Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy kto co lubi. Ale ogólnie większość ich premier filmowych to powtórki z Amazona. Gdyby nie to, że nie mogę zainstalować Prime Video na ich przystawce to wcale ich bym nie oglądał. 

 

Najbardziej mnie irytuje, że na innych rynkach potrafią wrzucić do swojego pakietu treści z Viaplay czy z Apple TV+. A u nas nie dość, że filmowo jest słabo to nawet żadnej treści z zewnątrz nie ma. BBC Player nawet nie liczę, bo to w sumie ledwie kolekcja. Spodziewałem się po tym czegoś lepszego. 

 

Z drugiej strony u nas zawsze chyba jednak głównym celem posiadania C+ był sport z naciskiem na Ekstraklasę, a nie film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oferta pasuje choć nie jest to serwis pierwszego wyboru tylko dodatek do sportu. Każdy kupuje pod swój gust i potrzeby. Rozkładanie na czynniki pierwsze, dzielenie włosa na czworo jest specjalnością właśnie kinomaniaków na forach medialnych. Czyli małej grupki, którą CANAL+ ma w wiadomym miejscu. A propos ulotek, jak tylko będę miał możliwość przelecę się po salonach, zbiorę co się da z lady i spod lady, a potem wrzucę hurtem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ja już mam. Powiem wam, że jest na co czekać. To będzie prawdziwa LM 😀

 

Jeśli to ta ulotka LM, która też lata na jednej zamkniętej grupie FB Canal+, to nic specjalnego w niej nie ma, co już wiemy 🤣

 

Tak swoją droga niezły ubaw muszą mieć w biurze prasowym Canal+ z redaktora Gąbki (WM). Wszystko co wyczyta na tym forum zaraz dzowni i pyta. Jak duże dziecko. Na podstawie każdej pierdy robi tekst. No ale wiadomo. Ma się klikać xD

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Ta ulotka skrywa jakieś cenne info, że nie można tu napisać szczegółów?

 

Ta która ja widziałem, nic nie skrywa nowego. Typowa opisówka, że cała LM w nowej formule w Canal+, że wszystkie mecze i programy dodatkowe, studia meczowe, specjalne wywiady, piłkarskie młyny, magazyny skrótów, kontrowersje etc. Oraz, że elastyczna oferta i oglądanie na dowolnym ekranie. Bez konkretów oferty sprzedażowej.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Choć czasami ta Kuchnia Mistrzów mi się podobała to jednak potrafiła tylko smaka narobić  😉 

Najbardziej to chyba będzie mi brakować Bożydara Iwanowa w studiu LM bo jak wiadomo jego transfer do C+ jest raczej nierealny  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LM...

 

Ewidentnie widać, że Canal+ nie zamknie Ligi Mistrzów tylko do Canal+ Extra. W komunikatach prasowych pada stwierdzenie, że Canal+ Extra, to po prostu opcja dla tych, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich meczów (wybrać jaki mecz chcą obejrzeć). Jak już wiadomo, na innych kanałach Canal+ mają być pokazywane także wybrane mecze LM "na żywo". To dobre posunięcie, by trochę zgarnąć z reklam no i promować Canal+ oraz LM. Przypuszczam, że magazyny przed i po meczowe też pewnie będą dostępne przy okazji tego meczu "otwartego". Czyli mając podstawowy Canal+, jakieś treści Ligi Mistrzów też będą dostępne. Ograniczone, ale dla tych co mniej się interesują rozgrywkami, wystarczy.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Jak już wiadomo, na innych kanałach Canal+ mają być pokazywane także wybrane mecze LM "na żywo". 

 

Nie.

 

Komunikat mówi wyraźnie tylko trzeba czytać całość a nie tylko część wrzucać jak to zrobiłeś pare dni temu w dziale C+ tak żeby pasowało Ci pod Twoją błędną teorie że komunikat mówi też o innych obecnych kanalach C+ niż te nowo powstałe, nie nie mówi. Liga Mistrzów ma być na siedmiu C+Extra i jednym C+360 o tym mówi komunikat;

 

"Wszystkie mecze będą transmitowane na nowych kanałach CANAL+ EXTRA oraz jednym z dotychczasowych kanałów CANAL+, który będzie można zobaczyć niebawem w nowej odsłonie pod nazwą CANAL+ 360. "

 

"Wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA będą transmitowane również na jednym z dotychczasowych kanałów wchodzących w skład opcji CANAL+. Kanał będzie można zobaczyć niebawem w nowej odsłonie pod nazwą CANAL+ 360. Dostęp do wybranych meczów zyskają więc Klienci, którzy posiadają już kanały CANAL+, ale nie są zainteresowani pełną ofertą transmisji na kanałach CANAL+ EXTRA w ramach pakietu dodatkowego Super Sport."

 

więc dostęp do tych wybranych meczów to mecze na C+360, kwestią jest tylko ile ich będzie w kolejce meczowej, przy wariancie optymistycznym 4 mecze ? Licząc wtorek, środa po jednym z 21 i po jednym z tych wcześniejszych 18.45 ? ale cztery to raczej za duzo więc pewnie bardziej 2-3 jeśli chodzi o mecze w jednej kolejce wtorek , środa i to jest ten dostęp do wybranych meczów dla osób z kanałami C+ którzy nie wykupią opcji Super Sport, tak jest w komunikacie.

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, czytaj ze zrozumieniem :)

 

"Wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA będą transmitowane również na jednym z dotychczasowych kanałów wchodzących w skład opcji CANAL+. Kanał będzie można zobaczyć niebawem w nowej odsłonie pod nazwą CANAL+ 360."

 

Czyli to co napisałem, że w przeciwieństwie do Polsatu, Canal+ NIE zamknie Ligi Mistrzów tylko do dodatkowego Canal+ Extra. Że wybrane mecze LM zobaczą też osoby, które mają wykupiony pakiet Canal+ bez Canal+ Extra. Opcja dla tych, którzy nie chcą obejrzeć każdego meczu, a wystarczy, to co wybierze redakcja (zresztą i tak jednocześnie 8 meczów nie dasz rady obejrzeć, szkoda życia na siedzenie przed TV).

 

Założyłem optymistycznie, że przy okazji mogą puścić też studio przed i po meczowe na Canal+ 360, ale to zobaczymy w praniu, jak chcą promować produkt i czy z publicystyką chcą się zamykać przed światem :)

 

Po prostu ogólnie pakiet Canal+ ma się kojarzyć z Ligą Mistrzów, a Canal+ Extra z tym, jak sama nazwa wskazuje, że masz "extra" dostęp do pełnej oferty LM

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót myślowy. Przede wszystkim miałem na myśli, że mecze nie będą tylko zamknięte do Canal+ Extra. Ale właśnie wybrane będą także dostępne dla tych co mają pakiet Canal+ (np. na wspominanym Canal+ 360). W Polsacie cała LM była zamknięta tylko do Polsat Sport Premium.

 

Inną kwestią zostają też ewentualne powtórki. No ale system transmisji i magazynów zobaczymy jak już wszystko wystartuje.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że na innych obecnych kanalach a nie na innych tylko na JEDNYM obecnie kanale, który zmieni się w C+360 bo swoimi wpisami sugerujesz że mecze będą też na obecnych C+Sport,Sport 2 bo to jest Twoja teoria którą głosiels już od miesięcy, zresztą jak pamiętam również to że raczej nie będzie nawet nowej paczki do Ligi Mistrzów, a co do magazynów czy studio przed meczem to mogą sobie nawet na C+ Seriale mowa jest o meczach na żywo, na ten czas to tylko kanaly C+Extra i jeden kanał czyli 360 który powstanie z obecnego i będzie można na nim obejrzeć kilka wybranych bez Super Sport a studio to mogą sobie nawet dublować na C+Seriale

.. Polsat często dublował studio przed meczem na Polsat Sport Extraa a czy będą kiedyś mecze na żywo na obecnym C+Sport czy 2 to tylko gdybanie, na ten moment nie ma o tym mowy.

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Marek99 napisał(a):

Z pewnością co niektóre zostaną pokazane m.in. na CANAL+ Premium, CANAL+ Family, CANAL+ Sport 1-5, CANAL+ NOW czy na okazjonalnych CANAL+ LIVE.

Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jasno jest podane w komunikacie że z obecnej paczki C+ tylko C+ 360 (który powstanie ze zmiany z któregoś z obecnych kanałów) będzie transmitował mecze. Nie będzie transmisji na C+ Premium czy Sport. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że Canal 360 powstanie albo na bazie Canal+ Seriale, albo Canal+ Dokument. Oba kanały są niegwarantowane, a więc mogą zostać zmienione bez żadnych informacji. Canal+ 1 jest gwarantowany, więc to, że kanał powstanie na jego bazie bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obecnych C+Sport to może zdecydują się w styczniu w 8 kolejce kiedy w jeden dzień będą wszystkie mecze.

 

SuperCup final: Real Madrid-Atalanta 14 August 2024 (Warsaw)

 

Play-offs: 20/21 & 27/28 August 2024

 

Matchday 1: 17–19 September 2024

 

Matchday 2: 1/2 October 2024

 

Matchday 3: 22/23 October 2024

 

Matchday 4: 5/6 November 2024

 

Matchday 5: 26/27 November 2024

 

Matchday 6: 10/11 December 2024

 

Matchday 7: 21/22 January 2025

 

Matchday 8: 29 January 2025

 

Knockout round play-offs: 11/12 & 18/19 February 2025

 

Round of 16: 4/5 & 11/12 March 2025

Quarter-finals: 8/9 & 15/16 April 2025

 

Semi-finals: 29/30 April & 6/7 May 2025

 

Final: 31 May 2025 (Munchen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...