Skocz do zawartości

Oferta sportowa! Kanały niekodowane


nowicjusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Barda nie wiem. Sprawdź na http://www.sport24.pl/pages/index/2/. Tam jest lista transmisji sportowych. Wpisz też w google "liveonsat". Pierwsza strona jaka się wyświetli. Tam też masz listę.

Co do satelit. Można. Najpierw należałoby poszukać na forum kolego. To nie boli. Ale skoro już piszę:

1. Zez. Ale na większą ilość satelit nie polecam

2. Obrotnica. A jaka to już zależy od wielkości anteny i możliwości finansowych.

Poczytaj troszkę forum. Znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mało wydać to kup antenę około 1-metrową i kręć nią ręcznie. Wtedy potrzeba tylko jednego konwertera tyle że możesz odbierać na raz programy tylko z jednego satelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To np. może być ta antena: http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=88&id=487 , i nie trzeba obrotnicy, jak będę sobie ją sam przestawiał? W sumie wyjdę tylko na balkon....

 

PS. Można za pomocą tej anteny odbierać 13E, 19.2E, 26E i 42 E? Bo te mnie interesują najbardziej, i mi wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To np. może być ta antena: http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=88&id=487 , i nie trzeba obrotnicy, jak będę sobie ją sam przestawiał? W sumie wyjdę tylko na balkon....

 

PS. Można za pomocą tej anteny odbierać 13E, 19.2E, 26E i 42 E? Bo te mnie interesują najbardziej, i mi wystarczą.

 

 

 

 

 

Ale to jest bez sensu bo za każdym razem jak byś chciał obejrzeć np Rai sport to musisz przestawić na HotBirda, a później na Astrze i znowu przestawiać nie wspominając jak byś chciał obejrzeć jakiś kanał na Amosie i znowu przestawiać lepiej kupić konwerter i zrobić zeza na te satelity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje wlaśnie odbiór 40 i 42 E, bo widzę, że tam jest najwięcej stransmisji z meczów jeśli chodzi o te lepsze ligi (włoska, francuska, hiszpańska i rosyjska). Pozostaje więc inwestycja w obrotnicę.

 

Mam jeszcze pytanie co do jednej stacji, pisaliście wcześniej że jest na Hotbirdzie RTR Planeta Sport, a ja w wykazach meczow widze, ze ten kanał jest na 40E. Wie ktoś o co z tym chodzi?

 

Aha, i ile tak łącznie by wyniosła cała instalacja, aby odbierać ww pozycje satelitarne (13, 19.2, 26, 40 i 42 E) , zakładając że nie ma się w ogole żadnego sprzętu (poza tv;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wariant to będzie taki:

Antena (nie wiem, jaką wielkość najlepiej posiadać, bo akurat sygnałem tych satelit się nie interesuje), dekoder FTA (Ferguson, Technisat, Humax, Topfield itd.) i obrotnica. Dzięki obrotnicy będziesz mógł też odebrać inne satelity, gdy np. zakupisz sprzęt zachce Ci się mieć inną satelitę, albo na innej satelicie będzie bardzo ciekawy mecz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem zastrzyk gotówki, i po zastanowieniu postanowiłem wybrać jednak Multipakiet C+, bo tam jest najwięcej piłki nożnej, i to po polsku. Mam pytanie, ile może kosztować cały sprzęt do odbioru tego, oraz czy można zrobić zeza na Astrę, bo tam mnie też interesuje kilka kanałów ( i jeszcze jedno - czy multipakiet to tylko te kanały z wykazu: http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus, czy są tam jeszcze kanały z Hotbirda) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu możesz się zawieść. Nie mam styczności z dekoderami Cyfry, ale ostatnio potrzebowałem informacji, jak dodać kanały FTA w dekoderze Cyfry. Niestety nie można tego zrobić samemu i co za tym idzie nie zrobisz zeza na Astrę, bo i tak nie dodasz nowych kanałów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej porządną antenę i obrotnicę i jedź na astrę1, astrę2, hotbirda, turksata i arabsaty

 

Może i to jest lepsze rozwiązanie, z tym jednak, że nie wszystkie najlepsze mecze są na tych satelitach, co prawda jest sporo Serie A, są mecze z Premiership (ale nie tyle co na Canal+, i nie wszystkie najlepsze), a słyszałem, że na Turksacie kodują ligę hiszpańską..to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz takie pytanie trochę z innej beczki, bo mój kolega jest wielkim fanem jakiegoś zespołu, który ostatnio spadł do Serie B, on chce za wszelką cenę oglądać spotkania z tamtej ligi, a ja na jakimś wykazie znalazłem, że są transmitowane na Sky Calcio (Hotbird), ale nie FTA, tylko pisze Videoguard. Mam pytanie, jak to Videoguard "opłacić", aby mógł oglądać. Aha, i on ma zestaw Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kilku dni jestem szczęśliwym właścicielem multipakietu canal+;)Mam do was kolejne pytanie, mój znajomy ma cyfrowy posat, ale pakiet mini. Pytal sie mnie czy moze zrobic zeza na 4E i 16E, bo zobaczył na wykazie że leci tam liga wloska i hiszpanska. Co musi kupic aby odbierac z tych pozycji sat, i czy w ogole jest taka mozliwosc jesli ma sie taki zestaw jak on???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...