Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

@andi a inne kanały możesz dodać? Np. CANAL+Sport?

Tak wszystko Canal+ Sport 1,2,3,4 + Now oraz NSport mogę dodać, a tych nowych czyli Polsaty Premium oraz Eleveny (które aktywowałem 30 minut temu nie mogę) Może muszę trochę poczekać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są do wyboru, zaznaczam Polsaty i Eleveny oraz np. Canal+ Sporty i jak klikam zatwierdź to w ulubionych pojawiają się tylko Canal a Polsatów i Elevenów nie ma

Ok, a wejdź jeszcze raz w ulubione i kliknij jeszcze raz zatwierdź. Bo mi za pierwszym razem też się nie zapisało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać do pakietu Canal+ (opłacony do 30 września - 3 miesiąc promocyjny za 30 PLN) opcję z Eleven i PSP. Pytałem konsultanta i twierdził, że jeżeli teraz go dodam, to pomimo opłaty już dokonanej będę rozliczony proporcjonalnie bez tych kilku dni kwotą 35 PLN — czyli, de facto tak jak bym kupił praktycznie bez promocji, bo wówczas wrzesień będzie mnie kosztował blisko 65 PLN, trochę mało opłacalne wówczas się to robi (normalnie taki pakiet kosztuje bez promocji 60 PLN). Znacie może jakiś inny sposób, aby uruchomić te kanały, ale żeby mieć jednak promocję, czy po prostu muszę zrezygnować z subskrypcji i dopiero jak wygaśnie pakiet Canal+ uruchomić nową promocję Canal+PSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
korzystam od kilku dni z Canal Plus online na tv smart Samsung. Mam dwa telewizory i na każdym jest problem z kanałem Canal Plus Premium, kanał ten tnie i szarpie, nie chodzi płynnie. Pozostałe kanały Canal Plus ok, Eleven też ok, Polsat Premium ok a ten jeden nie da się oglądać. Czy spotkaliście się też z takim problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Tak, Ja mam dekoder z Playa i wczoraj oglądałem tam mecz MU - Newcastle i nie było żadnych przycięć. A na telefonie/tablecie też masz taki problem ?

Sprawdziłem na iPadzie i laptopie, jest ok. Czyli to wina apki na Tizena.

Mega lipa .

Jest przed zakupem drugie tv, mam już upatrzonego Samsunga i teraz pojawia się pytanie czy jednak nie zmienić wyboru na coś z androidem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...