Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Toma441 napisał:

Chyba rozwój tej usługi skręcił w jakiś totalny absurd. Technologicznie i ofertowo leży i trzeba się ratować jak się da.

Korzystasz z serwisu, czy hejt dla samego hejtu ?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Korzystasz z serwisu, czy hejt dla samego hejtu ?

 

Mam o tym serwisie wyrobione zdanie, od roku jestem posiadaczem boxa, z którego również korzystałem i obecnie trwa moja aubskrybcja. Wystarczy, czy mam jeszcze akcje c+ wykupić? 

8 godzin temu, Pawop napisał:

To chyba mamy dwa różne serwisy, u mnie działa bez problemów.

To znowu jesteś szczęściarzem. Nie dotyczyła Cię ostatnia blokada live tv na 24h na przykład. A widziałeś może jakieś obiecane kanały 4k u siebie? Rozumiem, że abonent C+ może być zadowolony, bo serwis online to dodatek w jego wypadku, ale oferta dla subskrybentów jakościowo i technicznie jest ledwie średnia. Ostatnie zmiany w ofercie zostały raczej wymuszone przez konkurencję, a o innych - obiecanych - jakoś cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże problemy z apką C+ są i nie ma co się tutaj czarować.

Wystarczy zajrzeć do wątku (w abonamencie) gdzie jest więcej osób - błąd UPES jest powszechny, u niektórych doszło jeszcze SD.

We Francji jest forum oficjalne i jest masa dyskusji na ten temat. U nas pozostaje Satkurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



To znowu jesteś szczęściarzem. Nie dotyczyła Cię ostatnia blokada live tv na 24h na przykład. A widziałeś może jakieś obiecane kanały 4k u siebie?

Nie wiem czy blokada była, bo rzadko oglądam TV live, tylko sport. Na kanały 4K nie czekam, poza tym brak tych kanałów to nie awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michael112 napisał:

No ja mam prawo narzekać, bo od kilku dni serwis działa u mnie de facto w SD i nie ma żadnych widoków na poprawę.

Niestety. Canal+ ma obecnie najbardziej restrykcyjny DRM ze wszystkich serwisów. Nawet przebili Amazona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, danielpes5 napisał:

Brak kanałów 4K  w tej ofercie to istne kuriozum. Którego żaden abonent do tej pory nie jest w stanie zrozumieć.

4K w streamingu jest  wszędzie , tylko nie ma Canal+Online. Kolejny rok mija i nadal nic w tym temacie się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

4K w streamingu jest  wszędzie , tylko nie ma Canal+Online. Kolejny rok mija i nadal nic w tym temacie się nie dzieje...

 

A gdzie jest? Kanałów 4K praktycznie nie spotykam. Jedyną potencjalną możliwością jest Polsat Box GO, bo tam jeszcze nie miałem subskrypcji od czasu rebrandingu.

 

12 minut temu, Pawop napisał:

To wszystko wyjaśnia

 

Kodi to rozumiem (choć nie popieram), ale Chrome? Od kiedy to jest "zła", "piracka" przeglądarka?

Zresztą w ogóle to jest po prostu świństwo że człowiek normalnie płacący za subskrypcję jest traktowany jak potencjalny pirat. Dla niezorientowanych wyjaśniam że znane mi wtyczki do Kodi ograniczają możliwość oglądania tylko do tych materiałów które są opłacone - zachowana jest tutaj oryginalna pakietyzacja materiałów, nie ma też (przynajmniej oficjalnie) wtyczki do pobierania filmów.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pawop napisał:


 

poza tym brak tych kanałów to nie awaria.
 

Przecież chodzi głównie o to, że ta oferta się nie rozwija. Rok temu kupiłem boxa reklamowanego jako "C+ box 4k" i do tej pory nie ma tego w ofercie. To jest przede wszystkim niekompetencja i nabijanie klientów w butelkę. Za chwilę będą w PL nowe serwisy, a canal plus online nadal będzie miał tą samą ofertę jak 1,5 roku temu i boxa bez aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:
  • Vectra Smart TV/ Smart GO (Android TV )
  • UPC 

 

OK, rozumiem. Podałeś oferty operatorów kablowych, z którymi trzeba podpisać umowę na abonament, mi tymczasem chodziło o streamingowe serwisy subskrypcyjne, z których w każdej chwili możesz się wycofać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 , w takim razie kolego będąc abo Canal+ (satelita ) powinienem dostać taką możliwość: 

TV Smart GO (Vectra) 

Oglądam na 55 calowym TV (Mi Box S/Play Now Box TV)

 

 

 

Gzie są te treści 4K mojego kochanego operatora Canal+ w streamingu?  Jestem ich abonentem :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież chodzi głównie o to, że ta oferta się nie rozwija. Rok temu kupiłem boxa reklamowanego jako "C+ box 4k" i do tej pory nie ma tego w ofercie. To jest przede wszystkim niekompetencja i nabijanie klientów w butelkę. Za chwilę będą w PL nowe serwisy, a canal plus online nadal będzie miał tą samą ofertę jak 1,5 roku temu i boxa bez aktualizacji. 
Pisaliśmy o awariach, a Ty wyjeżdżasz z 4K. C+ rozwija się tak samo jak inne serwisy, poprzez dodawanie nowych treści. Oczywiście, że 4K powinno już być, ale jak pisałem, brak takowych treści, to nie awaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...