Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy ktoś ma lub testował ich dekoder?

 

W telewizorze nie mam smarta więc obecnie używam Apple TV. Do HBO, Netflix, apple tv+ sprawdził się idealnie. Niestety GONET nie wydał apki na to urządzenie. Do tej pory z tv dostępnej przez internet testowałem Canal+ online, Televio a teraz CDA. Canal+ działał przyzwoicie ale mała ilość kanałów. Televio już ma więcej kanałów, ale tragiczna jakość i słabo działająca apka. CDA wydaje się w porządku, ale pod kątem ilości kanałów GONET wydaje się bardziej atrakcyjny. Zastanawiam się więc nad kupnem dekodera z androidem. Waham się pomiędzy Xiaomi Mi Box a tym dekoderem od GONET TV. Recenzje Mi boxa czytałem ale informacji o tym urządzeniu od Gonet za wiele nie ma. Ze specyfikacji wynika, że Xiaomi jest ciut gorszy ale jak z całą resztą? Jak z obsługą i pilotem, który widzę, że ma klawiaturę i klawisze numeryczne? Czy to oznacza, że można wybierać kanały jak na tradycyjnym tv po przez wybór numeru stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ręku go nie miałem, ale z opisu wynika, że jest to urządzenie na zwykłym tabletowym/komórkowym Androidzie, i to w dodatku bardzo starym (9). Podobne sprzęty na Allegro kupisz za 150 zł. W Mi Boxie masz Android TV - przy GONET to nie zrobi różnicy, ale jeśli chodzi o wszystkie inne apki tak. Bo na tym od GONETu nic innego poza jakimś KODI, YT i starą apką Netflixa w 480p nie uruchomisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złom i tyle od ilu 4 lat na rynku? i bez adka 10. Tak jak do dekodera tak jak i do aplikacji zero szans na zmiany. Oferta ujdzie ale coraz lepiej megago wypada moze nie az tak ale pokaze swoje.Gonet potrzebował z 4lata z dodaniem takich kanałów jakie widać. Dopuki nie będzie porzadnej apki nie ma szans na kase odenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :-) Ogólnie jestem zadowolony z dekodera od Apple. Jedynie pilot doprowadza mnie do furii jak mam coś wpisać no i to, że brakuję na niego apek, które są na androida. To jeżeli chodzi o androida, to co byście polecili do takich zastosowań?

 

3 godziny temu, KiriKiri napisał(a):

Złom i tyle od ilu 4 lat na rynku? i bez adka 10. Tak jak do dekodera tak jak i do aplikacji zero szans na zmiany. Oferta ujdzie ale coraz lepiej megago wypada moze nie az tak ale pokaze swoje.Gonet potrzebował z 4lata z dodaniem takich kanałów jakie widać. Dopuki nie będzie porzadnej apki nie ma szans na kase odenie :)

 

Dzięki za wspomnienie o megogo. Wcześniej o tej tv nie słyszałem i widzę że mają apkę na AppleTV więc może najpierw ich przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FIghtime.pl przykuł moją uwagę, zawsze to nowy kanał, który warto zobaczyć. No ale cena prawie 47 zł za pakiet to już rozbój w biały dzień. Tak więc podziękował. Poczekam aż pojawi się u innych operatorów.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...