Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie dla mnie śmieszne jest to, że fanpage INEI na bank prowadzi osoba nie związana bezpośrednio z firmą INEA, dlaczego na Call Center podają już info o środzie i o polsatach HD i innych a na FB, zasłaniają się tajemnicą handlową?

Proste oni po prostu nie widzą o szczegółach bo INEA ich nie informuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dodaliby to co pisze michalx1974 to powiem tak, byłaby to miła niespodzianka i zaskoczenie.

Ciekawe czy ew. nowości o których piszemy wejdą z "wielką pompą" czy po prostu pojawią się na liscie nowych kanałów w dekoderach? Zawsze byłaby to okazja dla INEI zareklamowac swoje usługi.

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dla mnie śmieszne jest to, że fanpage INEI na bank prowadzi osoba nie związana bezpośrednio z firmą INEA, dlaczego na Call Center podają już info o środzie i o polsatach HD i innych a na FB, zasłaniają się tajemnicą handlową?

Proste oni po prostu nie widzą o szczegółach bo INEA ich nie informuje.

Nie od dawna wiadomo ze fanpagem zajmuje sie w większości firm agencja reklamowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Już 18 grudnia, na specjalne zaproszenie Filharmonii Poznańskiej  wystąpi tam zwycięzca tegorocznego XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina – Seong-Jin Cho.  INEA, jako jedyna sieć kablowa, będzie transmitować ten koncert dla swoich abonentów na kanale 900 (SD) i 901 (HD). Koncert można oglądać bez żadnych dodatkowych opłat!"

 

Może to ta niespodzianka na którą wszyscy czekają ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo , ale dobre i to , teraz czas wyłączyć DUBLE w wersji SD !!! i zrobic porzadek , hahaha co ja mowie INEA - porzadek ?? HHAHAHA 

Popieram pomysł kolegi.

To co wczoraj pisałem, nie przepuszczałem, że dodadzą nowe treści.

Zapewne mogli to uczynić wcześniej, ale nazbierali i czekali do grudnia, bo kiedy jak nie na święta coś więcej dodać i pokazać się "ilościowo".

Cieszę się z HD, ale ogólnie SZKODA i pozostaje niedosyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...