Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, TNK oferuje więcej kanałów ale coś mi się zdaje że Polsat będzie musiał dorzucić jeszcze z jeden lub dwa a kanały własnej stajni. Jeśli nie Polsat News to przynajmniej Superstacje. Drugi kanał powinien być jakiś sportowy (choć trudno mi sobie wyobrazić że rzucą Polsat Sport) ale może TVP Sport lub Eurosport. Takie zamiany wiązałyby się także z "rewolucją" w pakiecie Mini Max - który swoją drogą za blisko 20 zł mógłby oferować więcej. Wszystko to związane jest z tym że TNK zdobywa coraz więcej abonentów a Polsat musi utrzymać starych i pozyskiwać nowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zamiany wiązałyby się także z "rewolucją" w pakiecie Mini Max - który swoją drogą za blisko 20 zł mógłby oferować więcej

 

Fakt, mam Mini i bule prawie dyszkę, a to co oni dają za 20 zlotych w Mini Maxie to jest słabizna, za co mam płacić 100% więcej. Muszę przyznać że czynia jakieś kroki w celu uatrakcyjnienia pakietu np. Polsat Film, ale to za mało.

 

Mogliby wrzucić jakiś muzyczny np. MTV :jupi: ewentualnie jeszcze Discovery, TNK tak chyba zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w moim przypadku jeśli sprawa MINImaxa się nie poprawi na lepsze w lutym przechodzę na MINI bezkarnie bo umowa mi to gwarantuje. Obecnie nie dał bym 20 zł za MINImax a korzystam z niego za free przez 12 miesięcy więc na razie mnie to aż tak nie gryzie :) Podsumowanie kanałów które mam za pośrednictwem MINImax a których nie ma w MINI:

* Polsat News - miesięcznie oglądam ten kanał może 30min, jednak bez porównania z TVN 24 który kiedyś posiadałem i chętnie oglądałem.

* Polsat Play - nieraz trafi się ciekawy program zwłaszcza anglojęzyczny ale rzadko a te po 23 mnie osobiście nie interesują,

* Polsat Film - od początku istnienia kanału obejrzałem jeden film wojenny i to podczas grypy która przypięła mnie do łózka, bez urazu ale bardziej ambitne kino z przekazem można obejrzeć na tvp kultura.

* Polsat Sport - to dopiero żenada sama siatkówka, piłka ręczna, jeśli ktoś nie lubi tych dyscyplin to się może przejechać bo zajmują 80% czasu antenowego, 20% należy do piłki nożnej raz na rok na żywo i oczywiście boks w większości powtórki.

 

Nie chce wyjść na narzekacza ale tak osobiście to widzę i myślę jest więcej myślących podobnie osób! Oczywiście są kanały które mnie interesują a ich nie wypisałem ale są one również dostępne w pakiecie MINI. Na koniec zakończę moje myśli cytatem: "Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?!". Pozdrawiam posiadaczy pakietu MINI 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję :

Polsat Jim Jam = Disney Channel :)

 

Osobiście też uważam że TNK za 10zł jest dużo lepszym pakietem niż Mini.

Zostawiam Mini tylko dlatego, że w C+ nie mam Polsatu (na razie :lol2: ) i dlatego, że jest tam JimJam. Moim skromnym zdaniem dużo lepszy kanał dziecięcy niż te wszystkie Nick, Disneye i Jetixy. Porównywalny tylko z MiniMini w C+. Dla dzieciaka w wieku wczesno-przedszkolnym tylko te 2 kanały się w zasadzie nadają (z CBeebies wyrósł już trochę...). Na Disneyach lecą po południu i wieczorem same seriale dla durnych amerykanów, typu HannahMontana, albo bajki w stylu japońskich, których dzieciak się boi :x

No i nie muszę płacić 200pln za nowy dekoder, bo już go mam :jupi:

Zastanawiałem się jeszcze nad MiniMaxem, ale płacić dodatkowo 10 zł za Polsat Sport (tylko ten kanał mnie w zasadzie interesuje z tego pakietu) to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Polsat Sport - to dopiero żenada sama siatkówka, piłka ręczna, jeśli ktoś nie lubi tych dyscyplin to się może przejechać bo zajmują 80% czasu antenowego, 20% należy do piłki nożnej raz na rok na żywo i oczywiście boks w większości powtórki.

Jeszcze do tego Boks, aż się [beep]ć chce... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy:

 

z lewej Cyfrowy Polsat z prawej Telewizja na Kartę

 

TVP 1 --------------- TVP 1

TVP 2 --------------- TVP 2

TVP INFO ----------- TVP INFO

TVN ----------------- TVN

TVN Siedem -------- TVN Siedem

TVN ----------------- TVN

 

i tu kończą się podobieństwa... pakiet mini oferuje pięć kanałów polsatowskich

POLSAT

POLSAT 2

POLSAT CAFE

POLSAT JIM JAM

TV 4

 

a w Telewizji na Kartę ITI rzuciło wszystkie swoje kanały (które można traktować zamiennie z pakietem mini jak proponował to Piotrek52090)

TVN 24 --------------- tu CP nic nie oferuje (wspominałem wcześniej ze dodatkowy kanał informacyjny byłby mile widziany)

TVN CNBS Biznes --- TV Biznes - lub jak kto woli POLSAT BIZNES (choć ten jest FTA i się nie liczy :> )

TVN Style ------------ POLSAT CAFE

TVN Turbo ----------- powinien być POLSAT PLAY ale go nie ma - za niego i trzy inne kanały trzeba płacić dodatkowe 10 zł :?

TVN Meteo ---------- tu trudno coś wymyślić

TVN Warszawa ----- to też FTA tyle że w Słoneczku trzeba go sobie wyszukać

Religia.tv ----------- CP ciągle nie chce go włączyć do swojej oferty (nie wiedzieć czemu) a kanał ma naprawdę fajne dokumenty

Disney Channel ----- POLSAT JIM JAM

Discovery Channel - ?

nSport --------------- ?

TVP Sport ----------- ?

 

Wszyscy się zgadzają ze pakiet mini nie oferuje kokosów lecz TnK za ta sama cenę oferuje szersza oferte programowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem nową ofertę przedłużeniową na pakiet Mini lub Mini Max

 

Otrzymałem następujące propozycje:

1) pakiet Mini - umowa na 24 miesiące

przez 3 miesiące nic nie płacę

przez 2 miesiące będzie pakiet Familijny

 

2) pakiet Mini z nowym dekoderem - umowa na 24 miesiące

1 miesiąc pakiet familijny

dekoder Echostar 717 za 99zł

dekoder Mini - 49zł

 

3) pakiet Minimax bez dekodera nowego - umowa na 24 miesiące

pierwsze 4 miesiące za darmo

pierwsze 3 miesiące pakiet familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kaszana ten polsat sport to dlaczego ma tak dobre wyniki ogladalnosci?

Bo Polacy podobno lubią siatkówkę i oglądają. Polsat podłapał temat i teraz w kółko puszcza siatkówkę myśląc że ludzi przez cały rok będą się zachwycali tym sportem. A tak niestety nie jest bo to dotyczy wyłącznie mistrzostw gdzie uczestniczy nasza Reprezentacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podpisałem umowę na pakiet Mini na czas nieokreślony,na umowie mam opłatę miesięczną 11,90 zł.Na stronie Cyfrowego Polsatu kiedy się wcześniej logowałem miałem-Kwota następnej płatności: 42,80 (familijny Pre-paid) Teraz mam 9,90 zł czyli tyle ile się płaci normalnie za pakiet Mini.Przez stronę CP i płatności.pl płaci się bardzo wygodnie,ale nie mogę zmienić sumy,muszę wpłacać te 9,90 zł.Nie wiem czy teraz płacić im normalnie z konta te 11,90 zł czy olać ich i płacić tyle ile chcą na stronie,czyli 9,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel Polsat Sport ma największą oglądalność bo jest w kablówce oraz w trzy milionowej platformie,w pakiecie familijnym.Jak nie ma co oglądać ogląda się to co się ma.

Pakiet MINI miał kolega w UK jak tam pracowałem,Pakiet MINI idzie za granice oraz w tereny górskie gdzie nie ma TV analogowej.Co innego Telewizja na kartę ma TVP Sport,Disney Chanel,paczkę TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz 149zł za dekoder Mini D1 lub Familijny D2. Do końca pierwszego miesiąca musisz zgłosić chęć zmiany na pakiet Mini - przez 1 miesiąc masz Familijny, od drugiego miesiąca płacisz za pakiet Mini.

 

Przy dekoderze za 1zł (starsze wersje dekoderów) - te same warunki tylko, że zmienić możesz pakiet jedynie na Mini Max.

 

Swoją drogą cenowo:

wariant 1: dek: 149+ 28x 9,90 = 426,2 zł

wariant 2: dek: 1 + 28x 19,90 = 558,2 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam na jednem telewizorze mini i nie mam jim jam dzwonilem do cp z 3 razy kazali mi przywrocic ustawienia fabryczne zrobilem to z 5 razy kazali mi zostawic telewizor wlaczony raz na 3 odziny raz na 2 i dalej go nie ma co mam w takim wypadku zrobic zeby miec ten kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...