Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w BOA dostałem info od pracownika że zmiany będą od 1 lutego i niby zostaną dodane nowe kanały

 

W tym m.in. 13 Ulica, Universal Channel, History

 

Ciekawe ile w tym prawdy :>

 

Czyli wymienili Ci te kanały co mi. Pytanie czy przypadkiem nie był to ten sam pracownik.

 

Zrobiłem ankietę więc możecie głosować. Ja prześlę po 1 lutym do INEI zobaczymy co odpowiedzą na to ile się sprawdzi.

 

http://www.interankiety.pl/interankieta/1306d7e065a3a56397fc87da525772ac

 

Podajcie ja dalej dla osób które nie posiadają konta na forum -  Dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wymienili Ci te kanały co mi. Pytanie czy przypadkiem nie był to ten sam pracownik.

 

Zrobiłem ankietę więc możecie głosować. Ja prześlę po 1 lutym do INEI zobaczymy co odpowiedzą na to ile się sprawdzi.

 

http://www.interankiety.pl/interankieta/1306d7e065a3a56397fc87da525772ac

 

Podajcie ja dalej dla osób które nie posiadają konta na forum -  Dzięki :-)

 

Dobry pomysł z tą ankietą, szkoda tylko, że nie mzna wybrac więcej iż jednego kanału, szczególnie w opcji kanały sportowe, bo wybierając Eleven, przydałby się również Eleven Sports....

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest to taka informacyjna. Ale Ineę poinformowałem że taką ankietę zrobiłem. Będą ją analizować.

 

Ja chcę ją udostępniać do 1 lutego. Po 1 lutym poinformuję jaki jest wynik (chyba że INEA będzie najpierw chciała się sama zapoznać )

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tą ankietą, szkoda tylko, że nie mzna wybrac więcej iż jednego kanału, szczególnie w opcji kanały sportowe, bo wybierając Eleven, przydałby się również Eleven Sports....

Dzięki za ankietę!

Drodzy formuowicze, w szczególności abonenci Inea ;)

Jak wygląda na chwilę obecną kwestia HbbTV w sygnale telewizyjnym dystrybuowanym przez Inea w technologi GPON? Nadal wycinają sygnalizację HbbTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie które należą poniekąd do NBC Universal i są dostępne w Polsce

 

Universal Channel

SciFi Universal

13 Ulica

E!

History HD

History 2

Crime&Investigation_Network

LifeTime

Ciekawe czy ta lista się sprawdzi i ciekawe które z tych kanałów będą w HD

 

@edit

Mi najbardziej by przypasował Universal Channel HD i History HD, a żona by była happy z E! HD

Z resztą w dzisiejszych czasach programy SD nie powinny w ogóle być dodawane, no ale Inea ma trochę swój świat; )

Edytowane przez Miki983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar wchodzi do Lubonia. W skrzynkach pocztowych na terenie Lubonianki można znaleźć ofertę w/w kablówki , mówiącą o możliwości w najbliższym czasie ( niestety nieokreślonym )podpisania umowy na świadczenie usług internet , tv , telefon. Niby konkurencja , ale  bez szału. W każdym razie Inea przestanie być monopolistą w naszym mieście. 

Edytowane przez marzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie które należą poniekąd do NBC Universal i są dostępne w Polsce

 

Universal Channel

SciFi Universal

13 Ulica

E!

History HD

History 2

Crime&Investigation_Network

LifeTime

 

 

Szkoda że INEA nie włącza nawet kanałów typu test przynajmniej byśmy widzieli że coś zaczynają robić

 

Co do ankiety udostępnione wyniki będą, po weryfikacji nr IP tak aby była bardziej obiektywna. Kilka lat temu jak robiłem ankietą to była zupełnie bezpłatna i była opcja chyba 3 odpowiedzi, teraz w darmowej jest tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że INEA nie włącza nawet kanałów typu test przynajmniej byśmy widzieli że coś zaczynają robić

 

Co do ankiety udostępnione wyniki będą, po weryfikacji nr IP tak aby była bardziej obiektywna. Kilka lat temu jak robiłem ankietą to była zupełnie bezpłatna i była opcja chyba 3 odpowiedzi, teraz w darmowej jest tylko jedna.

Dobrze, że piszesz. W takim razie jeszcze raz wypelnie z domoqego kompa po pracy, bo wypełniałem z komórki po LTE z Playa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamotuły, Inea po FTTH, TV bez dodatkowego STB, tylko CAM w telewizorze i RF wpięty do niego. Niestety telewizor nie wykrywa sygnalizacji HbbTv. Po przełączeniu na sygnał naziemny (TVP1 HD, TVP2 HD) pokauje się logo aplikacji interaktywnej. Przełączając z powrotem na RF od Inea, telewizor nie "sygnalizuje" obecności aplikacji.

 

Miałem okazję również sprawdzać poprawność prezentowania polskich "ogonków" w EPG. TV Sony z 2010 -> złe wyświetlanie. TV Sony z 2013 -> dobre wyświetlanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...