Skocz do zawartości

EXPERT EURO 08' - SPRAWY ORGANIZACYJNE


MZKS1929
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam na chwile obecna na 24h przed potwierdzeniem graczy o ich uczestnictwie w zabawie. Zeby pozniej nie bylo skandali ze pomimo zgloszenia zostali zdyskwalifikowani. Warunkiem uczestnictawa jest podanie gracza rezerwowego i na to czekam do wtorku do godziny 7:00. Nie bedzie zadnych odstepstw od tej zasady.

 

Grupa A: bogdan425;Fiant;Jarinho;CR7Ronaldo.

Grupa B: marcin c;Hubert;Kosa;Laki 13.

Grupa C: MZKS1929;luk122003;piotrln;rad_lord.

Grupa D: PiotrekJaw;Peter Parker;Przemek0700;Tomo21.

 

Pogrubiona czcionka sa gracze ktorzy wywiazali sie z w/w regulaminu i moga oczekiwac na zestaw par ktory pojawi sie w srode i na emocje ktore rozpoczna sie od soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze tylko rad_lord i bogdan425 nie podali swoich zawodników rezerwowych. A mam pytanie: Czy jak Ci wymienieni przeze mnie nie podadzą swoich zawodników to wylecą tak? To wtedy ktoś inny będzie grał, czy po prostu będzie mniejsza grupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze tylko rad_lord i bogdan425 nie podali swoich zawodników rezerwowych. A mam pytanie: Czy jak Ci wymienieni przeze mnie nie podadzą swoich zawodników to wylecą tak? To wtedy ktoś inny będzie grał, czy po prostu będzie mniejsza grupa?

Zeby niebylo pozniej niedomowien ze niektorzy mieli mniejsza ilosc zawodnikow w grupie i mieli latwiej ... itp.

CZEKAM JUTRO DO GODZ 6:30 NA JEDNEGO CHETNEGO DO GRY GRACZ TEN MA PODAC ZAWODNIKA REZERWOWEGO

Od uzytkownika @rad_lord zadnych wytlumaczen juz nie przyjmuje zachowal sie nie fair w stosunku do innych grajacych.

Nowy uzytkownik ktory sie zglosi znajdzie sie oprocz graczy : MZKS1929;luk122003;piotrln; w grupie C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam zawodnikow z podzialem na grupy uczestniczacym w typowaniu ME 2008.

 

Grupa A: bogdan425;Fiant;Jarinho;CR7Ronaldo.

Grupa B: marcin c;Hubert;Kosa;Laki 13.

Grupa C: MZKS1929;luk122003;piotrln;mrozio11.

Grupa D: PiotrekJaw;Peter Parker;Przemek0700;Tomo21.

 

Jutro w godzinach rannych pojawi sie : nowy temat w dziale sport w ktorym bedzie zestaw par + regulamin (zostanie zmieniony pkt.13 o ktorym niektorzy sie wypowiadali

Jezlei ktos ma jeszcze jakies zastrzezenia do regulaminu to niech pisze w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...