Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, bredny napisał:

Czyli nie promowana na głównej stronie serwisu ani w mediach. Dostępna tylko dla wtajemniczonych pocztą pantoflową. Coś jak Player bez reklam za 50 zł rocznie.

Gdzie można było wyhaczyć link do tej promocji c+ na BF? Sorry, że drążę ale to tak na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w punkcie c+. Po 14. września ma być nowa oferta. Najprawdopodobniej również pakietyzacja (z dostępem do Viaplay). Wtedy też oficjalnie zadebiutuje nowy dekoder.

Po tych zapowiadanych podwyżkach w c+ online co raz bardziej zastanawiam się nad ofertą satelitarną. Zobaczymy co zaoferują.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dzisiaj na swoje konto Canal+ online i cena mojego pakietu (Canal+ + Eleven Sports& Polsat Sport Premium) wynosić będzie 01.10.2022 już 65 zł. Nadmienię tylko, iż od 1 lipca do 1 października miałem darmowy 3 miesięczny voucher na Canal+ online.  1 sierpnia zdecydowałem się dokupić wspomniany pakiet sportowy w cenie 15 zł. I tyle zapłaciłem przez te dwa miesiące. Skoro 1 października mam zapłacić w sumie 65 zł za to samo (cena pakietu z tego co czytałem nie powinna wzrosnąć bo jest zachowana kontynuacja i powinienem zapłacić 60 zł) to jak to w końcu jest z tymi podwyżkami zapowiadanymi od 6 września? Wrześniowa aktualizacja cen ma podobno nie dotyczyć paczki Eleven Sports &  Polsat Sport Premium. Zakładając nawet 49 zł za Canal+ (+4 zł), to paczka Eleven Sports &  Polsat Sport Premium musiałaby kosztować 16 zł (+1 zł). Chyba, że jest coś nie tak ze zgodami marketingowymi (mam o obydwie cały czas zaznaczone)  bo za to była obniżka właśnie 5 zł.

Aktualizacja:

Gdybym chciał dzisiaj dodać Pakiet Netflix plan Standard (20 zł),  to cena za całość wzrosłaby o 18,67 zł bo niepełny miesiąc i jest tam informacja o obniżce za zgody marketingowe 5 zł. Cena w kolejnym nowym okresie 01.10.3022 za paczkę Canal+, Eleven Sports &  Polsat Sport Premium,  Netflix Plan Standard ma wynosić 85 zł z informacją "Cena uwzględnia rabat za zgody marketingowe 5 zł".

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, ale zawsze po kilku sekundach film się zawiesza i wtedy daję strzałką w prawo i jakby popycham do przodu o parę sekund i idzie już normalnie. Wcześniej wychodziłem i startowałem od nowa ale teraz tylko daję lekko w przód sekundkę. Trzeba dodać ,że aplikacja na WebOS od LG ma raptem 1-2 m-ce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób korzystających z pełnego pakietu CANAL+ i mających urządzenia wspierające jakość 4K, czy macie dostępne jakieś kolekcje na żądanie VOD w jakości 4K (np. CANAL+ 4K VOD)? Ja u siebie widzę tylko i wyłącznie kanał na żywo CANAL+ 4K Ultra HD i w dodatku nie ma na nim w ogóle opcji timeshift ani Backward EPG (oglądanie do 8h wstecz) - też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @ircios. W ofercie CANAL+ Online właśnie nie widzę tej kolekcji VOD CANAL+ 4K. Wszyscy z ofertą Online (nie satelitarną) tak mają?

 

Dzięki @Gizior89, jak wrócę do domu to sprawdzę jakość tych pozycji w zwykłej kolekcji CANAL+. Sprawdzałem Office PL Sezon 1 i niestety wszystkie odcinki miały tylko ikonę "HD".

Edytowane przez Losan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Losan napisał:

Dzięki @ircios. W ofercie CANAL+ Online właśnie nie widzę tej kolekcji VOD CANAL+ 4K. Wszyscy z ofertą Online (nie satelitarną) tak mają?

Wydaje mi się, że wszystko powinno być. Najlepiej nich ktoś napisze z subskrybentów o VOD C+ 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kanałów w aplikacji na smartfonie z Androidem. Pojawił się komunikat "Przepraszamy,  wystąpił problem techniczny". Chciałem na telefonie włączyć multiokno z transmisjami pozostałych meczów,  bo na tv LG ns PSP1 oglądam mecz PAR vs JUV, a tu takie kwiatki. Pierwsza kolejka Champions League, jutro podejrzewam może być podobnie.

Reasumując nie tylko platforma streamingowa na V. ma problemy 🤐

Edytowane przez lucas2go
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...