Skocz do zawartości

Vu+ Duo 4K SE


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Jakoś nie było problemu. Wszystko mi działało od razu. Powiem Wam panowie, że jak się ogarnia lekko temat programowania to nic nie jest trudne. Gorzej mi szło ogarnięcie wtyczek, ale czytałem, szukałem i się udało. Nawet sam uruchomiłem sobie czytnik pod kartę Smart HD+ :D Poza tym dużo mi pomogli znawcy tematu wtyczek. No i poszło. Ale dziś przywróciłem sobie wersję oprogramowania od Hollex, bo jak przystało na fachowców, sklep dosłał mi już wczoraj BackUp i o dziwo teraz tuner się nie wiesza na tej wersji programu. Działa dokładnie tak jak działał po wgraniu czystego VTi 15.0.0. Więc albo za pierwszym razem coś było sknocone jednak, albo zwyczajnie złośliwość rzeczy martwych. Tak czy inaczej tunery na linux nie są takie straszne jak je malują. Dużo cierpliwości, że tak powiem zaparcia w szukaniu, no i trzeba umieć czytać jednak :P

 

PS Do piconów enigma2-plugin-extensions-chocholousek-picons_4.0.210214_all.ipk, do modułów enigma2-plugin-systemplugins-ciplushelper_4.8-r0_all.ipk, a do uruchomienia czytnika e2-plugin-extensions-myupdater_2.0_all_ipk (pobrał aktualizację do wersji 2.5) i następnie wyszukanie odpowiednich ustawień pod Smart HD+. Bajka :)

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ciężko powiedzieć, ale moduł CP działał bez żadnych kombinacji w slocie 1 po dodaniu w slot 2 NC+ niestety moduł widoczny, ale nie dekodował nic. Dopiero wtyczka, restart modułu i jazda :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tweed77 napisał:

@PawelU1981 postaw sobie swój soft - skonfiguruj pod siebie a następnie zrób sobie kopię dla siebie.

Pisałem o tym wcześniej, widocznie lubi backupy nie wiedząc co siedzi w środku. W tym przypadku może nie skoro to backup sklepowy ale w innych z czasem sam się przekona że to jest słabe rozwiązanie zwłaszcza jeśli sprzęt będzie się łączył w różne dziwne miejsca przy okazji udostępniając swoją ofertę czego może nawet nie zauważyć. Nie wiem co ma na celu ładowanie backupu skoro potrafi sam skonfigurować.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Panowie, jest temat Hbbtv. Jaka wtyczke dla VTI15.0 doinstalowac zeby ruszylo DVBT oferowane w Mux 8 NTC. Mam podstawowa wtyczke dla VTI ale po jej uruchomieniu nic sie nie dzieje po za tym, ze ekran robi sie czarny a na wyswietlaczu mam napis Hbbtv. Da sie to jakos okielznac?

 

Na TV smiga mi to pieknie wiec nie ma tragedii jak sie nie uda na Vu+, ale byloby wygodniej w uzytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hbbtv ktore nadawane jest na kanalach MUX8 np. TVP Kultura2 (plansza) ma mozliwosc uruchomienia przez Hbbtv wlasnie przekazu TVP Kultura2 czy PolandIn. No i to za nic nie idzie na Vu+.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Chciałbym dodać do listy kanałów np. regionalne TVP3 i inne kanały, które dostępne są w sieci. Jak to zrobić w Vu+ duo 4K SE? Gotowe listy z paczkami kanałów IPTV nie śmigają niestety. Jedynie działa bez problemu radio IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie taka sytuacja. Problem z EPG na kanałach Cyfrowego Polsatu. Otóż na liście kanałów zmienia się wszystko zgodnie z godziną. Natomiast na pasku info zostaje poprzednia pozycja programowa mimo iż powinna się automatycznie zmienić na kolejny program. Poza tym pasek info mimo ustawienia automatycznego wyświetlania przy zmianie wydarzenia nie wyświetla się. Wszystkie kanały z częstotliwości Platformy Canal+ oraz naziemne już działają OK. Soft VTi 15.0.0. postawiony od nowa i nic to nie zmienia. Skóra Full HD Glass17 v5.16. Macie jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...