Skocz do zawartości

Typowo polski kanał tematyczny


neo_patryk
 Udostępnij

O jakiej tematyce mógłby powstać taki kanał ?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. O jakiej tematyce mógłby powstać taki kanał ?

    • Dla dzieci
      8
    • Podróżniczy
      8
    • Historyczny
      13
    • Lifestylowy
      1
    • kulturalny
      6
    • inny (Jaki ?)
      10
    • Żaden, takie kanały są niepotrzebne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się marzy taki kanał o tematyce technicznej a konkretnie żeby było o: komputerach, internecie, grach, nowościach i testach audio video (TV, kamery, DVD itp), o fotografii, o tematyce satelitarnej, telefonach komórkowych itp. coś takiego na wzór niemieckiego kanału Giga.de i programu Gadżet Lab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że powstanie telewizji satkurier.tv najbardziej było by dla mnie interesujące :D Dr Dish może czemu nie może nasz rodzimy najlepszy magazyn bo moim zdaniem tak profesjonalna redakcja serwisu satkurier może o wiele więcej niż nawet Dr Dish TV wiadomo opłaty za wynajęcie pojemności znanej satelity są kosztowne ale mam nadzieje że w przyszłości redakcja satkurier zaryzykuje a może rynek będzie tak nasycony i nieograniczony co do miejsca na satelicie że opłaty będą niskie napewno tak szybko się nie stanie ale wieże w powstanie takiej telewizji bo tak naprawdę nie ma takiej na rynku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już przecież:

Historyczny - TVP Historia

Lifestylowy - TVN Style i Polsat Cafe (jeśli wystartują z tym kanałem :roll: )

Kulturalny - TVP Kultura

Sport - nSport, Polsat Sport i PS Extra oraz TVP Sport

Informacyjny - TVN24, Polsat News oraz TVP Info

i parę innych od TVN-u :wink:

 

No to w ankiecie pozostać powinny te opcje :roll: :

Dla dzieci - ???

Podróżniczy - Podróże TV??? (choć nie jest to kanał w stylu Travel Channel :? )

Inne i żaden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Kanał dla dzieci tylko z polskimi bajkami.

2. -//- z tylko polska muzyką.

3. -//- podróżniczo-historyczny przedstawiający ogólnie mówiąc środowisko geograficzne, ludność, osadnictwo, gospodarkę, niezwykłe miejsca natury, skarby cywilizacji, parki narodowe, słynne miasta, ..... oraz historię naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zaznaczyłem inny, bo wizja kanału, który chciałbym żeby powstał nie bardzo pasuje mi do przedstawionych (nawet do historycznego). Ja bardzo chętnie obejrzałbym kanał, który przedstawiałby Polskę z przed 20 lat. Ot taki kanał "odświeżający pamięć" i przypominający jak to się kiedyś ( w latach 70., 80. i 90.) żyło. Ot taka telewizja a'la radio złote przeboje.

 

Skąd ten pomysł? Otóż ze zwykłej obserwacji. Ludzie już zapomnieli jak to było wtedy. Jak to nic nie było. Jak trzeba było stać całą noc żeby cokolwiek kupić. Albo jak to się stało tydzień w "kolejce społecznej" za pralką, a po tygodniu stania kupowało się roboty kuchenne, bo to zamiast pralek "rzucili".

 

Pamięć ludzka w wielu przypadkach jest wybiórcza. :>

 

Właśnie dlatego marzy mi się kanał o takiej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...