Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

1 godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Z pewnością użytkownicy Kodi powinni przemyśleć zakup Homaticshttps://hdtv.com.pl/threads/homatics-box-r-4k-plus.152824/page-3#post-1669549

I co w związku z tym? Działa Kodi 32 bitowe na którym śmiga każda wtyczka. Co nie hallo? Mam się przejmować tamtejszymi malkontentami dla których każdy sprzęt jest beee prócz tego który posiadają? Jest tam taki jeden, krytykujący każdy box i jednocześnie gloryfikujący swojego Firesticka. Kabaretowe forum nastawione na lokowanie prduktu, zarządzane przez właściciela sklepu. Niejeden wtopił na maxa na tamtejszym doradztwie. Każdy tv z jego sklepu jest super. Super przez jak największe "S". Dosłownie tzw selekt. Rzeczywistość, masówka z hurtowni jak w innych sklepach. 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wersja Chromecast 4 miała 4K. W dalszym ciągu można ją kupić. Wersja HD jest sprzedawana równolegle.

A na TV HD obraz z kanału 4k będzie lepiej wyglądał niż ze zwykłego kanału z prostego powodu. Bitrate. Rozdzielczość jest taka sama ale obraz będzie ładniejszy.
Sam obejrzałem sporo meczów mundialu na TVP 4K na tv Full HD i widziałem różnice pomiędzy TVP 4K a TVP Sport.

Także ja na Twoim miejscu doplacilbym trochę i brał Chromecasta z 4K. Może za jakiś czas wymienisz tv i wtedy wykorzystasz te przystawkę w pełni?

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka





  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.01.2023 o 23:12, domin107 napisał(a):

Czy możecie doradzić, która przystawka będzie dobra, żeby ładnie odbierać viaplay, C+Online i SkyS ?

Canal+Box 4K albo Nokia Box 8000. A jak chcesz budżetowo to Amazon Fire Stick 4K

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tikiriki

pytanie czy jest sprzęt który

- ma optyczne wyjście audio

- wspiera chromecasta

- mogę oglądać hbo/netfliksa

- mogę oglądać podstawowe kanały tv

Wstępnie widzę że tunery tv nie obsługują iptv więc na razie skłaniam się do pakietu vectra smart go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 12:45, djfufu napisał(a):

Witam, pytanie do użytkowników Amazon Fire Stick Lite 2022, prośba o info jakie serwisy stream mogę na nim uruchomić, chodzi mi o Player TV, HBO MAX, Viaplay, SKYSHOWMAX, Disney, Canal Plus Online, ?

Te same co na zwykłym tudzież 4K. Są wszystkie VOD poza właśnie HBO Max i TVP GO/VOD. Ale HBO Max można zainstalować zmieniając na głównym koncie Amazona lokalizację i adres na amerykański (na czas resetu urządzenia i instalacji HBO). Później można zmienić na Polski. Minus jest taki, że w pakiecie dostajesz zakładkę z amerykańskimi stacjami TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za info. Właśnie w temacie HBO ma problem instalacja aplikacji, niestety nie wiedziałem i skonfigurowałem stick z polskiego konta, potem próbowałem pobrać i zainstalować HBO z sklepu jak inne aplikacje i tu wystąpił problem z brakiem dostępności apki, przekopałem się przez kilka różnych tematów jak doinstalować HBO ale nic nie działa, nie mam w ogóle takich funkcji w FIRE o jakich piszą na forach , czyszczenie pamięci podręcznej itp,  czy w tej sytuacji zostaje reset do fabrycznych ustawień i jeszcze raz próba instalacji apki zmieniając region na US? czy jest jeszcze jakiś inny sposób ma Pan jakąś radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no niestety ja nie wiedziałem że HBO jest niedostępne w naszym kraju na urządzenia Amazon, uruchomiłem skonfigurowałem i okazało się że nie mogę pobrać HBO zmieniając lokalizację ani zainstalować ze sklepu.

Jaki profil ma Pluto TV ? czy to bajkowa telewizja dla dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...