Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawda, że ci prezenterzy są kiepscy. Trzeba przyznać, że na Vivie są lepsi. Na Esce Kinia z Multi Premier ma taki głos, że.... YoAnka czy Stajniak nie skomentuję, świetnie prowadzi Jankes i Harasim. A tak apropo to co z szukaniem prezenterów Eski Twarzeski? Czyżby wycofali się z projektu? Jeśli tak to nie dziwię się - widzieliście zapewne te filmiki co ludzie przysyłali - żenada.

Prezenterzy z niemieckiej Vivy byli spoko - Mola Adebisi, Daisy Dee, Heike Makatch, Min Kai Pan Thi, taka ładna blondynka Aleksandra była, która odeszła z Vivy po iluś latach jak hajtnęła się z kolesiem z Bed & Breakfast (pokazywali jej pożegnanie w Interaktiv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrick, nie wszyscy. Mi bardzo podobali się prezenterzy VIVY Germany pod koniec lat 90-tych i prezenterzy MTV Europe. Byli naturalni, nie próbowali być na siłę śmieszni. Teraz to co się dzieje, to po prostu żal. Wystarczy tylko ładna buzia, zgrabne nogi i można być prezenterką. Nie ważne, czy ktoś się do tego nadaje, czy nie.

Lata 90 to złote czasy MTV.Najlepszym prezenterem wtedy był chyba Ray Cokes

http://en.wikipedia.org/wiki/MTV%27s_Most_Wanted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Parę minut temu jak oglądałem program Gorąca 20 zauważyłem iż prowadzący zapowiadał zupełnie inne teledyski, niż te które się pojawiły, np. zapowiedział teledysk Robert M - Just Little Bit, a tu Sak Noel - Loca People, albo zapowiedział Katy Perry - E. T., a tu Bruno Mars - The Lazy Song.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja...właśnie Eska wprowadziła nową grafikę i logo. I od razu mówię, że beznadziejna!!!!!! Myślałem, że wymyślą coś lepszego. Logo jest ok, ale napisy....te kolory i prawie niewidzialna czcionka. bleeeee:) w poprzedniej przynajmniej z prawej strony belki było logo i nazwa programu, a teraz nic. I inne wstawki są między klipami - to im się nawet udało. Kurde musieli jak viva wprowadzać kolory - beznadziejne żarówiaste różowe itp świecące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!!! Od kiedy Eska ma tą nową oprawę graficzną? Jeszcze przed 23 była stara.... :)

Logo nowe jest fajne bo przezroczyste a co do belek są za bardzo "świecące i rażą w oczy" (ale mamy 3 w nocy więc zobaczymy jak w dzień)

Zauważyłem że te nowe belki z napisami jak jest piosenka to są "animowane" oraz zmieniają kolor z pomarańczowego przez czerwony i różowy na fioletowy i to nawet fajnie by wyglądało gdyby nie te "rażenie" w oczy :)

Jak na razie to w skali 0-10 oceniam te oprawę na 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jeszcze tylko SMSów brakuje. Myślałem, że nic gorszego niż poprzednia oprawa nie może powstać. Niestety...

Jedyna dobra sprawa to logo, choć i tu muszę się przyczepić. Jeśli chcieli robić logo "na wprost" z "TV" w indeksie górnym, to mogli zrezygnować z tego poprzedniego, "przestrzennego". Belki i zapowiedzi "coming up" - tragedia! Tandeta i kicz na całej linii, dobrze że czcionki Comic Sans nie dali :lol2: Póki co najlepszą oprawę i grafikę ekranową ma (w mojej ocenie) tuba TV. Esce TV daleko jeszcze do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jingle z dziewczętami i chłopcami nie wiem czemu trącą mi Vivą. Skąd mi się takie porównanie wkręciło...

Belki są kolorowe - ciut za bardzo, no ale przynajmniej nie rażą brzydotą. Za to napisy na nich da się rozczytać tak z 1,5 metra - no ale mam telewizor 21", więc co ja mówię ;D Czcionka trochę za mała, ale trudno... Jest lepiej, niż było - to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Fajnie logo zrobili i teraz opis pasma jakie w obecnej chwil leci w emisji jest pod logiem.

Wcześniej nazwy audycji pod logo nie było, musieli to wprowadzić w tej godzinie ;)

 

Mi się podoba nowa oprawa. Tylko ta czcionka ciut za mała ale myślę , że poprawią.

Oby już nic nie poprawiali. Wielkość czcionki jest ostatnią rzeczą, którą powinni zmienić w tej oprawie. W porównaniu z poprzednią oprawą, gdzie czcionka była gigantyczna, teraz jest naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...