Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ostatnia cesja DSB-H370G to porażka, trwa już od kwietnia 2012 r. Początkiem maja 2012 r. dostałem sporządzone porozumienie dotyczące przeniesienia praw własności dekodera ale ono było przygotowane na "kolanie". Dane były pomylone moje z nowym abonentem, brakowało numerów przy ulicach, mój pesel był w rubryce nowego właściciela. Dziwne, bo w piśmie wysłałem do Cyfrowego Polsatu wszelkie dane moje i nowego właściciela, ba załączyłem nawet kopię dowodu osobistego nowego właściciela. Ciężko odczytać poprawnie dane i nanieść w odpowiednich rubrykach?

Z czego to wynika jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co powiecie na taki numer,pojechalem na 2 tygodnie urlopu i wylaczylem prad w mieszkaniu wracam i dekoder nie dziala ,nawet zadna dioda sie nie pali ,myslalem ze cos moze z instalacia ale posiadam jeszcze TNK HD i podlaczylem i wszystko jest ok z instalacja .Dekoder posiadam 4 lata i nie mialem takiego problemu,napiszcie czy ktos z Was mial taki przpadek i co robic?,dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam szybkie pytanie , u teściów potrzebuje dopisać tp do astry bo zmieniła częstotliwość TV Trwam na 11,186 V a na liście tego nie ma. Próbowałem skanować astrę nic nie dało, tego tp nie widzi przeszukuje te które są zapisane.

W menu instalacyjnym nie widzę takiej opcji , próbowałem aktualizacji nic nie dało, reset do ustawień fabrycznych boje sie że nic nie da a jeszcze mam zrobioną listę ulubioną i ją strącę.

Potrzebuje to znaleźć:

Astra 1L (19,2°E)

tp. 48 (11,186 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

 

Mają pakiet familijny w CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...