Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, stanley840 napisał:

Napewno teraz bym nie podpisał umowy na HBO na 24 miesiące.

I tu mylisz. Wyszłoby Ci to akurat na dobre bo gdyby w trakcie umowy chcieli zmienić warunki korzystania z serwisu (np. cena) to miałbyś prawo złożyć wypowiedzenie i rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ceny różnorakich usług idą bardzo w górę. Przykładowo: zobaczcie sobie, ile kosztował hydraulik 5 lat temu, a ile obecnie. W niektórych miastach to są ceny wyższe nawet o 200-300%. W przypadku usług online (subskrypcji itp.) aż takich podwyżek nie będzie, jednakże naiwnym trzeba byłoby być, aby sądzić, że one nas nie czekają (inflacja i drożyzna dotyka niemalże wszystkich sektorów gospodarki, nie tylko branż stacjonarnych; np. podwyżki prądu dotykają wszystkich przedsiębiorców, bez względu na to czy mamy do czynienia z branżą produkcyjną, handlową czy usługową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, grreg2084 napisał:

ceny wyższe nawet o 200-300%

Wszystko podrożało. W maju po wielkich męczarniach kupiłem rodzicom 5t orzecha za niecałe 4500zł + 2000 dostawa. Teraz ten sam orzech w PGG kosztuje 1180zł/t + 2400 dostawa. Dlatego kto ma HBO MAX za 10zł w subskrypcji  w c+ to niech lepiej nie rezygnuje 😉  

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2022 o 10:30, Skalpel37 napisał:

Witam,

 

Może ktoś miał podobny problem. W panelu zarządzania C+ online niezależnie od przeglądarki nie mam widocznych aktywnych pakietów, możliwości ich wyłączenia oraz dodawania nowych usług. Przyznam się szczerze, że dawno tego nie sprawdzałem. Kiedyś były opcje jak dokup pakiet FILM, FUN&INFO etc. 

Teraz widzę tylko w zakładce "Moje usługi" aktywna usługa "Eleven Sports" ale opcja zarządzaj (button) jest niedostępna i wyszarzana. Zakładka "moje konto" też przekłamuje ponieważ napisana jest kwota 10 zł a płacę 65 zł za C+ online. Miałem jeśli dobrze pamiętam pakiet FILM + Eleven i to by się zgadzało 65 zł.

 

Pytanie co zrobić żeby np. widzieć wszystkie możliwe usługi do wykupienia i przykładowo zrezygnować z tego Eleven (  nie jest mi już potrzebny) 

Jedyne co można zrobić to pisać wiadomość do obsługi klienta i zgłosić problem techniczny. Mnie pomogli, po dokładnym opisaniu problemu, dość szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grreg2084 napisał:

Generalnie ceny różnorakich usług idą bardzo w górę. Przykładowo: zobaczcie sobie, ile kosztował hydraulik 5 lat temu, a ile obecnie. W niektórych miastach to są ceny wyższe nawet o 200-300%. W przypadku usług online (subskrypcji itp.) aż takich podwyżek nie będzie, jednakże naiwnym trzeba byłoby być, aby sądzić, że one nas nie czekają (inflacja i drożyzna dotyka niemalże wszystkich sektorów gospodarki, nie tylko branż stacjonarnych; np. podwyżki prądu dotykają wszystkich przedsiębiorców, bez względu na to czy mamy do czynienia z branżą produkcyjną, handlową czy usługową).

Przykład ze streamingu - niemiecki DAZN, podwyżka o 100%, ale w zamian podniesienie jakości i to naprawdę odczuwalne. Polskie serwisy zaś serwują podwyżki, taki Player na deser dodatkowo usuwa własne pozycje. Canal+ również podwyżka, ale jak zrobią kolejną akcję z kodami promocyjnymi będzie to żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matinen napisał:

Canal+ rozsyła maile w stylu "Nie bój się podwyżek twoja cena nie ulegnie zmianie"😁

Ciekawi mnie tylko, czy po wygaśnięciu rocznej promocji z Orange policzą mi stare ceny, czy już te wyższe wrześniowe? Przy założeniu że nie przerwę subskrybcji nawet na chwilę.

 

Według mnie to pakiet Canal+ urośnie z 20 zł do 45 zł, a reszta pozostanie bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matinen napisał:

Canal+ rozsyła maile w stylu "Nie bój się podwyżek twoja cena nie ulegnie zmianie"😁

Ciekawi mnie tylko, czy po wygaśnięciu rocznej promocji z Orange policzą mi stare ceny, czy już te wyższe wrześniowe? Przy założeniu że nie przerwę subskrybcji nawet na chwilę.

Ja dostałem e-mail o podwyżkach pakietów HBO (z 10 zł na 20 zł) i Netflix (z 20 zł na 30 zł). Z propozycją kupna taniej do 5 września. Taka opcja mnie jednak nie interesuje, bo mam te serwisy osobno do podziału. Liczę tylko na to, że sam Canal+ zrobi na Black Friday podobną promocję co rok temu, czyli 20 zł miesięcznie na rok. Inaczej się pożegnamy. Kino coraz słabsze, bez Ekstraklasy przeboleję. A płacić 49 zł za same seriale własne i La Liga to trochę zbyt drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

 

Według mnie to pakiet Canal+ urośnie z 20 zł do 45 zł, a reszta pozostanie bez zmian. 

Dobrze by było. Nie chciałbym "załapać się" na podwyższony cennik.

30 minut temu, bredny napisał:

Liczę tylko na to, że sam Canal+ zrobi na Black Friday podobną promocję co rok temu, czyli 20 zł miesięcznie na rok.

Była taka promocja w zeszłym roku. Jak długo trwała? Tym razem chciałbym sobie tego "przypilnować".

Edytowane przez matinen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, matinen napisał:

Dobrze by było. Nie chciałbym "załapać się" na podwyższony cennik.

 

Na logikę tak powinno być, bo przecież będzie ciągłość pakietów. Zmienią się tylko warunki paczki C+ :)

 

41 minut temu, czerstwy napisał:

Zdecydowanie powinni podnieść cene paczki C+.Bo nie może być w takiej cenei jak w abonamencie i to przy zobowiązaniu.

 

To nie jest standardowa cena tylko promocyjna w ofercie Orange Flex. 

 

Standardowo wynosi 45 zł do 5 września i 49 zł od 6 września, więc dużo za dużo. 

 

Nie wiem skąd u Ciebie przekonanie, że jako abonent powinieneś płacić mniej. Spójrzmy chociażby na oferty telefonii komórkowej, gdzie oferty abonamentowe są dużo droższe od tych na kartę. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, matinen napisał:

Dobrze by było. Nie chciałbym "załapać się" na podwyższony cennik.

Była taka promocja w zeszłym roku. Jak długo trwała? Tym razem chciałbym sobie tego "przypilnować".

Były dwie. Jedna otwarta, drugi miesiąc za darmo. Łącznie trzy miesiące w promocji. A druga ukryta, która trwała kilka dni i mogłeś wziąć Canal+ za 20 zł miesięcznie na rok. Ta oferta wygaśnie mi dopiero 21 listopada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, shevchenko1987 napisał:

 

Na logikę tak powinno być, bo przecież będzie ciągłość pakietów. Zmienią się tylko warunki paczki C+ :)

 

 

To nie jest standardowa cena tylko promocyjna w ofercie Orange Flex. 

 

Standardowo wynosi 45 zł do 5 września i 49 zł od 6 września, więc dużo za dużo. 

 

Nie wiem skąd u Ciebie przekonanie, że jako abonent powinieneś płacić mniej. Spójrzmy chociażby na oferty telefonii komórkowej, gdzie oferty abonamentowe są dużo droższe od tych na kartę. 

To że prepaid w tv wszędzie jest droższy. Zobowiązanie wszędzie tańsze i tak powinno być nie chcesz drogo to zobowiązanie i jest znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bredny napisał:

Były dwie. Jedna otwarta, drugi miesiąc za darmo. Łącznie trzy miesiące w promocji. A druga ukryta, która trwała kilka dni i mogłeś wziąć Canal+ za 20 zł miesięcznie na rok. Ta oferta wygaśnie mi dopiero 21 listopada. 

Co to znaczy, że oferta była ukryta? Jeżeli by to powtórzyli to byłbym zainteresowany właśnie tym 20 zł na 12 miesiący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzYcHa_2012 napisał:

To była oferta dla osób poniżej 26. roku życia, a że nikt tego nie weryfikował to inna sprawa...

Nie, oferta dla studentów była jawna i dostępna już od października. Ta była tylko kilka dni na BF.

 

1 godzinę temu, matinen napisał:

Co to znaczy, że oferta była ukryta? Jeżeli by to powtórzyli to byłbym zainteresowany właśnie tym 20 zł na 12 miesiący.

Czyli nie promowana na głównej stronie serwisu ani w mediach. Dostępna tylko dla wtajemniczonych pocztą pantoflową. Coś jak Player bez reklam za 50 zł rocznie.

Edytowane przez bredny
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bredny napisał:

Nie, oferta dla studentów była jawna i dostępna już od października. Ta była tylko kilka dni na BF.

 

Czyli nie promowana na głównej stronie serwisu ani w mediach. Dostępna tylko dla wtajemniczonych pocztą pantoflową. Coś jak Player bez reklam za 50 zł rocznie.

Przedlużyłem 21.08 w cenie w/w ,jakbym wział 01.09. to cena już z kosmosu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...