Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@JohnnyBravo97, ale wątpię, aby na satelitę trafiła wersja HD i to w dodatku FTA. Poza tym, jak wspomniałem, nie oznacza to, że PC+ czy CP dodadzą ten kanał na listę w dekoderach. Wczoraj pooglądałem ten kanał i dla mnie niczym nie różni się od Eski, 4fun.TV czy MTV Hits.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bloo411 napisał:

Dla rosyjskojęzycznych utworów, zresztą niezbyt wysokich lotów raczej moim zdaniem nie warto

Oj, porównując je do naszej współczesnej polskiej muzyki, to jest miód na uszy. Według mnie rynek rosyjski pop jest lepiej ułożony od naszej. Fakt, zdarzają się niewypały takie jak nasze np. Sanah, Grzegorz Hyży czy Viki Gabor, ale więcej jest takich numerów, gdzie można spokojnie przyłożyć ucho.

Muszę sobie wgrać apkę WP Pilot na mi-boxa i odpalić ten kanał. Myślałem, że tam rosyjskich numerów nie ma.:-P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

@SatExpert, co nie jest jednoznaczne z tym, że trafi na listę CP i PC+ 😁

Kolego możesz jeszcze się bardzo zdziwić w tym aspekcie :-) Znając z historii Cyfra+/NC+/PC+ szybko dość dodawała nowe kanały polskojęzyczne FTA do swojej listy a przykładem może być choćby TBN Polska, który prawie od dnia startu wskoczył na ich listę. To samo z kanałami MWE. To CP niestety stawia warunki i robi problemy bo chce przy tym dodatkowo zarobić (proponuje przeniesienie sprzedaży reklam do ich Polsat Media i wynajęcie miejsca na ich tp!). :-)

Music Box Polska myślę że wejdzie szybko jak abonenci zaczną nekać operatora PC+ mailami oto itd.

Problemy kiedyś miała VIVA Polska z wejściem na listę EPG Cyfry+ jak jeszcze nie była własnością MTV Net. Europe. a była za to na liście CP. Powód niestety był taki że to udziałowiec Nowej Cyfry+ czyli UPC Polska która miała udziały w MTV Polska (z czasów Atomic TV) blokowała wejście konkurencji dla swojej stacji. Potem mieli już na to wywalone bo odsprzedali swoje udziały w MTV Net. Polska na rzecz Viacom/MTV Net. Europe. No to Viacom od razu po przejęciu kanałów VIVA zaczął w tej sprawie działać i VIVA Polska wskoczyła na listę EPG Cyfry+ i UPC Polska :-) (UPC Polska też nie pozwalała na wejście VIVA Polska do swojej oferty!).

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JohnnyBravo97 napisał:

Może dla Ciebie niczym, ale ja nie widziałem na wyżej wymienionych przez Ciebie kanałach ukraińskie i rosyjskie piosenki. Poza tym od następnego tygodnia zaczną się programy autorskie z prezenterami. Kanał ma dopiero 3 dni, więc dopiero się rozkręca :) 

Skąd wiadomo o programach autorskich i prezenterów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego pytania w wiadomości prywatnej,  z opisu stacji na Facebooku albo chociażby z zakładki "Nasi prezenterzy" na ich stronie WWW, która przez chwilę była w grudniu, ale oficjalnie jutro ją uruchomią. Dziś o 21.00 program "MusicXFiles", gdzie jest potrzebny prezenter, ponieważ w wersji ukraińskiej opowiada o największych hitach danego wykonawcy. Dzisiaj ma być odcinek o Lady Gadze. Zobaczymy czy pojawi się już dziś jakaś pierwsza "twarz" tej stacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablo21 napisał:

No ie wszystkie ale muzyczne wszystkie wskakują. :-)

Music Box Polska nie jest takim byle czym bo mi się bardzo podoba i przypomina starą dobra VIVA Germany/VIVA Polska.

Sorry, ale ten kanał nawet w połowie nie umywa się do tego, co za dobrych czasów oferowały VIVA Germany/VIVA Polska. Dla mnie to kolejny niepotrzebny kanał muzyczny, który niczego nowego nie wniesie. Poza rosyjskojęzycznymi utworami gra to samo, co inne stacje muzyczne dostępne na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz a ja ci powiem że strasznie smęcisz i marudzisz. Jak i się nie podoba to go nie oglądaj. Pilot w dłoń lub myszkę i zmień kanał :-)

Ja pamiętam stare VIVA Germany/VIVA Polska, które niestety uśmiercił Viacom bo się na tych kanałach wychowałem w dzieciństwie a Music Box Polska bardzo mi je przypomina. Może jeszcze ci całkowicie nie przypomina ich bo nie ma jeszcze prezenterów i magazynów z produkcji stacji ale jak stacja sama zapowiada na swoim profilu FaceBook-a wkrótce się one pojawią na antenie stacji :-)

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21, marudzę, gdyż uważam, że w czasach gdzie coraz więcej ludzi ma dostęp do Internetu, w tym do You Tube, serwisów streamingowych, radia internetowego, nie widzę sensu uruchamiania kolejnej stacji muzycznej, w dodatku z tą samą muzyką, co jest już grana na innych kanałach muzycznych. You Tube także oferuje klipy w Full HD z ostatnich 10 lat. W dodatku swój ulubiony klip możesz puścić w dowolnej chwili. Co do VIVA Germany i VIVA Polska, to nie wiadomo jakby dzisiaj wyglądały te stacje gdyby nadal istniały i gdyby nie przejął ich Viacom. Jedno jest jednal pewne, na pewno nie byłyby takie same lat w latach 90 czy 00, gdy Internet raczkował i nie był powszechny.

6 minut temu, JohnnyBravo97 napisał:

Minęła 21.00. Pierwszy program autorski jeszcze nie został pokazany...Jest dalszy ciąg "Samych Hitów". Możliwe, że od jutra się wszystko zmieni :) 

Może jeszcze nie mają prezenterów i dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...