Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas równoległej emisji Eski TV z 11508/V i 11393/V można było zauważyć, jakby przekaz z nowej częstotliwości byłby nieco bardziej ostry oraz jak było pasmo SMS-owe podczas "Impreski" to na starej częst. logo "Impreska" było lekko ucięte, natomiast na 11393/V pełne (na tym samym TV). Ale wielkich różnic pomiędzy oba przekazami w bitrate i jakości nie było (może mówię tak, ponieważ oglądam również programy w Cyfrowej Vectrze - a tu kaszanka jest wszędzie). Artefakty czasem wystąpią, ale jak mówię - widziałem programy, które mają niskie bitrate; 4Fun.TV w Vectrze to ma bitrate 1,9-3,2 MB/s i mamy pikselozę praktycznie zawsze.

 

EDIT: Panowie, nie kłóćcie się. Każdy słucha to co chce. Nikt nie może mu tego zabronić. Wasze dyskusje o poziomie puszczanej muzyki na Eska TV nie mają sensu. Ja akurat słucham głównie popu, ale to ze względu na mój wiek (niedługo 14 lat). Nie śmieję się, że ktoś słucha DP, choć tej muzyki nie lubię (poza 2 wyjątkami - w tym Weekend :)) czy czegokolwiek innego.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Podczas równoległej emisji Eski TV z 11508/V i 11393/V można było zauważyć, jakby przekaz z nowej częstotliwości byłby nieco bardziej ostry

Na 11393 V rozdzielczość jest 720x576, a na 11508 V była 704x576. Dlatego obraz jest ostrzejszy na przekazie z 11393 V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... a dla innych jest bardzo dobra. :)

 

Czyli m.in. dla Ciebie :>

Dla mnie nie, ale dla wielu innych na pewno tak. :) Nie podoba Ci się ta stacja, to jej nie słuchaj, nie udzielaj się w tematach o Esce TV, bo i po co, skoro jej oferta nie jest kierowana do Ciebie?

Twoje uwagi są tak samo bez sensu, jak i tych, co wchodzą do tematu WeddingTV czy Rodin TV i piszą posty o wiele wnoszącej treści - Ktoś to w ogóle ogląda?, Po co to komu?, Powinni to zlikwidować!, itd., itp. :)

EskaTV cieszy się określoną popularnością i nadawcy na pewno opłaca się inwestować w tę stację, aby popularność kanału wzrosła albo przynajmniej utrzymała się na obecnym poziomie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV w tej chwili jest najlepsza stacją koncentrując się na muzycznych nowościach/hitach ! Lubię w Esce to że nie graja tylko Popu ale hitem jest disco polowa piosenka - to Grają.Hitem jest "Jestem Bogiem" to grają.Racja jest momentami za dużo 'łubudubu"ale po za tym jest naprawdę ok.

Strasznie się stoczył na dno 4Fun TV ale to swoją polityką zbędna rozdrabniania na poszczególne stacje muzyczne. Eska sięga również po kawałki z 2006/2007 roku bo 4Fun wygląda jak Viva rok temu- w kółko 10 piosenek no prawie bo brakuje kultowej z Vivy "Alexis Jordan - Happiness" hihihi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie przełączę na Eskę, to albo "Równonoc" albo "I Follow Rivers" albo "Ona tańczy dla mnie" :wink:

Ale oglądając stacje muzyczne w godzinach 11:00-15:00 non stop zauważyłem, że Eska nie jedzie w kółko, a 4fun.tv już po 3 godzinach powtarza grane wcześniej "She Wolf" czy "Ona tańczy dla mnie", niektóre nawet w tej samej kolejności :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV w tej chwili jest najlepsza stacją koncentrując się na muzycznych nowościach/hitach ! Lubię w Esce to że nie graja tylko Popu ale hitem jest disco polowa piosenka - to Grają.

 

Powiedzmy sobie szczerze - to młodzi widzowie i słuchacze wymusili na Esce uwzględnianie klipu "Ona tańczy dla mnie". Na stronie radia przez pewien czas aż huczało w tym temacie, witryna pękała od komentarzy słuchaczy żądających puszczenia kawałka Weekendu (np. w propozycjach do Gorącej 20). Inaczej nigdy byśmy go nie uświadczyli na antenie. Może sie mylę, ale tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Fabrykę Muzy na Androidzie (smarfon Galaxy Ace II) zastąpiła EskaGo.

Z tego co wiem to miała być możliwość oglądania Eska TV za pomocą tej aplikacji.

 

Mam pytanie: Jak Eskę TV włączyć na tej aplikacji ?

 

Jest Polo TV, Eska Party Tv ale nie ma Eska TV.

Czemu podają tekst na google play: https://play.google.com/store/apps/deta ... ult#?t=W10. przy tej aplikacji:

 

"eskaGO to nowa platforma muzyki online.

Słuchaj Radia ESKA, Eska ROCK, WaWa i VOX oraz kilkudziesięciu kanałów radiowych i telewizyjnych w ich klimacie.

Od rocka przez hip hop, r'n'b, muzykę klubową, po hity list przebojów oraz sety Davida Guetty.

Oglądaj ESKA TV i ESKA Party TV. Bądź w kontakcie z DJ-ami na Facebooku.

Całkowicie za darmo, gdziekolwiek jesteś, 24 h na dobę. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

generalnie widzę, że chyba coś się zmienia na plus... jakieś pasma HIP HOP TV i RAP-TIME ? leciał SOKÓŁ i "Sztruks" m.in. Niestety hip hop polo też ale ogólnie kamień milowy. ciekawe czy coś starszego będzie. od kiedy te pasma lecą? ktoś już to ogarnął ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...