Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zaqxsw

Musisz zadzwonić do CP i powiedzieć o swojej sytuacji . Są sposoby na aktualizację loadera . Konsultant powinien podać Ci nowe parametry , które sam wpiszesz w ustawieniach bazowych tunera i po wpisaniu tuner pobierze Ci aktualizację . Musisz trafić na rozgarniętego konsultanta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich. Proszę o odpowiedź na następujące pytanie. Mam ten dekoder na wynajem, ale mam drobne kłopoty z pilotem ("wyrobiły się" niektóre przyciski). Czy mogę naprawić go we własnym zakresie, czy trzeba pisać do CP i prosić o nowy. Jeżeli w grę wchodzi ta druga opcja, to jaki jest koszt nowego pilota do tego dekodera? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takie Wasze porady potem przy zwrotach do Cyfrowego Polsatu wystawiane są obciążenia za ingerencje w sprzęt, którego właścicielem jest operator. Wystarczy podejść do APS-u wymienić pilot na sprawny, zamiast sobie komplikować życie i jeszcze się w koszty wpędzać. 90% osób czytających taką poradę wyda pieniądze na "zestaw naprawczy" i zniszczy pilot, po czym i tak trafi do APS-u i zostanie obciążona kwotą zakupu pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogólnodostępnej stronie CP jest cennik sprzętu.

 

Czytać nie potraficie czy się nie chce niektórym czytać?

 

Witam Wszystkich. Proszę o odpowiedź na następujące pytanie. Mam ten dekoder na wynajem, ale mam drobne kłopoty z pilotem ("wyrobiły się" niektóre przyciski). Czy mogę naprawić go we własnym zakresie, czy trzeba pisać do CP i prosić o nowy. Jeżeli w grę wchodzi ta druga opcja, to jaki jest koszt nowego pilota do tego dekodera? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. :D

 

Napisałem wyraźnie, że obciążenie jest za ingerencję w sprzęt w operatora a nie własny abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co ten bunt. Kolega pytał, co może zrobić. Wyczyszczenie pilota nie jest specjalnie trudne i zajmuje 10-15 min. Trzeba tylko uważać przy rozbieraniu, żeby nie połamać zatrzasków na obudowie. Jeżeli się to robi z wyczuciem, to ślad nie zostanie. Można też jeździć po APS-ach i szukać, gdzie akurat mają nowy pilot.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wlasnie problem w tym ze zgubilem i pudelko i instrukcje a bylem w dwoch punktach w Pulawach i nic sie nie dowiedzialem podalem nawet date kiedy nabylem dekoder.W jednym z tych punktow pracuje trzech bardzo mlodych pracownikow a poziom ich wiedzy jest bardzo slaby kiedys bylem z umowa i nie potrafili mi jej wyjasnic dzwonili sami do CP a tu na forum byly osoby ktore dokladnie powiedzialy czy zgadza sie ona z tym co ustalilem z infolinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum, tak więc na początku pozdrawiam wszystkich. :P Wczoraj zakupiłem DSB-H370G i w jednio popołudnie zresetował mi się chyba z 8 razy. Dzisiaj przez cały dzień zrobił to z 5 razy. Zauważyłem, że robi to przy zmianie kanałów a no i gubi też głos. Miał może ktoś takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię, ale wymienię go chyba na HD5000. Zauważyłem że mój tunerk jest regenerowany - co jeszcze bym przeżył, ale to że zmienia kanały HD ok. 6 sekund to już jest chyba lekkie przegięcie. No chyba, że tylko ten mój tak muli, może ktoś mi napisze ile normalnie powinno trwać w tym modelu zmiana programu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to bardzo dobry dekoder. Swój mam już od ponad 2,5 roku i bardzo go sobię chwalę. Przedłużyłam nawet na nim dalej umowę. Kiedyś rzeczywiście był kłopot z przełączaniem kanałów HD, ale po dwóch aktualizacjach oprogramowania, wszystko wróciło do normy. Faktem jest, że CP w większości już nie ma nowych takich dekoderów, ale nawet regerowane są bardzo dobre. Jeżeli byś miał możliwość wymienić w punkcie, na drugi taki sam dekoder to zdecydowanie polecam. W dekoderze HD 5000, też chwilę potrwa zanim wskoczy kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co robić. Dzisiaj chcę wymienić tuner i myślałem, że jak poczytam w necie opinie użytkowników tego samsunga, jak i HD5000, to sprawa będzie jasna. No i bardzo się pomyliłem - teraz to naprawdę nie wiem, który lepszy. Może ktoś użytkował obydwa egzemplarze i coś szybko mi podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, wszystkie samsungi są po regeneracji i boję się, że będzie ciężko trafić na dobry egzemplarz. Na pewno są testowane, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że te testy są dokładne, pewnie po odpaleniu tunera i po zmianie kilku kanałów przybijają pieczątkę że dekoder jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...