Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, mingo napisał(a):

Jasno jest podane w komunikacie że z obecnej paczki C+ tylko C+ 360 (który powstanie ze zmiany z któregoś z obecnych kanałów) będzie transmitował mecze. Nie będzie transmisji na C+ Premium czy Sport. 

Nie zapominajmy też o transmisjach powtórkowych. Co w ramówkach CANAL+ jest częstą praktyką, zwłaszcza dla tych którzy, nie będą mogli skorzystać z nowej, dodatkowej oferty. I nie piszę tu tylko o subskrybentach czy abonentach CANAL+. Jakiś minimalny smaczek oprócz nowego kanału CANAL+360 zrobią dla pozostałych fanów piłki.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bingo TV napisał(a):

Mi się wydaje, że Canal 360 powstanie albo na bazie Canal+ Seriale, albo Canal+ Dokument. Oba kanały są niegwarantowane, a więc mogą zostać zmienione bez żadnych informacji. Canal+ 1 jest gwarantowany, więc to, że kanał powstanie na jego bazie bym nie liczył.

@Bingo TV Likwidacji kanału CANAL+ Seriale i CANAL+ Dokument bym się nie obawiał. Rebranding na kanał CANAL+ 360 myślę, że raczej zostanie przeprowadzony na kanale CANAL+ 1 lub CANAL+ Now albo na CANAL+ Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bingo TV napisał(a):

Wszystkie trzy kanały które wymieniłeś, są gwarantowane, więc jakiekolwiek zmiany w tych kanałach uprawniają do zerwania umowy bez konsekwencji.

@Bingo TV Rebranding kanału nie uprawnia w żadnym wypadku do zerwania umowy bez konsekwencji. Także do rebrandingu nie ma znaczenia, czy kanał jest gwarantowany, czy nie. Było już przeprowadzanych wiele rebrandingów kanałów telewizyjnych i nigdy z tego powodu nie można było zerwać umowy. Zerwać umowę można jedynie gdy kanał telewizyjny całkowicie zniknie z oferty i jest przy tym gwarantowany w umowie.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ Family znajduje się w pakiecie podstawowym ENTRY, więc chyba raczej CANAL+ 360 nie pojawi się w najtańszym pakiecie dla abonentów Platformy CANAL+. Jeżeli mają być na tym kanale transmitowane na żywo mecze, a nie transmisje powtórkowe. Co do CANAL+ NOW nie każdy operator posiada ten kanał w swojej ofercie.

 

Nowy kanał celują bardziej w pakiety/oferty CANAL+ Select i CANAL+ Prestige.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że Canal 360 powstanie albo na bazie Canal+ Seriale, albo Canal+ Dokument. Oba kanały są niegwarantowane, a więc mogą zostać zmienione bez żadnych informacji. Canal+ 1 jest gwarantowany, więc to, że kanał powstanie na jego bazie bym nie liczył.
To źle Ci się wydaje
Wszystkie trzy kanały które wymieniłeś, są gwarantowane, więc jakiekolwiek zmiany w tych kanałach uprawniają do zerwania umowy bez konsekwencji.
Bzdura, rebranding nie daje możliwości zerwania umowy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marek99 napisał(a):

CANAL+ Family znajduje się w pakiecie podstawowym ENTRY, więc chyba raczej CANAL+ 360 nie pojawi się w najtańszym pakiecie dla abonentów Platformy CANAL+. Jeżeli mają być na tym kanale transmitowane na żywo mecze, a nie transmisje powtórkowe. Co do CANAL+ NOW nie każdy operator posiada ten kanał w swojej ofercie.

@Marek99 Kanał CANAL+ Family w dokumentach wchodzi w skład paczki CANAL+ oraz CANAL+ SERIALE I FILMY. Natomiast do pakietów podstawowych Entry+, Relax+, Optimum+ i Extra+ jest dodawany w warunkach promocji za 0 zł/m jako opcja dodatkowa pod nazwą CANAL+ FAMILY. Są oczywiście dodane też uprawnienia do CANAL+ FAMILY w tych pakietach podstawowych i starszych jak Start+ i Comfort+ nawet jak Abonent nie ma dodanej opcji dodatkowej CANAL+ FAMILY za free, ale w każdej chwili mogą zmienić decyzję, ponieważ w dokumentach w liście kanałów nie jest wymieniony ten kanał jako wchodzący w skład, któregoś z tych pakietów podstawowych.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubicie oferty kinowej C+, bo nie lubicie promowanych tam gatunków. Ja lubię komedię i przygody, mój ojciec woli sensację. Dlatego ja oglądam C+, bo tam promuje się komedię. Analogicznie mój ojciec ogląda Netflixa, bo tam od razu widzi wszystkie interesujące sensacje. "Powiedz na jakiej platformie oglądasz, a ja ci powiem co oglądasz". 

Co Ty za głupoty wypisujesz? C+ nie skupia się tylko na komediach i filmach przygodowych. C+ ma po prostu "słabe" prawa filmowe
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, lukx95 napisał(a):

@Marek99 Kanał CANAL+ Family w dokumentach wchodzi w skład paczki CANAL+ oraz CANAL+ SERIALE I FILMY.

@lukx95 Nawet jeśli przekształcony kanał trafiłby to oferty CANAL+ Seriale i Filmy, to transmisje na żywo mogą być blokowane (mogą ale nie muszą, zależy to od licencji i praw), zazwyczaj narzucają planszę reklamową w trakcie transmisji meczu, a podczas przerw na reklamę czy na studio je po prostu odblokowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest gdzieś na stronie UEFA jak będzie wygladał Matchday zwłaszcza w kolejkach 2-7 bo w pierwszej kolejce grają trzy dni, wtorek, środa, czwartek. Czy jeszcze cała UEFA jest zajęta imprezami w Niemczech ale faza ligowa już za 2 miesiace więc w kolejkach 2-7, 36 drużyn, 18 meczów, dwa dni po 9 meczów. Był podział 18.45 i 21, 2+6 więc teraz 2+7 ? Nawet pasuje bo zrobili 8 kanałow 7 x C+Extra i 360 więc akurat na 7 meczów o 21 i jeden kanał na Multiligę, oby w odróżnieniu od Polsatu nie pomijali bo przydaje się zwłaszcza jesienią. Jak prawa były w nc+ to była ale nie zawsze, wcześniej n-ce też.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Klopseł napisał(a):

Nie lubicie oferty kinowej C+, bo nie lubicie promowanych tam gatunków. Ja lubię komedię i przygody, mój ojciec woli sensację. Dlatego ja oglądam C+, bo tam promuje się komedię. Analogicznie mój ojciec ogląda Netflixa, bo tam od razu widzi wszystkie interesujące sensacje. "Powiedz na jakiej platformie oglądasz, a ja ci powiem co oglądasz". 

Policzmy jakie gatunki pojawiły się w ostatnich 30 dniach w C+ Premium.

 

Komedie:

Cięcie!

Moja zbrodnia

Bez Trzymanki

Wszystko o moim starym

Szampana!

Piękna katastrofa

Depresja kilera

 

Thrillery/Akcja/Sensacja:

Ukryta sieć

Wrogie siły

57 sekund

La Syndicaliste

W płomieniach

One Ranger

W objęciach sekty

Symulacja

 

Dramat:

Złoty interes

 

Horror:

Dwie minuty do piekła

Obłąkana

Terrifier 2

 

7 komedii, 8 sensacyjnych, 1 dramat i 3 horrory.

 

Teraz zobaczmy na premiery Netflixa (te oryginalne).

 

Komedie:

Wild Wild Punjab

Gliniarz z Beverly Hills: Axel F

A Family Affair

Inheritance

 

Romantyczny:

Goyo

Drawing Closer

 

Dramat:

Maharaj

 

Thrillery/Akcja:

Under Paris

Trigger Warning

Vanished into the night

 

Animacja:

Ultraman

 

4 komedie, 3 sensacje i inne.

 

Nie ma co skupiać się na gatunkach, bo każdy produkuje różne. Platformy według algorytmów proponują odbiorcy tytuły zbliżone do tych co ogląda. U Pań w Netflixie mogą przeważać filmy romantyczne w proponowanych, u facetów sensacje. U fanów japońskich kreskówek, królować będzie anime.

 

Patrząc na ostatnie premiery w Netflixie i w C+ ciężko znaleźć tytuł do którego chętnie będzie się wracać za kilka lat. Większość do obejrzenia jednorazowego i od razu do zapomnienia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawop napisał(a):

C+ ma po prostu "słabe" prawa filmowe

To prawda. Niektóre premiery sezonów seriali,  które oglądałem jak np "La Brea" czy "Yellowjackets" były tu po ok 6-11 miesiącach od premiery w USA, np w NBC. Teraz 3 sezon "La Brei" miał premierę w styczniu a u nas ani widu ani słychu kiedy premiera  😉

U konkurencji też jest różnie z prawami, np jeśli o spin offy TWD które osobiście chętnie bym obejrzał a nie ma gdzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...