Skocz do zawartości

Samsung Galaxy A20e


Rekomendowane odpowiedzi

Mam smartfona Samsung Galaxy A20e i od pewnego czasu mam z nim zagwozdkę.

Dostaję sygnał SMS, ale jak patrzę w telefon to jest pusto, z konta też mi kasy nie ubywa (na kartę mam), więc co się dzieje?

Już zacząłem podejrzewać, że to jakieś zjawiska paranormalne.

Dzisiaj ktoś mi poradził, bym wyłączył i włączył, ale to i tak nic nie dało.

Więc pomocy!

Edytowane przez Barti
Wydzielono dyskusję jako nowy, odrębny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marek79 napisał:
Mam smartfona Samsung Galaxy A20e i od pewnego czasu mam z nim zagwozdkę.
Dostaję sygnał SMS, ale jak patrzę w telefon to jest pusto, z konta też mi kasy nie ubywa (na kartę mam), więc co się dzieje?
Już zacząłem podejrzewać, że to jakieś zjawiska paranormalne.
Dzisiaj ktoś mi poradził, bym wyłączył i włączył, ale to i tak nic nie dało.
Więc pomocy!

 

Sygnał SMS nie zawsze oznacza, że przyszedł SMS. Obecnie powiadomień z appek jest cała masa i inne też korzystają z tego samego dzwonka. Wejdź w ustawienia i powiadomienia i zobacz, które powiadomienie i z jakiej appki było ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie masz żadnych aplikacji? Samsung a20e jest naszpikowany appkami. To mogą być powiadomienia nic nie znaczące, np. z Samsung Members, oszczędzanie energii, Samsung Cloud i milion innych powiadomień. Ostatnie z nich właśnie znajdziesz w ustawieniach i powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79Jeśli nic nie zmieniałeś to domyślną apką do obsługi SMS powinny być "Wiadomości" od Google. Spróbuj tak:

Wejdź w aplikację -> w prawym górnym rogu masz 3 kropeczki, kliknij je -> Ustawienia -> Powiadomienia -> kliknij w napis wiadomości przychodzące (napis, a nie w umiejscowiony po prawej znacznik włącz/wyłącz) -> Dźwięk. Wybierz nowy dźwięk powiadomienia z dostępnych opcji. Zobacz, czy teraz ten nowy sygnał również będziesz słyszał pomimo braku SMS. Na 99% przychodzą Ci inne powiadomienia systemowe, która po prostu mają ustawiony ten sam dźwięk, co SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 14:01, poselsuski napisał:

@Marek79Jeśli nic nie zmieniałeś to domyślną apką do obsługi SMS powinny być "Wiadomości" od Google. Spróbuj tak:

Wejdź w aplikację -> w prawym górnym rogu masz 3 kropeczki, kliknij je -> Ustawienia -> Powiadomienia -> kliknij w napis wiadomości przychodzące (napis, a nie w umiejscowiony po prawej znacznik włącz/wyłącz) -> Dźwięk. Wybierz nowy dźwięk powiadomienia z dostępnych opcji. Zobacz, czy teraz ten nowy sygnał również będziesz słyszał pomimo braku SMS. Na 99% przychodzą Ci inne powiadomienia systemowe, która po prostu mają ustawiony ten sam dźwięk, co SMS.

Mam nowe wiadomości, a nie wiadomości przychodzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...