Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem z ICOK takie info:

 

 

Witam

 

Dziękujemy za poniższe zgłoszenie. Uprzejmie wyjaśniam, że problem jest nam znany. Obecnie dane dostępne poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta zostały zaktualizowane. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

_________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki [beep] jak w tej platformie to nie panuje chyba nigdzie. Oni sami nie wiedzą ile i za co. Moja umowa już dawno skończyła się i automatycznie przeszła na czas nieokreślony. Wczoraj dostałem sms od CP że mam do 5.11.2009 roku zapłacić 9,90 zł. żeby uniknąć wyłączenia programów , a na ICOK jest 11,90 zł. Wniosek tam chyba rządzi ten co pierwszy wstanie lub pierwszy przyjdzie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak podwyżka pakietu Mini dla osób posiadających umowę na czas nieokreślony 11,90 zł. Znowu z partyzanta nikogo nie poinformowali.

 

no wlasnie - ja tez mam juz dosyc telewizji od pana Zygmunta ...

:evil:

 

 

jak sie od nich uwolnic ? bo poki co NIE ZOSTALEM OFICJALNIE poinformowany o zmianie cennika

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza informacja, że kanał Polsat Jim Jam będzie dostępny w pakiecie familijnym była oparta jedynie na tej ulotce, natomiast dzisiaj dzięki drugiej ulotce wiadomo już, że kanał ten będzie dostępny od pakietu Mini wzwyż. To wszystko wyjaśnia, wszystkie portale pisały newsy odnośnie tych kanałów wyłącznie na podstawie ulotki, na której nie uwzględniono pakietów Mini i Mini Max. Gdyby natomiast była to tylko promocja, powinno być to wyraźnie zaznaczone, tak jak w zeszłym roku podczas promocji na kanały: Polsat News, Polsat Sport, Polsat Play i Polsat Cafe w pakiecie Mini.

– Ulotka pokazuje pewne kierunki zmian, które mogą mieć u nas miejsce w najbliższym czasie, ale o szczegółach będziemy informować na bieżąco. – tłumaczy nam Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

 

tvpolsat.info

Czyli jednak póki co najlepiej odnosić się do tych ulotek reklamowych z dystansem, bo nie jest pewne na 100% czy ulotki pokazują nam prawdę i tylko prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam echostara DSB-717 z pakietem Mini na czas nieokreślony i wczoraj dostałem korespondencję z CP, gdzie jest umowa na pakiet mini ale na czas oznaczony 12 miesięcy bo wtedy zapłacę 9,90 zł jak dotychczas a nie 11,90 zł przy umowie na czas nieokreślony.

 

Podoba mi się to co napisał CP co prawda małym drukiem i na końcu pisma ale napisał:

 

W związku ze zmianą Regulaminu i Cennika przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenie Umowy Abonenckiej nie później niż w terminie do 14.12.299r. w drodze pisemnego oświadczenia przesłanego na adres CP. W przypadku skorzystania z powyższego uprawnienia, umowa abonencka ulegnie rozwiązaniu z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...