinien kosztować w granicach 20-max 30 zł.

 

Oni właściwie są dość aroganccy - w jedno lato stracili aż trzy wielkie ligi piłkarskie i jednocześnie podwyższyli ceny - uzasadniając to dodaniem dwóch kanałów (z czego jeden to zdublowany Canal główny, tyle że z godzinnym poślizgiem). Ciekaw jestem, kto nabrał się na ten przekręt.

 

Ja czekam do końca tego sezonu i może od nowego będą obniżki. W tym sezonie i tak już nie będzie emocji w Ekstraklasie (Lech, sądząc po transferach, zrezygnował z walki o obronę MP), więc nie ma czego żałować.

 

Jak ktoś coś wie o obniżkach cen za  C+, niech nas tutaj pocieszy:)

Edytowane przez vojtee
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienię temat.

Powiedzcie mi czy aplikacja Inei na smartfon umarła? Bo od jakiegoś czasu nie mogę na telefonie oglądać tv na żywo (oczywiście będąc podlaczonym przez wifi do neta z Inei)

Nagrywanie itp działa bez zarzutu, ale już oglądać tv nie idzie - pojaiwa się komunikat - "Wybrana umowa nie umożliwia oglądania wybranego kanału w aplikacji"

Mam super HD i na poczatku wszystko swietnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak kolega, od dawna myślę o Canal+, ale odstraszają mnie ceny. Nawet pytałem na infolinii, czy te paczki - z uwagi na okrojoną ofertę sportową - stanieją. Z ich odpowiedzi wynika, że raczej się na to nie zanosi.

 

Oferta sportowa Elevenów jest porównywalna z ofertą Canal+. W ESN - 3 wielkie ligi europejskie, w C+ - Ekstraklasa, angielska i LM. Więc skąd taka różnica w cenie?

 

 

Sportowa - owszem.

Natomiast C+ to także bogata oferta filmów, dokumentów itp. i nie ma szans, by kosztowała ta paczka tyle co ESN.

Nie wszyscy kupują C+ dla sportu. Wręcz zaryzykuję stwierdzenie, że liczba abonentów C+ abonujących tę paczkę dla oferty filmowej jest porównywalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy podpisywaniu umowy pracownik INEA wspomniał, że za jakiś miesiąc czasu niby ma być dostępny C+ na 5 miesięcy za free... Ciekawe ile prawdy w tym..

 

Byłoby świetnie, bo w takim układzie wychodzi jakieś 30 zł. za miesiąc (paczkę C+ wykupuje się na 12 miesięcy). Dla mnie to jest właśnie ta granica - 30 zł. miesięcznie to maksymalna wartość ich aktualnej oferty.

Ale szczerze mówiąc - nie chce mi się wierzyć, że Inea wprowadzi taką promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienię temat.

Powiedzcie mi czy aplikacja Inei na smartfon umarła? Bo od jakiegoś czasu nie mogę na telefonie oglądać tv na żywo (oczywiście będąc podlaczonym przez wifi do neta z Inei)

Nagrywanie itp działa bez zarzutu, ale już oglądać tv nie idzie - pojaiwa się komunikat - "Wybrana umowa nie umożliwia oglądania wybranego kanału w aplikacji"

Mam super HD i na poczatku wszystko swietnie działało.

 

Co więcej, za niedługo oferta w aplikacji się polepszy :)

Czy przy zmianie koncentryka na światłowody jest podpisywana nowa umowa?

 

Tak.

Byłoby świetnie, bo w takim układzie wychodzi jakieś 30 zł. za miesiąc (paczkę C+ wykupuje się na 12 miesięcy). Dla mnie to jest właśnie ta granica - 30 zł. miesięcznie to maksymalna wartość ich aktualnej oferty.

Ale szczerze mówiąc - nie chce mi się wierzyć, że Inea wprowadzi taką promocję.

Na pewno nie będzie C+ za darmo na 5 miesięcy przy umowie na 12 miesięcy, jak już to przy 24 miesiącach i pewnie tylko w określonych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...