Skocz do zawartości

Lotto


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gracie dzisiaj w Dużego lotka? :) Takie jest prawdopodobieństwo trafienia :)

9ee2e3c5911d9ef4m.jpg

 

A może coś wygraliście? Kiedyś miałem trójkę :) to posłałem następny na chybił trafił. Znowu miałem trójkę, znowu na chybił trafił. I znowu trójka, więc posłałem za 100 zł i ... nawet dwójki nie miałem :lol2: I w ten sposób tworzą się kumulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały, podobno miałem czwórkę. Jak byłem trochę większy, to pamiętam tylko trójki. Jak ktoś nie wygrywa przez dłuższy czas, to już nie wygra. Nie ma sensu wydawać pieniędzy i się łudzić, że to może dziś. Wygrywać każdy by chciał, a robić nie ma komu :smile: Znałem człowieka, co miał na jednym kuponie, w dwóch różnych kratkach dwie trójki. Pech jego polegał na tym, że w tych dwóch trójkach były różne cyfry. Ech, jakby były one w jednej kratce :/ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona Lotto padła :D I nie wiem czy jestem milionerem czy nie bo przegapiłem losowanie :D

W Wydarzeniach mówili że jakieś małżeństwo dwa razy z rzędu trafiło 6 :D Niestety pieniążki przepuścili :D Ktoś inny za jednym razem trafił dwie. Ciekawe czy specjalnie skreślił dwa razy czy mu się coś pomyliło? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie padnie kilka "szóstek" i wygrane będą po kilka milionów na łeb.

Ja kiedyś puściłem kupon i nic nie trafiłem. Z ciekawości sprawdziłem mój kupon w następnym losowaniu i... 5 liczb się zgadzała! Szkoda, że miałem na 1 losowanie :/ A tak to tylko raz "trójeczka", nie puściłem więcej niż 20 kuponów w życiu, puszczałem tylko jak akurat przechodziłem koło punktu Lotto i widziałem jakąś dużą kumulację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te 35 mln bym rozłożył tak:

5mln na mieszkanie, samochody itp... dobra

A 30mln bym zainwestował we własny interes, wykarczował bym 5ha sadu i zbudował tak jakiś magazyn i rozkręcił interes życia i za kilka naście lat został milionerem

Ewentualnie kupił bym 7 majbachów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te 35 mln bym rozłożył tak:

5mln na mieszkanie, samochody itp... dobra

A 30mln bym zainwestował we własny interes, wykarczował bym 5ha sadu i zbudował tak jakiś magazyn i rozkręcił interes życia i za kilka naście lat został milionerem

Ewentualnie kupił bym 7 majbachów

 

Kwiatek zapomniałeś odjąc jeszcze podatek od tych 35 milionów. Całych 35 byś nie dostał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsat News gościu prowadzący powiedział że te dwie szóstki pod rząd o których wspominałem na poprzedniej stronie, skreślił trzylatek :D Mocno naciągana historyjka ale telewizja takie lubi. A we Francji sprzedawca nie miał drobnych więc jakiejś starszej pani wydał kupon i ta wygrała sporo kasy. :D Też bardzo medialna opowiastka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...