Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja wlasnie po raz kolejny zaaktywowalem swoja karte MTV i znowu gra VH1 Classic! Yes!!! :) Aktywuje karte MTVunltd od 3 lat i musze powiedziec, ze to poprostu super sprawa. MTV Music z nowoczesna muzyka pop i typowym stylem MTV Polska/Germany jest calkowicie bez reklam a videoklipy leca na okraglo. Wszystko co "IN" na Zachodzie, czy poprostu w Europie. VH1 Classic z muzyka z lat 70, 80 i 90 jest rowniez calkowicie bez reklam. MTV Dance gral by nawet niezla muze klubowa ale te brytyjskie reklamy (10min co 10min) poprostu dobijaja. Powinni juz dawno zrobic europejska wersje tego kanalu. Mogli by powiekszyc paczke i dodac MTVN HD, MTV Base, MTV Idol itp. Pakiet zyskal by jeszcze wiecej na popularnosci...

 

Jak widze VH1 Polska chyba zastapia VH1 Europe a zrobia Comedy Central Family. Wielka szkoda, bo CCF to kanal pelny starych podgrzanych smieci dla malych dzieci!!! Ale bedziemy mieli choc jeden paneuropejski kanal muzyki pop: VH1. We wszystkich platformach bedzie ten sam a produkowany jest, o ile sie nie myle, i tak w Warszawie... VH1 rulez!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze VH1 Polska chyba zastapia VH1 Europe a zrobia Comedy Central Family. Wielka szkoda, bo CCF to kanal pelny starych podgrzanych smieci dla malych dzieci!!! Ale bedziemy mieli choc jeden paneuropejski kanal muzyki pop: VH1. We wszystkich platformach bedzie ten sam a produkowany jest, o ile sie nie myle, i tak w Warszawie... VH1 rulez!!! :)

 

Tak, robią go u nas. I znowu zaczynają psuć ten kanał. Kiedyś emitowali reality crap po 20, potem sobie dali spokój. Od kilkunastu dni te buraki znowu puszczają bzdety typu Made, The Hills i My Super Sweet 16... ręce opadają. Myślałem, że sobie dali z tym spokój, ale jak widać znowu próbują zrobić z VH1 bagno z programami dla idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, robią go u nas. I znowu zaczynają psuć ten kanał. Kiedyś emitowali reality crap po 20, potem sobie dali spokój. Od kilkunastu dni te buraki znowu puszczają bzdety typu Made, The Hills i My Super Sweet 16... ręce opadają. Myślałem, że sobie dali z tym spokój, ale jak widać znowu próbują zrobić z VH1 bagno z programami dla idiotów.

Gdzie? O której? Bo chyba nie na naszym polskim VH1? Teraz jest Comedy Central Family przez pół dnia, nie ma gdzie emitować tych durnych programów reality - no chyba że pozbywają się muzyki z reszty ramówki. Jedyny program jaki można oglądać na VH1 Polska to Smells like 80's, który jest emitowany z czwartku na piątek o 0:00.

Jeśli oglądalność VH1 Polska będzie spadać to jest bardzo prawdopodobne, że albo zastąpią go VH1 Europe, albo wywalą CCF - tylko co może im później strzelić do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? O której? Bo chyba nie na naszym polskim VH1? Teraz jest Comedy Central Family przez pół dnia, nie ma gdzie emitować tych durnych programów reality - no chyba że pozbywają się muzyki z reszty ramówki. Jedyny program jaki można oglądać na VH1 Polska to Smells like 80's, który jest emitowany z czwartku na piątek o 0:00.

Jeśli oglądalność VH1 Polska będzie spadać to jest bardzo prawdopodobne, że albo zastąpią go VH1 Europe, albo wywalą CCF - tylko co może im później strzelić do głowy.

 

Raimundo, zniszcza nas polski VH1 tez, zobaczysz! Dla mnie to tez nie jest dobra wiadomosc. Nie wroze temu kanalowi dobrze. Ta cala wstawka tego Comedy Central Family, to dopiero poczatek. Te sitcomy, co tam pokazuja, to ja k**** wogole oczom nie wierze, ze taki szmelc w Pay-TV moze leciec. Zeby to chociaz bylo za darmo!? Myslalem, ze tego juz nigdy wiecej w tivi nie zobacze!!! Ale pryszcze beda to ogladac, reklame beda grac a VH1 Polska nie przynosi tyle kasy - AMEN! :( VH-1 Europe juz wszedzie w Europie leci ten sam, tylko Brytole maja chyba jeszcze wlasna wersje. Jak kryzys, to kryzys... :mrgreen:

 

Jezeli chcesz dobra muze z lat 80', to polecam VH-1 Classic lub Deluxe Music na 19°E. Na 28°E mam jeszcze brytyjskie Bliss i The Vault - wszystkie FTA. VH-1 Classic juz dawno powinnien byc w kablowkach w Polsce a napewno w UPC. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam następujący problem. Od soboty męczę się z aktywacją MTV Unlimited niestety bezskutecznie. Poprzedni "abonament" wygasł mi pod koniec sierpnia tego roku, ale miałem w planach dłuższy wyjazd więc nie aktywowałem ponownie. W międzyczasie zmieniłem też tuner (z Globo 9500HD na Technisata Digicorder S2X Plus). W sobotę chciałem aktywować kartę więc wpisałem numer ze zdrapki oraz numer karty. Zgodnie z instrukcją (nie znam niemieckiego ale Google trochę pomógł) ustawiłem na MTV Hits i nic, nawet po kilku godzinach. Próbowałem w obu odbiornikach (Globo i Technisat). Nigdy nie miałem takich problemów. Aktywacja zawsze trwała nie dłużej niż pół godziny. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, numer karty i zdrapki są na 100% poprawne bo wpisywałem je kilka razy. Spróbuję zostawić dekoder (Globo 9500HD) włączony razem z kartą iw takiej konfiguracji jak działało poprzednio i zobaczymmy czy zadziała.

 

EDYTOWANE 30.11.2010

 

Wczoraj przełożyłem kartę do Globo 9500HD i kanały od razu zaskoczyły. Wyglądało to tak, jakby Technisat przeniósł na kartę uprawnienia ale nie chciał dekodować kanałów. Dopiero potem włożyłem kartę z powrotem do Technisata i już działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, posiadam juz dlugo karte przywiezniona z Niemiec, nie byla przeze/mnie nigdy aktywowana, ale ostatnio naszla mnie chec na MTV.

Wyciagnąlem więc karte z szuflady :D

Mam pytanie, bo cos slyszalem, ze karty stare nie dzialaja juz, a zaplacilem za nia wtedy 60zl ;/

Karta o numerze Article-No 0000/4541

Dziala czy juz do wyrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...