Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Mecz niegodny finału RG. Mecz Świątek z Osaką to było święto tenisa. Nie wiem co ta Paolini robiła w finale. Jej tenis jest ubogi i jednowymiarowy.

Mnie zastanawia co się stało u Świątek z grą przy siatce. Unika tego. Furjan mówił,że to jej problem. A przecież jeszcze 3 lata temu grając deble na przykład z Mattek Sands radziła sobie z tym elementem bardzo dobrze. Regres?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niedzielnym kibicem tenisa tzw. Januszem 😆 Oglądałem w poprzednich latach trochę Radwańskiej czy Janowicza. Oczywiście teraz od czasu do czasu zerknę na mecze Świątek. Dlatego mam pytanie.

Dlaczego Iga nie umie grać na trawie? Czym to jest spowodowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Beks napisał(a):

Dlaczego Iga nie umie grać na trawie? Czym to jest spowodowane? 

Na rożnych nawierzchniach gra jest zupełnie inna i inne atuty zawodnika są potrzebne do tryumfu. Inne jest odbicie piłki od podłoża a to wymusza inną grę. Do tego dochodzi jeszcze "ogranie " na trawie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższe 3 tygodnie małe turnieje rozgrzewkowe na kortach trawiastych przed Wimbledonem.

6 turniejów ATP po 2 co tydzień i 6 turniejów WTA po 2 co tydzień. W tym tygodniu gra Fręch i Linette.

 

WTA 250 Nottingham (1. runda)

Wtorek:

12:00 Fręch (WTA: 52.) - Hibino (WTA: 95.)

 

WTA 250 S-Hertogenbosch (1. runda)

Wtorek:

15:00 Linette (WTA: 44.) - Montgomery (WTA: 173.)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fręch zagrała dzisiaj dobry mecz, Widać,że dobrze się czuje na trawie. Za to Linette... Powiedzmy,że w kratkę.Ja nie rozumiem jak ta dziewczyna marnuje swój potencjał, który nie wątpliwie ma. Potrafi wszystko a pokazuje nie wiele. Myślę,ze mental jest u niej słaby. Jest bojaźliwa. Jest takie powiedzenie- jak się boisz,że zepsujesz to na pewno zepsujesz. I coś w tym jest co widać na jej przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsat i C+ to nie ma co liczyć, bo pokazują wybiórczo mecze. ATP ma swoją aplikację Tennis TV i można oglądać za 50 zł za miesiąc, 250 zł za pół roku lub 400 zł za rok. WTA ma WTA TV, ale tylko w przeglądarce, bo nie mają aplikacji i kosztuje 34 zł za miesiąc lub 280 zł za rok.

WTA TV po prostu trzeba castować z przeglądarki na TV lub włączyć w przeglądarce na TV. Może w końcu zrobią aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, aandin napisał(a):

Ja rozumiem,że chce odpocząć ale powtarza się scenariusz z poprzedniego roku i przyjedzie na Wimbledon bez ogrania na trawie. Nie wróży to nic dobrego.

 

Dla niej priorytetem są teraz IO. Nawierzchnia którą lubi, korty które zna. Drugi raz takiej okazji do zdobycia medalu IO już nie będzie miała. A Wimbledon jeszcze sobie pewnie wygra i to nie raz. Nie zdziwiłbym się gdyby na trawie grała na pół gwizdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Na Polsat i C+ to nie ma co liczyć, bo pokazują wybiórczo mecze.

Polsat chyba ma pełne prawa, więc jaki problem "puścić" transmisję zamiast powtórkę powtórki. Bez komentarza i to by było nawet lepsze niż ględzenie Olejniczaka.

C+ akurat w Online sporo pokazują bez komentarza meczów WTA.

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Tennis TV i można oglądać za 50 zł za miesiąc

 

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

WTA ma WTA TV

Ja to wszystko wiem ale nie siedzę godzinami przed telewizorem by oglądać jak leci więc szkoda za wszystko płacić.

42 minuty temu, G2000 napisał(a):

Dla niej priorytetem są teraz IO

W tamtym roku nie było IO a ona wycofała się z Berlina i zostawiła na lodzie wielu kibiców, którzy dla niej kupili nietanie bilety.

42 minuty temu, G2000 napisał(a):

A Wimbledon jeszcze sobie pewnie wygra i to nie raz.

Nie grając na trawie nigdy go nie wygra.

42 minuty temu, G2000 napisał(a):

Nie zdziwiłbym się gdyby na trawie grała na pół gwizdka.

Sezon trawiasty akurat jest w moim odczuciu najpiękniejszy w tenisie a Wimbledon najlepszym turniejem. Nie rozumiem jej podejścia. Inne zawodniczki też są zmęczone i jakoś nie wydziwiają.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...