Skocz do zawartości

Serie A


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do CR7 to właśnie czytam tekst Luki Momblano bądź co bądź dość cenionego dziennikarza we Włoszech i dość wiarygodne źródło w kwestii transferów: 

https://www.juventibus.com/cr7-100-milioni/

On oczywiście też spekuluje, ale te spekulacje opiera na faktach. John Elkann, czyli najważniejsza postać w holdingu EXOR jest na tak. Grupa Fiat Chrysler Automobiles, którą ów holding zarządza ma w niedalekiej przyszłości połączyć się z Hyundai Motor Group, Tata Motors (fuzja) i na poważnie zaatakować rynek azjatycki, gdzie CR7 jest bardzo popularny (druga najbardziej rozpoznawalna twarz według badań) i byłby znakomitą reklamą Jeepa i pozostałych aut z grupy FCA & Hyundai & Tata (nie tylko na tamtym Kontynencie).

 

Sprawdziłem i rzeczywiście istnieje temat fuzji^^

 

 

 

Bo nie ma.Wszystko i tak reguluje fair play.Gdyby miało to dziś City czy PSG kupiłoby kogo by tylko zechciało.

30 milionów dla Ronaldo ma rozłożyć się następująco: 10 od Juventusu, 20 umowa sponsorska z Fiatem, do tego gracz zostanie twarzą Jeepa, Alfa Romeo oraz globalnym przedstawicielem Ferrari. Większość finansowego splendoru nie spadnie zatem na klub.

 

Z tego co czytałem takie obejście przepisów nie łamie zasad FFP, bo piłkarz ma pełne prawo podpisywać prywatne umowy (kontrakty reklamowe). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skup się na piłce a nie kilku innych aspektach.Co mnie interesuje że Juve czy ktoś zarobi.Nadal jedno z drugim nie idzie w parze.Juve z Ronaldo nadal jest za słabe wy wygrać LM,zwyczajnie.I powiem Ci jeszcze więcej.Jeśli myślisz że kiedykolwiek poznasz sposób jego finansowania bez żadnych wycieków to gratulacje.

 

Nie zastanawia Cię że nikt więcej go nie chce?Taki "kąsek'?:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tyle.Gdyby kupowali kogoś w prime jak Neymar,Mbappe,..nawet Messi.Ale facet schodzi z piedestału a nie na niego wkracza.

Schodzi czy nie schodzi, to się przekonamy. 

 

Dani Alves też miał przyjść na emeryturę, a wykręcił jeden z najlepszych swoich sezonów w karierze. Obok Carvajala był najlepszym prawym obrońcą w sezonie 2016/2017. 

 

Podobnie wcześniej Pirlo, który niesamowicie odżył w Juventusie. 

 

Buffon w wieku 40 lat odbierał nagrodę dla najlepszego bramkarza świata. Za chwilę podpisze kontrakt z PSG.

 

37-letni Barzagli właśnie podpisał nowy kontrakt. Chiellini przedłużył na dwa lata.  

 

Juventus to świetne miejsce dla piłkarzy, którzy chcą godnie się zestarzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Juventus to świetne miejsce dla piłkarzy, którzy chcą godnie się zestarzeć. 

 

..no właśnie.Dlatego tylko oni go chcą.Gdzie tu sukces?Aspirant do wygrania LM kupuje 33 letniego faceta i twiedzi że to sukces.W takim razie PSG jest już w piłkarskim niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawia Cię że nikt więcej go nie chce?Taki "kąsek'? :)

A skąd wiesz, że nikt go nie chce?

 

Ja póki co czytam, że Ronaldo napalił się na Juventus i już wcześniej dał słowo prezydentowi Juve. 

 

Ostatnio analizowałem sobie opcje kto mógłby go kupić i właściwie nie dziwię się, że w tym momencie to Juve jest faworytem:

 

Bayern... jego rekord transferowy chyba nie przekroczył 50 baniek. 

Manchester City... tam jest Guardiola więc odpada. Poza tym nie zrobiłby tego MU z którym jest związany.

PSG... problemy z FFP. 

Barcelona... wiadomo. 

Chelsea... już od dawna nie wydaje takich pieniędzy na transfery, zresztą za politykę transferową tego klubu odpowiadają nieudacznicy (@mrozio11 potwierdzi)

Atletico... z wiadomych względów odpada.

 

Pozostaje więc tylko Manchester United, ale czy to lepsza opcja od Juventusu? Really? 

 

Juventus to naturalna opcja dla Ronaldo. Grał już w najpopularniejszym klubie angielskim, hiszpańskim, teraz zagra w najpopularniejszym klubie włoskim. Zyska nowych fanów, trofea, no i pomyślcie sobie co gdyby udałoby mu się wygrać Champions League z Juventusem? Chyba zamieniłby się w pomnik. Ja już teraz uważam go za lepszego piłkarza od Messiego, co zresztą potwierdzają ostatnie lata, tu nie ma się co spierać i nawet nie zamierzam. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer CR do Juventusu kojarzy mi się z transferami Rivaldo czy Ronaldinho z Barcelony do Milanu. A to raczej nie były dobre ruchy Milanu.

A mnie z transferem Pirlo z Milanu do Juve czyli źle potraktowanego mistrza,który potem pokazał wszystkim swoją wielkość.

 

Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to dla wielu Juve przeskoczy z półki gdzie od kilku lat siedzi z Bayernem na półkę z Realem i Barceloną.W Polsce dalej wyżej będzie Bayern bo Lewandowskiego,który od Ronaldo jest słabszy.Moim zdaniem Real ściągnie Harrego do ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że nikt go nie chce?

 

Ja póki co czytam, że Ronaldo napalił się na Juventus i już wcześniej dał słowo prezydentowi Juve. 

 

Ostatnio analizowałem sobie opcje kto mógłby go kupić i właściwie nie dziwię się, że w tym momencie to Juve jest faworytem:

 

Bayern... jego rekord transferowy chyba nie przekroczył 50 baniek. 

Manchester City... tam jest Guardiola więc odpada. Poza tym nie zrobiłby tego MU z którym jest związany.

PSG... problemy z FFP. 

Barcelona... wiadomo. 

Chelsea... już od dawna nie wydaje takich pieniędzy na transfery, zresztą za politykę transferową tego klubu odpowiadają nieudacznicy (@mrozio11 potwierdzi)

Atletico... z wiadomych względów odpada.

 

Pozostaje więc tylko Manchester United, ale czy to lepsza opcja od Juventusu? Really? 

 

Juventus to naturalna opcja dla Ronaldo. Grał już w najpopularniejszym klubie angielskim, hiszpańskim, teraz zagra w najpopularniejszym klubie włoskim. Zyska nowych fanów, trofea, no i pomyślcie sobie co gdyby udałoby mu się wygrać Champions League z Juventusem? Chyba zamieniłby się w pomnik. Ja już teraz uważam go za lepszego piłkarza od Messiego, co zresztą potwierdzają ostatnie lata, tu nie ma się spierać i nawet nie zamierzam. 

 

A ile ofert wpłynęło i z kim rozmawiają?Udajesz czy jak?United zresztą zapowiedziało że nie weźmie w tym udziału..zwyczajnie.100 baniek to szokująca cena.Zresztą,jak sobie chcesz,uważaj to za sukces.Dla mnie to pokazanie że idziemy po starzejący się szrot zamiast wyłożyć kasę jak PSG.Tyle ode mnie.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ofert wpłynęło i z kim rozmawiają?Udajesz czy jak?United zresztą zapowiedziało że nie weźmie w tym udziału..

Oficjalnie zapowiedziało? Poproszę o linka. 

 

Ja sugeruje się tym co pisze prasa, a okładka Marki głosi:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=82215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.skysports.com/football/news/11095/11428177/cristiano-ronaldos-proposed-88m-switch-from-real-madrid-to-juventus-moves-closer

 

Wyraźnie masz to napisane.Tu nikt o zdrowych zmysłach nie wyłoży za niego 100 milionów.Jeśli negocjacie są bliskie końcowi a na to wszystko wskazuje to chętni już dawno by namieszali.United zresztą próbowało kupić Isco...za niemal dwa razy większą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą,jak sobie chcesz,uważaj to za sukces.Dla mnie to pokazanie że idziemy po starzejący się szrot zamiast wyłożyć kasę jak PSG.Tyle ode mnie.

Piłkarza, który na tych MŚ strzelił 4 gole, który został królem strzelców LM (z wyraźną przewagą nad resztą), który wygrał trzeci Puchar Europy z rzędu, który po raz kolejny zgarnie Złotą Piłkę i inne nagrody indywidualne nazywasz szrotem? 

 

Hmm... bądź co bądź Juventus zgarnie najlepszego piłkarza świata więc to chyba naturalne, że należy odtrąbić sukces. Tym bardziej, że jak już pisałem to marketingowy skarb i maszynka do robienia pieniędzy. 

Co??? 

 

Co to niby ma być? Zwykła spekulacja i nic więcej. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piłkarza któy się starzeje i ma coraz więcej beznadziejnych występów jak chociaż finał LM.Nie chce mi się dalej.

Champions League 2017/2018:

 

Ronaldo - 15 goli 

Messi - 6 goli

 

PS. Mi na twoim miejscu też by się nie chciało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam prawdziwy powód odejścia CR7 z realu do Juventusu: otóż Cristiano dowiedział się, że w Polsce abonenci Cyfrowego Polsatu nie będą co tydzień oglądać meczów z jego udziałem, więc postanowił odejść do klubu, którego mecze będą co tydzień dostępne w CP. :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z transferem Pirlo z Milanu do Juve czyli źle potraktowanego mistrza,który potem pokazał wszystkim swoją wielkość.

 

Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to dla wielu Juve przeskoczy z półki gdzie od kilku lat siedzi z Bayernem na półkę z Realem i Barceloną.W Polsce dalej wyżej będzie Bayern bo Lewandowskiego,który od Ronaldo jest słabszy.Moim zdaniem Real ściągnie Harrego do ataku.

 

Ciekawe co na to Buffon. Może by został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane. Jak już mówiłem wcześniej Juve tym transferem poprawi marketing, ale jakoś wątpię w awans sportowy i zdobycie LM.

 

 

Raczej byłbym ostatnim do powiątpiewania czy LM nie zdobędzie.Prawda jest taka, że Juventusowi nie raz brakowało takiej gwiazdy, który samym sobą dodaje entuzjazmu, mocy. Która sama od siebie potrafi coś zrobić, dać sygnał, odrodzenie, a nawet instynktownie, z niczego strzelić gola. Kiedyś przez lata był najlepszy piłkarz Juventusu z pola w XXI wieku, który w trudnych sytuacjach wchodził i odmieniał losy spotkania. Możliwe że Juventus potrzebował nowego, lub kogoś na miarę Alessandro Del Piero.

Można to też uznać, że Juventus brzytwy się chwyta, jeśli nie jeden z dwóch (o ile nie naj) najlepszych piłkarzy ma przyjść, to brak wygranej LM czyli thrillerowego snu Bianconerich, można uznać za ostateczność, która się nie zdarzy. Nie mniej, nikt nie jest pewny, w jakiej formie będzie CR7 za te 3 lub 4 lata. Może się okazać, że za 4 lata jego forma wcle się nie  obniży.

 

 

 

O ile jak dotąd, w Italii Juventus był magnesem, zwiększającym frekwencje, tak przyjazd C.Ronaldo powodowałby wypełnienie stadionu :D

 

 

Oglądając Misja Rosja, widząc Rudzkiego, któremu żal totalnie (xxx) ściska, że Ronaldo miałby wybrać Juventus zamiast Premier League (nie wymienił klubu, czy miast, ale całą ligę) cieszy mnie ten transfer. Dodatkowe utarcie nosa, ochom achom nad ligami zanim cokolwiek się wydarzy. Chociaż przykład fanatyka, chyba nieadekwatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Buffon. Może by został.

Tajemnicą poliszynela jest, że zarówno Buffonowi jak i wcześniej Del Piero klub pokazał drzwi. Obaj doczekali się swoich pożegnalnych meczów, ale obaj też chcieli zostać. Tyle, że Juventus widział ich już jedynie w roli dyrektorów, trenerów, ambasadorów, jednak ci ani myśleli zawieszać butów na kołku. Del Piero dostał mnóstwo propozycji z innych klubów, ale z racji swojego klubowego statusu największej legendy klubu wykluczał kierunek europejski. 

 

Transfer Szczęsnego był dla Buffona jak wilczy bilet. On też nie ukrywał w wywiadzie, że skoro klub postanowił sprowadzić młodszego bramkarza, który był w tamtym okresie na fali i przychodził z dość mocnej Romy to jasny sygnał że jego czas w Juve powoli dobiega końca. Buffon nosił się z zamiarem zakończenia kariery, ale liczba ofert m.in. z tak mocnych klubów jak PSG sprawiła, że wciąż będzie kontynuował karierę. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem, czasami tyko nie mogę zrozumieć hejtu na Juventus za potraktowanie w ten sposób Del Piero (moja kibicowanie piłce i Juve zaczynało się od Niego) i Buffona. Jasnym było, że Alex i Gigi jeśli chcieli zostać w klubie jako piłkarze to musieli liczyć się z tym, że ich rola będzie się już ograniczać do rezerw w meczu. Właśnie takiego widoku Del Piero nie mogłem znieść pod koniec Jego pobytu w Juventusie. Nie chcieli tego więc odeszli ale klub im zaproponował zostanie w innych rolach.

 

Jeśli chodzi o samego Buffona to moim zdaniem jest tak zapatrzony w puchar LM, że dlatego właśnie obrał kierunek PSG bo inaczej poszedłby sobie na spokojnie pograć do Chin czy USA za nie małe $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z drużyn typu Real, Barca nie przechodził do Juve. No chyba, że się nie mieścił w składzie, albo szukał przygód na starość jak Dani Alves.

No tak, tylko pokaż mi piłkarza wyjściowej jedenastki Realu lub Barcelony, który został wytransferowany w ostatnich latach do innego klubu?

 

Neymar i...?

Dani Alves i...?

 

Innych nie znajdziesz, bo nawet James jeśli już to był bardziej piłkarzem rezerwowym niż podstawowym. 

 

Ciężko wyrwać piłkarza z Realu lub Barcelony, bo niemal każdy z nich ma jakąś niebotyczną klauzulę. 

 

Tak naprawdę takie przypadki jak Neymar, Dani Alves, James czy CR7 to są okazje. Pozostali są nie do wyjęcia, a zresztą nawet jakby tych klauzul nie mieli to większości nie opłacałoby się kupić za jakieś monstrualne pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=82242&kom=ok

 

Perez domaga się klauzuli poufności tak żeby CR7 nie wyjawił brudów po transferze do Juventusu. Oprócz tego razem z Mendesem i jego klientem pertraktuje w jaki sposób piłkarz miałby się pożegnać z Realem i jego kibicami. Innymi słowy nie chce dopuścić do powtórki z pożegnania chociażby Casillasa gdzie wszystko odbyło się w smętnej atmosferze, bez kibiców itd. Real chce pożegnać Ronaldo z pompą, bo to bądź co bądź jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy piłkarz w historii klubu. Portugalczyk sam zdecydował o odejściu, ale jego narracja jest zgoła odwrotna. Jego relacja z prezydentem klubu jest chłodna i to głównie z jego powodu opuszcza klub. Perez domaga się:

1 - żeby Ronaldo przyznał na konferencji prasowej, że odchodzi z własnej woli

2 - żeby podpisał klauzulę poufności i nie wyjawiał publicznie z jakiego powodu odchodzi z Madrytu

 

Tymczasem Juventus coraz bardziej zaczyna się spoufalać. Na swoim chińskim koncie na twitterze wrzucił następujący filmik:

 

https://twitter.com/Lux9r/status/1015588617337663488

https://streamja.com/k2RE

 

Dziennikarze wytropili już nawet przyszły dom CR7. Będzie to willa położona gdzieś na obrzeżach Turynu, w pięknym kompleksie pałacowym:

 https://twitter.com/pat_kubik/status/1015649504358518784

 

 

 

DhcLGRiX4AAMocN.jpg

 

SPORT-PREVIEW-Ronaldos-Italian-Home.jpg

 

 

 

Wcześniej mieszkał w nim m.in. Zinedine Zidane z rodziną:

https://media.gettyimages.com/photos/zinedine-zidane-with-family-in-his-house-in-turin-picture-id161558026 
https://media.gettyimages.com/photos/zinedine-zidane-with-family-in-his-house-in-turin-picture-id161556642 
https://media.gettyimages.com/photos/zinedine-zidane-with-family-in-his-house-in-turin-picture-id161556638 
http://media.gettyimages.com/photos/zinedine-zidane-with-family-in-his-house-in-turin-picture-id161558027?s=594x594 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskie grupy imnwestycyjne chcą kupić Ac Milan potym jak Chińczycy nie byli w stanie za to zapłacić.Mówi się o właścicielu Chicago Cubs Rocco Commisso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie letniego okienka transferowego we Włoszech

ustalono na 17 sierpnia (godz. 20:00) 

 

 

Dotychczas przeprowadzone transfery: 

 

 

 

22px-Flag_of_Portugal.svg.png  João Cancelo (Valencia CF) | JUVENTUS FC (40,40 mln €)
22px-Flag_of_Belgium.svg.png  Radja Nainggolan (AS Roma) | FC INTERNAZIONALE (38,00 mln €)
22px-Flag_of_Spain.svg.png  Fabián Ruiz (Real Betis) | SSC NAPOLI (30,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Simone Verdi (Bologna FC) | SSC NAPOLI (25,00 mln €)
22px-Flag_of_Argentina.svg.png  Javier Pastore (Paris St-Germain) | AS ROMA (24,70 mln €)
22px-Flag_of_Argentina.svg.png  Lautaro Martínez (Racing Club) | FC INTERNAZIONALE (23,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Alex Meret (Udinese Calcio) | SSC NAPOLI (22,00 mln €)
22px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png  Justin Kluivert (AFC Ajax) | AS ROMA (17,25 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Mattia Perin (Genoa CFC) | JUVENTUS FC (12,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Diego Falcinelli (Sassuolo Calcio) | BOLOGNA FC (10,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Federico Di Francesco (Bologna FC) | SASSUOLO CALCIO (10,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Davide Santon (FC Internazionale) | AS ROMA (9,50 mln €)
22px-Flag_of_Poland.svg.png  Łukasz Skorupski (AS Roma) | BOLOGNA FC (9,00 mln €)
22px-Flag_of_France.svg.png  Alban Lafont (Toulouse FC) | ACF FIORENTINA (8,50 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Armando Izzo (Genoa CFC) | TORINO FC (8,00 mln €)
22px-Flag_of_The_Gambia.svg.png  Omar Colley (KRC Genk) | UC SAMPDORIA (7,75 mln €)
22px-Flag_of_Kosovo.svg.png  Valon Berisha (RB Salzburg) | SS LAZIO (7,50 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Andrea Favilli (Ascoli Picchio) | JUVENTUS FC (7,50 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Federico Valietti (FC Internazionale) | GENOA CFC (7,50 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Davide Bettella (FC Internazionale) | ATALANTA BC (7,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Federico Dimarco (FC Sion) | FC INTERNAZIONALE (7,00 mln €)
22px-Flag_of_Argentina.svg.png  Lucas Castro (ChievoVerona) | CAGLIARI CALCIO (6,50 mln €)
22px-Flag_of_Denmark.svg.png  Riza Durmisi (Real Betis) | SS LAZIO (6,50 mln €)
22px-Flag_of_France.svg.png  William Bianda (RC Lens) | AS ROMA (6,00 mln €)
22px-Flag_of_Croatia.svg.png  Ante Ćorić (GNK Dinamo) | AS ROMA (6,00 mln €)
22px-Flag_of_Paraguay.svg.png  Federico Santander (FC København) | BOLOGNA FC (6,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Bryan Cristante (Atalanta BC) | AS ROMA (wypożyczenie: 5,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Matteo Politano (Sassuolo Calcio) | FC INTERNAZIONALE (wypożyczenie: 5,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Marco Carraro (FC Internazionale) | ATALANTA BC (5,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Giangiacomo Magnani (AC Perugia) | JUVENTUS FC (5,00 mln €)
22px-Flag_of_Denmark.svg.png  Jens Odgaard (FC Internazionale) | SASSUOLO CALCIO (5,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Marco Tumminello (AS Roma) | ATALANTA BC (5,00 mln €)
22px-Flag_of_Brazil.svg.png  Felipe Vizeu (CR Flamengo) | UDINESE CALCIO (5,00 mln €)
22px-Flag_of_Sweden.svg.png  Mattias Svanberg (Malmö FF) | BOLOGNA FC (4,50 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Nicolò Zaniolo (FC Internazionale) | AS ROMA (4,50 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Antonio Mirante (Bologna FC) | AS ROMA (4,00 mln €)
22px-Flag_of_Poland.svg.png  Krzysztof Piątek (KS Cracovia) | GENOA CFC (4,00 mln €)
22px-Flag_of_Poland.svg.png  Arkadiusz Reca (Wisła Płock) | ATALANTA BC (4,00 mln €)
22px-Flag_of_Brazil.svg.png  Vinícius (Real SC) | SSC NAPOLI (4,00 mln €)
22px-Flag_of_Slovakia.svg.png  Dávid Hancko (MŠK Žilina) | ACF FIORENTINA (3,50 mln €)
22px-Flag_of_Greece.svg.png  Orestis Karnezis (Udinese Calcio) | SSC NAPOLI (2,50 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Mattia Sprocati (US Salernitana) | SS LAZIO (2,50 mln €)
22px-Flag_of_Brazil.svg.png  Sandro (Benevento Calcio) | GENOA CFC (2,30 mln €)
22px-Flag_of_Slovakia.svg.png  Samuel Mráz (MŠK Žilina) | EMPOLI FC (1,50 mln €)
22px-Flag_of_Serbia.svg.png  Dušan Vlahović (FK Partizan) | ACF FIORENTINA (1,50 mln €)
22px-Flag_of_Slovenia.svg.png  Leo Štulac (Venezia FC) | PARMA CALCIO (1,30 mln €)
22px-Flag_of_Denmark.svg.png  Jacob Rasmussen (Rosenborg BK) | EMPOLI FC (1,00 mln €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Arturo Calabresi (AS Roma) | BOLOGNA FC (200 tys. €)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Leonardo Sernicola (Ternana Calcio) | SASSUOLO CALCIO (200 tys. €)
 
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Lorenzo Dickmann (Novara Calcio) | SPAL 2013 (wypożyczenie)
22px-Flag_of_Algeria.svg.png  Mohamed Fares (Hellas Verona) | SPAL 2013 (wypożyczenie)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Alex Ferrari (Bologna FC) | UC SAMPDORIA (wypożyczenie)
22px-Flag_of_the_Czech_Republic.svg.png  Jakub Jankto (Udinese Calcio) | UC SAMPDORIA (wypożyczenie)
22px-Flag_of_Romania.svg.png  Andrei Radu (FC Internazionale) | GENOA CFC (wypożyczenie)
22px-Flag_of_Serbia.svg.png  Vanja Milinković-Savić (Torino FC) | SPAL 2013 (wypożyczenie)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Marco Sportiello (Atalanta BC) | FROSINONE CALCIO (wypożyczenie)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Mattia Valoti (Hellas Verona) | SPAL 2013 (wypożyczenie)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Marco Varnier (AS Cittadella) | ATALANTA BC (wypożyczenie)
 
22px-Flag_of_Ghana.svg.png  Kwadwo Asamoah (Juventus FC) | FC INTERNAZIONALE (bez odstępnego)
22px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png  Hidde ter Avest (FC Twente) | UDINESE CALCIO (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Ghana.svg.png  Kevin-Prince Boateng (Eintracht Frankfurt) | SASSUOLO CALCIO (bez odstępnego)
22px-Flag_of_France.svg.png  Lorenzo Callegari (Paris St-Germain) | GENOA CFC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Germany.svg.png  Emre Can (Liverpool FC) | JUVENTUS FC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Cristian Cauz (Real Forte) | PARMA CALCIO (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Amato Ciciretti (Benevento Calcio) | SSC NAPOLI (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Domenico Criscito (Zenit St. Petersburg) | GENOA CFC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png  Mitchell Dijks (AFC Ajax) | BOLOGNA FC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Serbia.svg.png  Filip Đorđević (SS Lazio) | CHIEVOVERONA (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Serbia.svg.png  Filip Đuričić (UC Sampdoria) | SASSUOLO CALCIO (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Michael Fabbro (Bassano Virtus) | CHIEVOVERONA (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Croatia.svg.png  Alen Halilović (HSV Hamburg) | AC MILAN (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Serbia.svg.png  Ivan Lakićević (FK Vojvodina) | GENOA CFC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Spain.svg.png  Iván Marcano (FC Porto) | AS ROMA (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Poland.svg.png  Michał Marcjanik (Arka Gdynia) | EMPOLI FC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Federico Marchetti (SS Lazio) | GENOA CFC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Belgium.svg.png  Silvio Proto (Olympiakos FC) | SS LAZIO (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Spain.svg.png  Pepe Reina (SSC Napoli) | AC MILAN (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Italy.svg.png  Matteo Brunori Sandri (ASD Villabiagio) | PARMA CALCIO (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Croatia.svg.png  Darijo Srna (Shakhtar Donetsk) | CAGLIARI CALCIO (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Croatia.svg.png  Ivan Strinić (UC Sampdoria) | AC MILAN (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Slovenia.svg.png  Rok Vodišek (Olimpija Ljubljana) | GENOA CFC (bez odstępnego)
22px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png  Stefan de Vrij (SS Lazio) | FC INTERNAZIONALE (bez odstępnego)
22px-Flag_of_Germany.svg.png  Amin Younes (AFC Ajax) | SSC NAPOLI (bez odstępnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...