Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że YoAnki nie ma. Chyba na serio ją zwolnili (a raczej sądzę, że sama się zmyła, bo dostała lepszą propozycję). Tak uważam, bo od kiedy jej nie ma to nie reklamowali Summer City z video w którym tylko ona była.

A tak z innej beczki - nowy kanał muzyczny nadchodzi. Jeśli taki będzie to VH1 już nie wróci (a takie były plany, zresztą bardzo dobrze)

żródło media2.pl

http://media2.pl/media/83152-next-music ... kabel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411

A Ty myślisz, że jakiego gatunku muzy w dzisiejszych czasach młodzież słucha? Tylko takiej muzy, jaką serwuje Eska.

 

 

Nic dziwnego, że później na ulicach widzi się takie tępe dziunie i ich facetów skoro ludzie słuchają takiej "bardzo ambitnej" muzyki, którą serwuje Eska TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411

A Ty myślisz, że jakiego gatunku muzy w dzisiejszych czasach młodzież słucha? Tylko takiej muzy, jaką serwuje Eska.

 

 

Nic dziwnego, że później na ulicach widzi się takie tępe dziunie i ich facetów skoro ludzie słuchają takiej "bardzo ambitnej" muzyki, którą serwuje Eska TV.

 

...ja też też oglądam ESKA TV i co też jestem tępy, wychowywałem się na takiej muzie (mam grubo po 30-tce), kiedyś była tylko VIVA DE, teraz masz wybór nie chcesz nie oglądasz, a swoją drogą nikt nie karze ci oglądać ESKI, wrzuć se VH1 european, lub Czwórkę radio z wizją, ewentualnie MTV PL :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek-podlasie, ja mam 27 lat i wychowałem się na VIVIE Germany, MTV European (wtedy MTV Europe) i na muzyce, której słuchali moi rodzice jak Pink Floyd Led Zeppelin, Europe itp. Obecnie MTV nie ogładam, bo muzyki tam praktycznie nie ma. Natomiast Eskę TV włączam od czasu do czasu i stwierdzam, że poziom muzyczny tego kanału jest bardzo słabiutki. A już najbardziej rozwalają mnie takie kawałki jak Mirami feat.VovaZiLvova - "Sexualna". Co to w ogóle ma być?. Już dochodzi do tego, że muzyka ma małe znaczenie i nadrabia się wrzucając roznegliżowane :censored: do teledysków, ażeby zakryć niedoskonałości nagrania lub niedoskonałości wokalne wokalistów/wokalistek. Jako facet lubię patrzyć na ładne dziewczyny, ale bez przesady. Co za dużo, to i świnia nie zje. Żeby w co drugim teledysku laska machała mi tyłkiem lub cyckami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 zgadzam się z tobą, jednak każdy słucha i ogląda co chce ja nie narzekam na osoby które oglądają Polo TV, czy Disco Ponad Wszystko na VIVA PL tylko dla tego że nie "lubię" takiej muzyki, kiedyś byliśmy "skazani" na Viva DE, MTV, później na Atomic TV (świetna pierwsza polska stacja muzyczna), teraz jest wybór nie chcesz nie oglądasz, więc nie krytykujmy się nawzajem bo to do niczego nie prowadzi, każdy z nas ma wybór, ja osobiście bardzo lubię ESKE, MTV Dance, Rebel TV, i Czwórkę, i to jest MÓJ WYBÓR i nie narzucam go innym, nie gardzę też inną muzą. KONIEC w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESKA.tv jest bardzo dobrym kanałem. Dla mnie przede wszystkim ma to coś czym się odróżnia od 4Fun.tv i od VIVY, czyli brak gierek SMS na pół ekranu. Po prostu tego nienawidzę. Za to właśnie muzycznie dla mnie 4Fun.tv jest lepszym kanałem. Możliwe, że wchodzący TV.DISCO trafi to gust coniektórym. ESKA.tv ostatnio zaniedbuje biblioteki z klipami, szczególnie nienawidzę gdy Britney Spears leci co 2-3 godziny, a ciekawa muzyka jest rzadziej puszczana. Był moment, gdy wszedł klip C-Bool'a - Don't Waste The Time. Leciał on podobno (z informacji kolegi) ze 2 razy i na tym koniec. Nie sądzę, żeby C-Bool odmówił współpracy z ESKA.tv, ponieważ jego pierwszy komercyjny klip był na antenie długi czas. Dzięki temu wypromował się i jego track "Body&Soul" był jednym z wakacyjnych hitów. A dla polskiego artysty jest to dobra promocja w ogólnopolskiej stacji. Ale ogólnie zauważyłem, że jest puszczane coraz mniej DOBRYCH polskich klipów. Kiedyś przecież była nawet "Polska noc" w ramówce. A teraz nic. ESKA stawia ostatnio na zagraniczną muzykę. Nie widzę ostatnio, żeby leciały klipy np. Ewy Farny. Generalnie najczęściej zaglądam na ESKA.tv, bo nie ma tych durnowatych gier SMS w trakcie klipów.

Dla mnie brakuje kanału na wzór M6 Music Club.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV nie jest dobry kanałem muzycznym. Może jedynie być najpopularniejszym kanałem w Polsce, ale na pewno nie najlepszym. W porównaniu do Eski, to 4fun.tv przynajmniej stara się być różnorodny, a nie skupiać się głównie jak Eska na muzyce dance, która nie jest muzyką najwyższych lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Eska TV niczym się nie wyróżnia...

Już nawet VIVA w tym wypadku jest lepsza.

Eska TV to same listy przebojów albo programy kulturalne z muzyką (EskaGames, Miss Club Poland, Multipremier, Backstage Party itd.)

A VIVA chociaż w playliście uboższa, to ma nowe pasma tematyczne (100% Hip-Hop, 100% Rock, VIVA Clubbing), od czasu do czasu nada też programy rozrywkowe po to aby oderwać się na chwilę od papki muzycznej, są też Weekendy Tematyczne itd. itp.

A na ESCE żadnej różnorodności, klasyków (nawet dekady zerowej) i zżyna z innych np. Street Charts -> Miejska Lista etc.

Jakby VIVA chciała to mogła by być 100 razy lepsza od Eski.

A 4fun do mnie nie przemawia. Odstrzasza mnie muzyka której nigdzie nie słyszałem, ale chociaż jest różnorodna. ;)

Minusy VIVY to playlista, brak 16/9 i przejedzona oprawa graficzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...