Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To niestety nie pierwsza taka sytuacja , całkiem niedawno nie działał Filmax , Viva , teraz Polsat i to na dwa dni ( w święta CHAT nie działa ) gdy nie działał Filmax były to problemy techniczne o których pisał @GONET.TV zapewne przytoczy kto wtedy zawinił.

Druga kwestia skoro jest opłata , to jest i reklamacja . Jak jako podmiot @GONET.TV będziecie podchodzić do tej kwestii ?? Nie żeby od razu  szturmem żądać od Was rekompensat za brak sygnału , ale będąc fair liczycie sie z takimi ewentualnościami , zapewne jest jakiś regulamin który obowiązuje obie strony w takich sytuacjach :) , dzięki za wyjaśnienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, patryszq napisał:

 zapewne jest jakiś regulamin który obowiązuje obie strony w takich sytuacjach :) , dzięki za wyjaśnienia 

Takie rzeczy powinieneś znać w dniu zawierania umowy, czyli wykupu usługi.

 

Wszystko to na co się zgodziłeś jest tutaj, dostępne na głównej stronie usługodawcy:

https://www.lepší.tv/folder/warunki-handlowe.php?_ga=2.39706410.829510502.1617718823-771437465.1617718823&_gac=1.213657888.1617718823.EAIaIQobChMIjK-am-jp7wIVM0eRBR1ApgfDEAAYASAAEgKQF_D_BwE

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja rozmawiam o czymś innym?  Znalazłeś w dokumencie który podlinkowałem? To wiąże strony. Zapoznaj się z treścią tego dokumentu.

16 minut temu, patryszq napisał:

Ja to wiem ale zapis jedno, realizacja to drugie

Nigdy nie robi się wyjątków od umów/regulaminów, bo za chwilę każdy oczekiwałby czegoś innego i inni mogliby zarzucić nierówne traktowanie. To twarde życie, a nie szkoła.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dopytuje jak to wygląda w tym przypadku nie oczekuje niczego tylko informacji o podejściu  , swego czasu za awarie HBO GO z winy CP w abonamencie na konto abonenta CP wróciło 20zł za kilka dni nie działania usługi gdzie za miesiąc HBO GO liczy sobie CP 20zł w mojej konfiguracji - tak więc co dostawca to inne rozwiązanie reklamacyjne itp . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kończy mi się miesięczna subskrypcja i dostałem maila w którym jest też coś takiego :

-Jeśli chcesz zmienić usługi, z których w tej chwili korzystasz, to mamy dla Ciebie kilka opcji: podstawowy pakiet ze 100 programami, pakiet z HBO lub możliwość zakupu Odtwarzania na kilku urządzeniach w tym samym czasie.....

Jednak wchodząc na stronę już nie ma wyboru opcji z HBO 😄
 

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę oglądacie te niszowe kanały? :) Jestem pełen podziwu.

Wszystkie kablówki zaczynały od takiej oferty i dawno się z niej wycofały, chyba właśnie ze względu na brak oglądalności a utrzymanie infrastruktury kosztuje.

Jestem ciekaw w jakim kierunku pójdzie GONET, czy na dłuższą metę da się utrzymać taki mix niszowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Braków jeszcze sporo jest. Przydałby się jakiś program informacyjny, np. POLSAT News i pełna oferta naziemna. Aczkolwiek są dopiero na początku swojego rozwoju w Polsce, więc zapewne oferta będzie ewoluowała.

3 minuty temu, patryszq napisał:

Ale jak dadzą przykładowo Eurosport-y to zaczniecie narzekać czemu taka jakość czemu to czemu tamto , i w sumie nie wiadomo co gorsze brak Eurosportów w FHD czy narzekanie że dodali ale macie powidoki i kometę za piłką czy jakimkolwiek ruchu na ekranie :)

Przecież narzekanie to polska specjalność 😉 A tak na poważnie. Dużo jeszcze pracy przed nimi i nie ma co ich negować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje a korzystam ;) 

Tak BTW  wyraźnie napisane że na chwile obecną nie planują 4K , że to co nadaje w HD nie zawsze będzie u nich w HD a w SD ,  choć to dla niektórych niezrozumiałe '' WHY " i chcieliby nawet POLONIE 1 w HD , a i były już marzenia o C+ więc o czym my tu pitu pitu :)

 

BTW no2 zakończono także emisje CNBC

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...