Jump to content
mh_misiek

Samsung DSB-H370G

Recommended Posts

Wczoraj była kolejna już transmisja w POLSAT SPORT HD piłki nożnej - Puchar LIGI.

Jakośc super. ANIXE HD ma lepiej doświetlone i większe stadiony.

To jedyna różnica w jakości.

Dziś o 19 40 HIT : LEGIA - GROCLIN

Mam nadzieję, że na żywo to puszczą.

http://www.polsatsport.tv/program.php?program_id=1

To jest program POLSAT SPORT SD ale w większości pokrywa się programowo z HD.

Ciekawe czy eliminacje do mistrzostw świata 2010 bedą na POLSACIE w HD.

Start: za trzy dni: BRAZYLIA - PERU 18.11.2007 na żywo !!!

W Japonii nadal stosuja system NTSC, więc może stąd ta róznica... nie wiem nie znam się za bardzo :?

Nagrywają i przekazują na pewno cyfrowo, a NTSC jest analogowe.

a podobno tam mają wszystko szybciej i lepiej. Nawet jak by nagrywali w analogu to jakość mogłaby być lepsza, bo nie ma kompresji tak jak jest to w przypadku sygnału cyfrowego.

jak uwazacie czy ogladanie z 5 metrow telewizora lcd z 40 calami jest ok czy lepiej 37??

Do slabego SD w sam raz. DO DVD za daleko/za maly ekran a do HD zdecydowanie za daleko. 37" mozna ogladac przy HD z ok 2m.

No i stałem sie szczęśliwym posiadaczem Samsunga HD:)

Jak na razie czekam na aktywacje ale z tego co zaobserwowałem to jak na razie działa bez żadnych wad

problem jest taki ze nie mam telegazety poprzez kabel hdmi ciekawe na biurze dowiedzialem sie ze jest jakis problem z oprogramowaniem

Jesli z tunera nie masz to problem,jesli nie ma z tv to normalne,o przez HDMI nie da sie wlaczyc teletextu w tv.

Dekoder nie ma obsługi teletekstu na OSD, a po HDMI teletekst nie jest przesyłany z samej natury HDMI. Jest za to przesyłany przy podłączeniu SCARTem.

Guest Anonymous

mam to samo ale się nie przejmuje tuner sprawuje sie doskonale niema z nim problemów czasami zwiesi sie epg ale wtedy reset...

to znaczy ze przez kabel hdmi nigdy nie bedzie telegazety?

Niestety tak,tylko zmiana rozdzialki i wykorzystanie euro.Inaczej sie nie da.

moim zdaniem wolno przelaczaja sie kanaly a z kanalu SD na HD to juz wogole tragedia,ciekawe czy mozna to jakos poprawic poprzez zmiane oprogramowania

Po kilku tygodniach obsługi HD Samsunga, ma on bardzo wiele nie dociągnięć:( Tj. wolne przełączanie... Lecz i samsungi SD i Echostary tez przełączają wolniej kanały z 16:9 na 4:3

Po zatem dekoder LUX

Witam

Jestem abonentem cyfrowego polsatu od 2 lat mam dekoder Samsung DSB-S305G i pakiet familijny, teraz widze że jest już dostępny dekoder HD Samsung DSB-H370G

W związku z tym mam do was 3 pytania:

-czy aby odbiorać kanały HD(narazie tylko POLSAT SPORT HD) trzeba dokupić jakiś pakiet ?

-Ile tzreba zapłacić za ten dekoder HD na własność żęby nie płacić co miesiąc (widziałem tam ok.200zł ale niewiem czy to nie jest oferta dla nowych abonentów)?

-kiedy będzie POLSAT HD?

Z góry dzięki za odpowiedz :D

1. Narazie PS HD nie jest umieszczony w żadnym specjalnie przygotowanym do tego pakiecie (wkońcu to tylko jeden kanał HD jak narazie :wink: w dodatku jeszcze testuje), więc mogą go za darmo obecnie oglądać Ci którzy mają już tego Samsunga DSB-H370G. Ma się to zmienić od marca 2008 r. (podobno :wink:), do kiedy to ma już być kilka takich kanałów w CP i wtedy powstanie pewnie też takowy pakiet z kanałami HD, za który będzie trzeba już zapłacić.

2. 300 zł + 99 zł za aktywację (+ 70 zł za antenę jeśli ktoś nie ma)

3. Polsat HD kiedy będzie :?::roll: Tego chyba nikt jeszcze nie wie

mam pytanie:

czy mogę wziąć dekoder HD Samsung DSB-H379G wraz z zapłaconym z góry na 1 rok abonamentem na pakiet familijny?

czy może ten dekoder jest dostepny przy podpisaniu umowy na 24 miesiące?

mam pytanie :

ile zaplace za dekoder samsunga hd jezeli wybralbym pakiet familijny????

199 zl czy wiecej????

:arrow: na własność za 370+99 za aktywacje

:arrow: uzyczenie dekodera na 12 miesięcy (dodatkowa miesięczna opłata 26zł), po tym okresie dekoder jest juz na własnośc - cena zestawu 199+1

:arrow: udostepnienie dekodera z dodatkowa miesięczna opłata 15 zł. przez okres trwania umowy (2 lata) potem dekoder nie przechodzi na własność. Cena 70+99 za aktywacje.

:arrow: udostepnienie dekodera z dodatkowa miesięczna opłata 15 zł. przez okres trwania umowy (2 lata) potem dekoder przechodzi na własność. Cena 70+99 za aktywacje.

Nie za bardzo mogę się z tym zgodzić. Na stronie CP http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... milijny.cp jest wyraźnie napisane tak:

Oferujemy Ci udostępnienie dekodera HD. Opłata z tytułu udostępnienia 15.00 zł miesięcznie przez okres obowiązywania umowy.

Po upływie tego okresu dekoder nie staje się Twoją własnością.

Więc uważałbym z ta opcja wyboru.

Pozdrawiam

Nie wiem czy mi się zdaje ale chyba jakość kanałów SD w tym Samsungu HD jest gorsza niż w Echostarze.Czyżbym miał coś źle ustawione :?:

Nie wiem jak wyglądają kanały na tych Echostarach, ale u mnie na tym Samsungu jakość kanałów raczej dobra oczywiście tych SD, bo HD mamy jeden i to ciągle testy. Ten dekoder chyba ma jakiś skaler, który poprawia jakośc kanałów, tak coś gdzieś czytałem.