Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Do GONETu doszły nowe kanały

FX Comedy - dostępny od 7.05 

M4 Sport -węgierski kanał sportowy. Transmituje min. Red Bull Air Race, Superpuchar, Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce

 

W ofecie identyfikuje się obecnie 138 kanałów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Wykupiłem pakiet będąc we Francji…I po paru dniach zacząłem żałować.Ciagle się cieło lub nie działało w ogóle.Napisalem do nich.I otrzymałem odpowiedz ze pracują nad poprawa.Obecnie jestem w Niemczech  i jest jeszcze gorzej niż było.I pisze to z cała odpowiedzialnością….wykupiłem ponownie pakiet i nie mogę oglądać np.Wiadomości na Polsacie…Po prostu zegar nie nadarza za właściwym czasem.I wszystko jest opóźnione.A gdy chce już włączyć to nie ma takiej możliwości…

odradzam…

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ze strony Polsat News odtwarza Tobie materiały video za granicą?

 

https://www.polsatnews.pl/wideo-lista/

 

Tam dostępna jest część programów publicystycznych i informacyjnych, łącznie z "Wydarzeniami". Jedyna "cena" jaką należy zapłacić to pakiet reklam przed materiałem. Mi wyskakuje do 2 minut reklam. "Śniadanie Rymanowskiego", "Punkt widzenia Jankowskiego", "Debata Gozdyry" i "Wydarzenia 18:50" idą na żywo na tej stronie. Plus odblokowują Polsat News przy wydarzeniach specjalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej obowiązuje promocja -50 procent na wszystkie pakiety. 

Widać że sprzedaż słabo idzie.

 

Na Androidzie pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji Gonet. Pojawił się kanał prezentujący zawartość programową. Czyli autopromocja.

Marketing jako tako działa, gorzej z samą aplikacją. Jest bardzo uciążliwa w codziennym użytkowaniu. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...