Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Dziennik": TVP nie pokaże nawet jednej bramki z rozpoczynających się za tydzień mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dziennik dowiedział się, że Polsat żąda za trzyminutowe skróty z 31 meczów aż pół miliona euro. Telewizja publiczna odpowiada: To za drogo. I goli nie pokaże.

Ta kwota jest nie do przyjęcia też dla TVN. Ludzie w stacji Piotra Waltera mówią gazecie, że nawet nie podchodzili do negocjacji z Polsatem.

 

- Szkoda, że państwo tego nie widzieli... - tylko tyle będą mogli powiedzieć komentatorzy serwisów sportowych telewizji publicznej. Nawet jeśli gole będą strzelać Polacy, to nie pokażą ich ani "Wiadomości", ani "Panorama", ani serwisy sportowe telewizji publicznej. Wszystko dlatego, że TVP od początku negocjacji z Polsatem nie potrafiła wytargować swoich warunków, a Polsat z kolei nie jest skłonny zaproponować realistycznej ceny. Rozmowy po raz kolejny utknęły w martwym punkcie kilka dni temu. Jeszcze w ostatni piątek na Woronicza odbyła się burzliwa dyskusja na ten temat. - Albo pokażemy bramki przepłacając, albo narazimy się na grad oskarżeń, że znów zawaliliśmy sprawę Euro - mówi "Dziennikowi" jeden z menedżerów TVP.

 

Piotr Farfał, członek zarządu telewizji publicznej, który negocjował ze stacją Solorza, dodaje: "Polsat stosuje zasadę, że jak nie kijem go, to pałką. Próbuje minimalizować straty finansowe, które poniesie, samodzielnie obsługując mistrzostwa, i proponuje horrendalne ceny za skróty".

 

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Dziennik", obniżki ze strony Polsatu jednak nie będzie. - Przedstawiliśmy rozsądne warunki, a cena jest rynkowa - mówi twardo Piotr Pykel, wiceszef sportu w Polsacie. I dodaje, że z każdym dniem maleją szanse na pozytywne zakończenie rozmów.

 

Źródło: Onet.pl

 

Nie no TVP, czyli Telewizja Publiczna, a skrótów nawet nie pokażą, ba nie pokażą nawet bramek Polaków! Nawet jeśli Polsat chce za dużo to mogliby tyle wydać, bo przecież są wpływy z abonamentu itp. itd. Coś mi się zdaje, że teraz ludzie nie będą chcieli płacić abonamentu RTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

:arrow:http://jedynki.press.pl/2008-06-03/psport.jpg

 

Jak coś takiego widzę to normalnie... :evil: Już zapamiętałem sobie Boruca i Krzynówka z MŚ 2006, którzy byli święcie przekonani, że wyjdziemy z grupy. Żurawski nie zasługuje na opaskę kapitana w kadrze. Podsyca tylko atmosferę, zwiększa apetyty kibiców a tym samym zwiększa presję na zespole. Głupota :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Parker wez mnie nie rozśmieszaj.A co mam mówić, że nie wyjdziemy? Po co wogole jechać? 75% sukcesu na boisku to właśnie psychika i wiara we własne umiejętności. Jeśli jakikolwiek sportowiec nie wierzy w osiągnięcie sukcesu to nie ma szans aby zainstnieć w jakikolwiek sposób na arenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

No wiesz, zazwyczaj się jedzie walczyć a nie od razu po złoto. Po złoto jechał w 2002 roku Engel i wszyscy wiemy jak to się skończyło. Ale na podsumowania będzie czas po ostatnim meczu Polaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Bramki Euro 2008 jednak w Telewizji Polskiej - taką informację podały Wiadomości oraz ich serwis sportowy. Tylko szkoda, że będą mieli bramki a nie całe mecze. To jak jeść żółty ser bez bułki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Niemców......, na teletekście ARD napisali, że pokażą live wszystkie 31 meczów (pierwotnie miało być 27). Spotkania ostatniej kolejki rozgrywek grupowych będą leciały równolegle na ARD i Eins Festival.

No to może jakaś reakcja ze strony Polsatu i TV4....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna kontuzja w Polskiej kadrze. Tym razem kontuzji doznał bramkarz Manchesteru United Tomasz Kuszczak, a zastąpi go bramkarz Kolportera Korony Kielce Wojciech Kowalewski. Też szkoda mi Tomka, ale wydaje mi się, że nie grał by w meczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...