Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio na stronir tvpolsat.info zauważyłem dosyć ciekawą listę kanałów: https://www.tvpolsat.info/polsat-box/uklad-kanalow-tv-internetowa/

Chciałbym zatem się zapytać na jakich dekoderach jest ona dostępna?  Z tego co zauważyłem mogłaby być ona podstawą pod połączenie listy satelitarnej z tą internetową gdyż na pozycji 124 jest TVP Kobieta, na 127 widnieje TV Trwam a na pozycjach 950 - 957 stacje ukraińskie których to nie ma na Hot Birdzie. Dodatkowo na pozycjach 100 - 127 jest rozjazd gdyż tam są stacje naziemne co mogłoby by być zastosowane także na liście satelitarnej. Dla porównania lista IPTV jest już połączona z tą satelitarną 

Myślę też że również niniejszą listę kanałów Netii można zunifikować z tą od Polsatu Box przez co nieobecne u tego operatora kanały pojawiałyby się na wolnych miejscach: https://www.tvpolsat.info/netia/uklad-kanalow/

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przydała by się moim zdaniem integracja list Polsatu, OTT Polsatu oraz Netii. Powinna również zostać wprowadzona lista kanałów w Polsat Box Go-było by to przydatne dla osób, które nie lubią kafelków. Polsat w 2021 roku wprowadził genialną listę na pozycjach 200+, lecz szkoda, że została olana-nie ma na niej np. Polsat Polityka- kanał znajduje się 2 razy na liście poniżej 200. Moim zdaniem-w Netii oraz w Polsat Box Go po wprowadzeniu kilku zmian w obecnej liście powinna zostać wprowadzona nowa lista w pozycjach 1-200. Na pozycjach 1-100 można by było umieścić kanały ogólne, na pozycjach 100-200 kanały Polsat, 200-300 to kanały informacyjne, 800-900 kanały inne (FTA oraz internetowe, polskojęzyczne znalazły by miejsce na niższych pozycjach) (tylko TV Satelitarna). Dzięki temu lista byłaby bardziej przejrzysta, a wielu abonentów polubiło by zmiany.

Napisałem to tutaj, a nie tak jak Poland który wiele razy pisał coś podobnego w wątku o listach „Ulubione”, ponieważ jest to dla mnie ważne i mam nadzieję że ktoś, kto jest w stanie coś zdziałać to zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie mam: Dlaczego Polsat nawet się nie wysila żeby umieszczać nowe kanały na swojej liście (1-200)??? Gdzie jest motowizja? Ja wiem, wy tak samo, ale czy dowie się o tym 90% widzów, którzy pewnie nawet nie wiedzą że jest taki kanał, bo nigdy tam nie zaglądają!!! A przecież wystarczy usunąć jedną kopię Polsat Sportu na 118-119. Ja nawet rozumiem dlaczego nie promują kanałów z + na końcu, ale chociaż kanały sportowe premium? A wystarczy wykasować strefę Polsatu na pozycjach 200-299 oraz dołączyć puste pozycje do pozycji 1-200 i już się robi tyle miejsca na sporty premium i inne kanały których Polsat nie chce promować. W dodatku otwiera się masa miejsca na różne przetasowania i duble na liście.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus sektor sportowy na początku listy jest zajęty, tak samo jak i sektor na kanałach 118-119. Polsat ma taką politykę, że nie będzie usuwał kopii swoich kanałów tylko po to, by dać lepsze miejsce nadawy, który jest konkurencją. Dlatego też kanał, jak myślę, trafił do odpowiedniego sektora na liście, to jest 3xx. Taki zresztą był pewnie zamysł tych zmian sprzed 1,5 roku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...